Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Navrazz

Navrazz

Dołączył 14 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12435
  • Znaleziska 2088
  • Mikroblog 10347
  • Obserwujący 45
  • Obserwowane 92
Liamdot
Liamdot
29.07.2025, 19:44:00
  • 0
Drukuje tutaj ktoś za kasę? Potrzebuje wydrukować coś małego a nie posiadam drukarki #druk3d https://cults3d.com/en/3d-model/tool/akai-mpc-studio-support-akai-mpc-studio-stand
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 29.07.2025, 19:59:39 via iOS
  • 0
@Liamdot a skąd jesteś? Jak z Wrocławia to mógłbym Ci ogarnąć jakbyś kupił pliki. Przesyłki się chyba nie opłaca robić bo będzie kosztować więcej niż sam wydruk + pliki :P
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz 29.07.2025, 20:11:56 via iOS
  • 1
@makrofag74 przecież to nie jest druk 3D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
23.07.2025, 20:39:40
  • 2
W ubiegły weekend odjechaliśmy dwunastą rundę PGE Ekstraligi, więc czas ją podsumować!

Była to jedna z najgorszych kolejek pod względem poprawnych typów.
W meczu Apatora Toruń z ROW Rybnik padł jeden poprawny typ. W meczach Stali z Włókniarzem, GKM z Falubazem oraz Motoru ze Spartą nie padł żaden poprawny typ.

Mam nadzieję, że trzynasta runda przyniesie więcej szczęścia, lecimy!
Nokimochishii - W ubiegły weekend odjechaliśmy dwunastą rundę PGE Ekstraligi, więc cz...

źródło: Wyniki-Runda12

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 25.07.2025, 15:02:07 via Wykop
  • 1
@Nokimochishii:
Apator Toruń - Stal Gorzów 55:35
Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 35:55
ROW Rybnik - GKM Grudziądz 42:48
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 42:48
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
16.07.2025, 09:13:21
  • 3
Jedenasta runda Ekstraligi za nami, chociaż ponownie nie została odjechana w całości. Mimo wszystko czas ją podsumować!

Spotkania beniaminka z mistrzem Polski nikt poprawnie nie wytypował. Tak samo było w spotkaniu derbowym Zielonej Góry z Gorzowem Wielkopolskim, lecz tutaj powodem był niepełny wynik spotkania.
Lepiej było w pojedynku Sparty z GKM, tutaj padło 5 poprawnych typów.

Lecimy dalej!
Nokimochishii - Jedenasta runda Ekstraligi za nami, chociaż ponownie nie została odje...

źródło: Wyniki-Runda11

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 20.07.2025, 11:32:37 via iOS
  • 0
@Nokimochishii
GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra 52:38
Motor Lublin - Sparta Wrocław 50:40
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
09.07.2025, 20:10:11
  • 1
Dziesiąta runda oraz zaległy mecz rundy siódmej odjechane, więc czas wszystko podsumować!

Zaległe spotkanie rundy siódmej, czyli Sparta kontra Włókniarz nikt poprawnie nie wytypował.
Zdecydowanie lepiej było w meczach rundy dziesiątej.
Spotkania Lublina z Grudziądzem oraz Gorzowa z Wrocławiem przyniosły po cztery poprawne typy.
Nieco gorzej było w meczu ROWu Rybnik z Włókniarzem Częstochowa, tutaj padły trzy prawidłowe wyniki.
Nokimochishii - Dziesiąta runda oraz zaległy mecz rundy siódmej odjechane, więc czas ...

źródło: Wyniki-Runda10

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 10.07.2025, 06:38:28 via iOS
  • 1
@Nokimochishii

ROW Rybnik - Motor Lublin 35:55
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 42:48
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 55:35
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 48:42
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
25.06.2025, 16:47:56
  • 6
Dziewiąta runda za nami, czas na kolejną, ale zanim typowanie to podsumowanie minionej rundy!

