Wpis z mikrobloga

  • 1446
@OCIEBATON: przecież wiedział, że zostanie Marszałkiem. Ludzie ambitni potrafią przygotować się do nowego stanowiska, które obejmą. Rozumiem, że po 8 latach rządu PIS, może być ciężkie zrozumienie, że ludzie potrafią się przygotowywać do przydzielonych zadań.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON nieźle odjechaliśmy z demokracją jako kraj. Chłop pewnie wiedział o robocie dobre pół roku temu. Wszystko wynegocjowane, dogadane, uzgodnione, zborkowane. Nie tak jak do tej pory, że krótki wódz wskazywał losową osobę bo tak mu się śniło
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Bo Hołownia to jest GOŚĆ a nie lamus. Nie ważne, czy się zgadzamy z jego poglądami, trzeba mu przyznać, jest PROFESJONALISTĄ i wie co to etyka i moralność.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Hołownia był dziennikarzem więc w sumie się nie zdziwiłem, zdziwił mnie za to ten marszałek senior bo on to dosłownie wszedł tam z buta i prowadził to tak jakby całe życie to robił.
  • Odpowiedz
dziwił mnie za to ten marszałek senior bo on to dosłownie wszedł tam z buta i prowadził to tak jakby całe życie to robił


@K-S-: ja właśnie miałem wrażenie odwrotne. Sawicki był posłem prawie każdej kadencji, a widać było, że się denerwował i mocno wybrzmiewał jego akcent. Nie ma w tym nic złego, ale on na co dzień w radiu/telewizji z tak silnym akcentem nie mówi.
  • Odpowiedz