Jestem pod wrażeniem jak kara 1 minuty poza boiskiem jest skuteczna. Tutaj ewidentnie chłop cierpiał bo mu porządnie skrobnął achillesa, a on i tak wstał i rozchodził zamiast wołać medyków #mecz
@MrFryteczka: tam sie skup lepiej na dole tabeli, żeby Bottomham w kolejnych latach nie był łączony z 17 miejscem, bo aktualnie celują w nie 2 sezon z rzędu. Serio, większość kibiców Spurs dziś chciałaby być dokładnie tam, gdzie jest Arsenal
jprdl przecież to powinno być czerwo aż miło xD w sumie dobrze, że Arteta zrobił wędkę na niego, bo by do końca pewnie nie dotrwał #mecz #arsenal #premierleague
Straszne, że PAD broni ustawek w lesie, bo zawarli gentlemen agreement i jeśli im to pasuje to niech się leją. A co wtedy gdy będzie tamtędy przechodził grzybiarz, albo rodzina z dziećmi to 140 (70/70) najgroźniejszych naćpanych przestępcó będą na tyle honorowi, że ich nie tkną. Chore co ten człowiek mówi, wstyd #kanalzero #polityka
@Szymas1234576847456: Ale jak Hubert nie będzie mógł grać i nie zagra w debla z Jankiem to Janek nie może zagrać miksta. Do miksta kwalifikacje mają osoby które zagrają w singla lub debla. A Janek ma kwalifikacje do debla z Hurkaczem.
Czemu wszyscy komentatorzy mówią niucastl, to jest jakaś insiderska wymowa czy po prostu są debilami i się nie przygotowują nawet do wymowy nazwy zespołu? #mecz
@kfiatek_na_parapecie Tak w Castle 't' jest nieme, a oni mocno akcentują to t właśnie i to praktycznie bez wyjatku, nie spotkałem się z komentatorem, który by to wymawiał poprawnie. Dlatego się zastanawiam czy to nie jest jakaś insiderska wymowa :D
@OCIEBATON: przecież wiedział, że zostanie Marszałkiem. Ludzie ambitni potrafią przygotować się do nowego stanowiska, które obejmą. Rozumiem, że po 8 latach rządu PIS, może być ciężkie zrozumienie, że ludzie potrafią się przygotowywać do przydzielonych zadań.
#mecz