Spotkanie Lublina z Gorzowem trafiło poprawnie osiem osób.
Tyle samo poprawnych typów padło w spotkaniu Falubazu z Włókniarzem.
Nieco gorzej, bo tylko 4 typy, padły w pojedynku Grudziądza z Toruniem.
Natomiast nikt poprawnie nie wytypował meczu Sparty z ROWem.
Nokimochishii - Dziewiąta runda za nami, czas na kolejną, ale zanim typowanie to pods...

źródło: Runda 9 - Wyniki

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 29.06.2025, 17:25:48 via Wykop
  • 1
@Nokimochishii:
ROW Rybnik - Włókniarz Częstochowa 42:48
ja j---e znów zapomniałem o typowaniu :/
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz 03.07.2025, 16:53:37 via iOS
  • 1
@Nokimochishii

Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 60:30
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
18.06.2025, 09:41:13
  • 3
Zaległy mecz rundy szóstej oraz runda ósma odjechana w całości, więc czas je podsumować!

Zaległe spotkanie Gorzowa z Lublinem trafiły 4 osoby.
Spotkania Rybnika z Zieloną Górą oraz Częstochowy z Wrocławiem nikt poprawnie nie trafił, ale też nie miał takiej możliwości, bo wyniki były niepełne.
Zdecydowanie lepiej było w dwóch ostatnich meczach, czyli Stali z GKM oraz Apatora z Motorem. Tu poprawnych odpowiedzi padło odpowiednio trzy i pięć.

Lecimy
Nokimochishii - Zaległy mecz rundy szóstej oraz runda ósma odjechana w całości, więc ...

źródło: Runda 8 - Wyniki

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 20.06.2025, 15:20:32 via Wykop
  • 1
Motor Lublin - Stal Gorzów 57:33
Sparta Wrocław - ROW Rybnik 54:36
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 49:41
GKM Grudziądz - Apator Toruń 44:46

@Nokimochishii:
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
04.06.2025, 18:49:25
  • 3
Siódma runda, chociaż ponownie nie w całości, oraz jeden zaległy mecz rundy piątej za nami! Czas je podsumować!

Zaległe spotkanie piątej rundy, czyli spotkanie Grudziądza z Lublinem trafiło aż 9 osób!
Spotkania siódmej rundy poszły nieco gorzej.
Spotkanie Zielonej Góry z Rybnikiem trafiły 2 osoby.
Nieco gorzej było w spotkaniu Motoru z Apatorem, tutaj padł tylko 1 poprawny typ.
Nokimochishii - Siódma runda, chociaż ponownie nie w całości, oraz jeden zaległy mecz...

źródło: Wyniki-Runda 7

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 06.06.2025, 13:51:30 via Wykop
  • 1
ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra 42:48
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław 42:48
Stal Gorzów - GKM Grudziądz 42:48
Apator Toruń - Motor Lublin 43:47

Stal Gorzów - Motor Lublin 38:52
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
27.05.2025, 09:14:48
  • 2
Szósta runda Ekstraligi za nami, chociaż ponownie nie udało się odjechać wszystkich meczów. Pogoda w maju mało łaskawa.
Na szczęście udało się odjechać 3 z 4, czyli większość, a co za tym idzie, czas je podsumować!

Spotkanie beniaminka z Rybnika z wicemistrzem z Wrocławia poprawnie wytypowało 5 osób.
Derby kujawsko-pomorskiego padły łupem drużyny z Torunia, tutaj padły 3 poprawne typy.
Natomiast w ostatnim spotkaniu myszy z Zielonej Góry zdobyły stadion pod Jasną Górą, a za
Nokimochishii - Szósta runda Ekstraligi za nami, chociaż ponownie nie udało się odjec...

źródło: Runda 6 - Wyniki

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 01.06.2025, 12:57:00 via iOS
  • 1
@Nokimochishii
Kurde, znów zapomniałem o typowaniu xd
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 55:35
GKM Grudziądz - Stal Gorzów 52:38
Motor Lublin - Apator Toruń 50:40
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
21.05.2025, 09:38:34
  • 6
Rundy 4. i 5. za nami, więc czas nadrobić zaległości w #typerzuzlowy i je podsumować!

Jak poszło wam typowanie poprawnych wyników?

Runda 4:
Lublin - Rybnik = 1 poprawny typ
Nokimochishii - Rundy 4. i 5. za nami, więc czas nadrobić zaległości w #typerzuzlowy ...

źródło: Wyniki-Runda 4 i 5

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 23.05.2025, 15:14:24 via Wykop
  • 1
@Nokimochishii
ROW Rybnik - Sparta Wrocław 39:51
Apator Toruń - GKM Grudziądz 48:42
Stal Gorzów - Motor Lublin 38:52
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 42:48
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz 25.05.2025, 16:03:52 via Wykop
  • 1
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 48:42

@Nokimochishii: tak, skopiowałem od Ciebie xD
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
07.05.2025, 19:27:21
  • 1
Czwarta kolejka za nami, ale tak jak informowałem, w tym tygodniu nie będzie podsumowania rundy. Odbędzie się to łącznie z nadchodzącą kolejką.

A zatem lecimy dalej!

Sparta Wrocław - Stal Gorzów
GKM Grudziądz - Motor Lublin
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 09.05.2025, 12:52:04 via Wykop
  • 1
@Nokimochishii
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 57:33
GKM Grudziądz - Motor Lublin 40:50
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 43:47
Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik 52:38
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
30.04.2025, 09:43:18
  • 5
Trzecia runda Ekstraligi za nami!
Była to jedna z najgorszych rund w tym sezonie pod względem poprawnych typów.
Spotkania Rybnika z Toruniem, Zielonej Góry z Grudziądzem oraz Częstochowy z Gorzowem nikt poprawnie nie wytypował.
Ciut lepiej było w spotkaniu ubiegłorocznych finalistów, czyli Sparty i Motoru. Tutaj padły 2 poprawne typy.

Lecimy dalej!
Nokimochishii - Trzecia runda Ekstraligi za nami!
Była to jedna z najgorszych rund w ...

źródło: Wyniki - Runda 3

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 02.05.2025, 15:57:07 via iOS
  • 1
@Nokimochishii:
Motor Lublin - ROW Rybnik 58:32
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 57:33
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 47:43
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 50:40
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
23.04.2025, 20:37:12
  • 4
Ale ten czas leci, już druga runda Ekstraligi za nami!
Jak wam w niej poszło?

Spotkania Motoru z Włókniarzem oraz Sparty z Falubazem nikt poprawnie nie wytypował.
Lepiej było w dwóch innych spotkaniach. W spotkaniu Grudziądza z Rybnikiem padły 3 poprawne wyniki, a w spotkaniu Gorzowa z Toruniem padł jeden prawidłowy remis.

Lecimy
Nokimochishii - Ale ten czas leci, już druga runda Ekstraligi za nami!
Jak wam w niej...

źródło: Wyniki - Runda 2

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 25.04.2025, 13:57:09 via Wykop
  • 1
@Nokimochishii:
ROW Rybnik - Apator Toruń 42:48
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz 46:44
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 44:46
Sparta Wrocław - Motor Lublin 48:42
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
16.04.2025, 09:31:18
  • 4
Pierwsze koty za płoty. Zakończyliśmy pierwszą kolejkę PGE Ekstraligi. Czas ją podsumować!

W spotkaniach Falubazu z Motorem oraz Włókniarza z GKM nikt poprawnie nie wytypował prawidłowego wyniku.
Dużo lepiej było w niedzielnych spotkaniach, gdzie ROW podejmował Stal oraz Apator Spartę. Tutaj padło odpowiednio 3 i 5 poprawnych wyników. Gratuluję!

A teraz lecimy dalej do świątecznej drugiej kolejki.
Nokimochishii - Pierwsze koty za płoty. Zakończyliśmy pierwszą kolejkę PGE Ekstraligi...

źródło: Wyniki - Runda 1

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 19.04.2025, 17:34:10 via Wykop
  • 1
@Nokimochishii

GKM Grudziądz - ROW Rybnik 50:40
Stal Gorzów - Apator Toruń 43:47
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 52:38
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
09.04.2025, 14:49:33
  • 7
No to zaczynamy sezon 2025!
Zapraszam do typowania pierwszej kolejki PGE Ekstraligi!

Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
ROW Rybnik - Stal Gorzów
Nokimochishii - No to zaczynamy sezon 2025!
Zapraszam do typowania pierwszej kolejki ...

źródło: Typer Żużlowy - Zapowiedź

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 11.04.2025, 07:27:51 via Wykop
  • 1
@Nokimochishii:
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 40:50
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz 48:42
ROW Rybnik - Stal Gorzów 48:42
Apator Toruń - Sparta Wrocław 48:42
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
18.02.2025, 14:38:14
  • 41
Z okazji urodzin w końcu przyjechała po mnie śmieciarka

#lego
Fishuur - Z okazji urodzin w końcu przyjechała po mnie śmieciarka

#lego

źródło: 1000005186

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 18.02.2025, 20:51:54 via Wykop
  • 2
@Kiubi: to był mój najpierwszy zestaw jaki kiedykolwiek dostałem. Nie pamiętam ile wtedy miałem lat ale set jest z '92 roku więc pewnie coś koło tej daty. Mam go do dziś, ale klocki są tak zajechane że już się nie trzymają nawet. Ale jakiś czas dostałem na urodziny jeszcze jeden taki zestaw :)
  • Odpowiedz
ixdude
ixdude
ixdude
24.01.2025, 21:39:04
  • 39
I cyk, metry na kallaxach odzyskane #lego
ixdude - I cyk, metry na kallaxach odzyskane #lego

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 25.01.2025, 10:13:11 via iOS
  • 0
@ixdude fajna kolekcja :) zazdro super carsow, ja mam tylko Chirona i Siana, Porsche chyba nie dane mi będzie kupić. Jak wieszasz Speed Championsy? Ja w pierwszej iteracji miałem powieszone poziomo ale często mi spadały.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz 20.01.2025, 09:48:54
  • 208
Skończyłem przerabiać mój kosmiczny kącik. Teraz czas na dodanie Artemisa i LRV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
Navrazz - Skończyłem przerabiać mój kosmiczny kącik. Teraz czas na dodanie Artemisa i...

źródło: IMG_7466

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 10:00:57 via Wykop
  • 100
@Przypadkowy: można budować klocki jak się jest starszym. Oni nawet tego nie sprawdzają, uwierz mi. Poza tym, mam syna. Czy budowanie z dzieckiem też jest zakazane?
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 10:06:01 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 10:20:14 via Wykop
  • 2
@ExtraPensja: właśnie obczaiłem. To dokładnie to samo tylko Racing Brick kupił duuuużo lepszy pomarańczowy filament.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 11:08:01 via Wykop
  • 1
@ExtraPensja: pewnie, coś ogarniemy. Chociaż nie jest to szybki wydruk bo łącznie z 40h na spokojnie więc trochę będziesz musiał poczekać na efekt końcowy ale za cenę filamentu + KP moglibyśmy się dogadać :D

@romanzholandii no to pokazuj, pokazuj :)

@mixererek dziękóweczka. Ogólnie to nie dbam za specjalnie. Raz na jakiś czas przecieram po prostu z kurzu i tyle. Ale nie zbiera się jakoś szczególnie.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 11:30:41 via Wykop
  • 1
@grzesiek_888: O kurde, mega fajne. W sumie może jakoś bym sobie ogarnął wersję mini takiego lustra, pasowałoby rewelacyjnie.
@cielo no właśnie będę się zastanawiał co jeszcze dodać/przerobić żeby wyglądało to jeszcze lepiej. Dodanie jakiegoś koloru na ścianę to nie głupi pomysł.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 11:48:19 via Wykop
  • 2
@Przypadkowy: Panu dorosłemu już podziękujemy. Zajmij się robieniem dorosłych rzeczy.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 11:51:41 via Wykop
  • 2
@sebastian-rogalski: Szkoda czasu żeby "rozmawiać" z ludźmi którzy mówią innym, jakie można mieć hobby a jakiego nie można. I co można w życiu robić a czego nie. Zazwyczaj ci ludzie nie mają nic ciekawego do zaoferowania/pokazania.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 11:54:25 via Wykop
  • 0
@Jasak: całe szczęście całą kolekcję mam w swoim "gabinecie", więc jej moc tu nie sięga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i kurzu nawet za wiele nie ma (lub go nie widać), więc od czasu do czasu przejadę miotełką i jest gites. Najwięcej kurzu zbiera się na tej półeczce czarnej. Były takie dwie ale jedną zdemontowałem więc będzie 50% mniej sprzątania :)
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 11:56:15 via Wykop
  • 8
@MrAlpaka: wszystkie są powieszone na wydrukowanych wieszaczkach. Trzymają się mega mocno więc nie ma się czego bać.
Tutaj można znaleźć wszystkie wieszaki których użyłem: https://cults3d.com/en/users/GeckoBricks/3d-models
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 13:42:08 via Wykop
  • 1
@drywall33: kolejny dorosły chłop co się p----------a do innych o to co lubią robić w wolnym czasie xd
@MamByleJakiNick a przyszedł inny pan dorosły i pytał ile mam lat bo przecież klocki to dla dzieci.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 13:53:36 via Wykop
  • 2
@wujek_zla_rada: jak byłem dzieckiem to ani mnie ani moich rodziców nie było stać na takie zestawy. A teraz mogę sobie pozwolić to dlaczego by z tego nie skorzystać? Szkoda tylko że nie mam tyle czasu co kiedyś. Teraz zbuduję zestaw i stawiam na półce. Chociaż młody dorasta a układanie lego to super opcja na spędzanie razem czasu. No i imo takie klocki wpływają super na rozwój dziecka. Mamy taki duży
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 14:02:37 via Wykop
  • 2
@drywall33: krytyka, o ile jest konstruktywna, jest jak najbardziej wskazana. Ale napisanie "hahah bawi się lego jak dziecko" nie jest krytyką. Jest p--------------m się w sumie bez powodu. Serio aż tak Cię boli na co inni wydają pieniądze i co robią w wolnym czasie? Może zamiast to robić warto zająć się czymś co się lubi samemu. Tylko ograniczeni ludzie nie potrafią pomyśleć dlaczego dana rzecz może się komuś podobać, nawet
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 14:29:40 via Wykop
  • 2
@drywall33: prosta sprawa. Zajebiście lubiłem lego jak byłem dzieckiem. Miałem ich nie za wiele ale serio, to był mój top1 jeśli chodzi o zabawki. Ale jak pisałem wyżej - moich rodziców nie było stać na lego bo w latach '90 były drogie. A teraz jak mnie już stać na większe zestawy to je składam i stawiam na półce. Dalej składanie klocków mnie relaksuje i pozwala się odstresować. Do tego mam
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 14:56:08 via Wykop
  • 0
@MamByleJakiNick: a nie będę się pitolił z toksycznymi ludźmi którzy nie potrafią dyskutować na poziomie i obrażają innych dla samego obrażania. Tak naprawdę szkoda mi takich ludzi, bo to smutne, że zamiast porobić coś fajnego to mają ból dupska o coś, co ich kompletnie nie dotyka. Ale co zrobić.
Co za zestaw kupiłeś chrześniakowi? :D
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 14:57:38 via Wykop
  • 1
@van_der_bike: no czaję się na Artemisa teraz, tylko nie wiem jak go wkomponuję w kolekcję, ale coś się wymyśli. Ale Panie kochany, jak to genialnie wygląda podświetlone. Świetna sprawa, zazdro.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 15:50:39 via Wykop
  • 1
@drywall33: żałośnie to wyglądają komentarze jakiegoś internetowego randoma, który jedyne co robi, to napina się w internecie zamiast robić te super dorosłe rzeczy. Nie masz nic do zaoferowania w dyskusji to po prostu nic tutaj nie pisz. No chyba że w ten sposób się dowartościowujesz. W takim przypadku jest mi cię po prostu szkoda.
Niestety wykop jest na tyle upośledzony że czarnolisto nic nie daje więc kolejne twoje komentarze będę
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 15:51:25 via Wykop
  • 0
@MamByleJakiNick: jak wrażenia? Bo przymierzam się do jakiegoś pociągu dla młodego :D
@tomszczyk byłoby super, nigdy za mało kosmicznych setów w lego.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 16:51:41 via Wykop
  • 0
@drywall33: do budy
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 17:54:22 via iOS
  • 0
@Martwy_stwor wow, ten moc dobry jest. Jak z jakością klocków? Bo widzę że to nie lego klocki. Jak się budowało? Bo wygląda jak znakomity dodatek do mojej kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 19:27:36 via iOS
  • 0
@Martwy_stwor thx, obczaję bo ciekawy projekt
@Krupier a nawet ostatnio mi się ten wątek przewinął, ale nie skojarzyłem że to ten dzban. Szkoda mi ogólnie czasu wdawać się w dyskusje z takimi kmiotami. Usuwam wiadomości i do widzenia. Niestety nie wiem jakim cudem ale wykop pozwala ludziom z mojej czarnej listy pisać w moich wątkach. Przeciez to oczywiste że nie powinno być to możliwe.
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
20.01.2025, 19:31:42 via iOS
  • 0
@Krupier o patrz, nawet nie widziałem. No to już ustawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz
Autor
21.01.2025, 05:08:26 via iOS
  • 1
@wujek_zla_rada hmm w sumie ciekawe spostrzeżenie. Ciekawe jak wygląda to na większej próbce badanych. Ale ja zdecydowanie byłem dzieckiem tej drugiej kategorii. Miałem niewiele zestawów, może z 10-15 takich mniejszych (i to większość podwójnych bo dostawałem lego w prezencie razem z bratem - obaj to samo) ale żaden zestaw nie stał złożony, cały czas coś budowałem, przebudowywałem. Mój najpierwszy zestaw - śmieciarka 6668 ma teraz tak zjechane klocki że się po
  • Odpowiedz
Kampinos
Kampinos
18.12.2024, 21:01:55
  • 11
#f1
Ale się jaram, #lego wypuszcza serię małych zestawów (na wzór McLarena) ze wszystkimi bolidami w stawce. Trzeba będzie skompletować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kampinos - #f1 
Ale się jaram, #lego wypuszcza serię małych zestawów (na wzór McLaren...

źródło: brum

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 19.12.2024, 06:35:00 via iOS
  • 0
@Kampinos trochę słabo bo to 10 takich samych autek konstrukcyjnie. Różnią się małymi detalami i kolorami. A mclaren i Aston to pewnie praktycznie te same modele co już wyszły. Ja mimo tego że mam 30+ speedchampionsow tych na pewno nie kupię (chociaż mój syn nalega xd). Ale dla fana f1 w sumie może być to całkiem ok kolekcja.
  • Odpowiedz
Erlade
Erlade
Erlade
12.12.2024, 09:17:43
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navrazz
Navrazz 12.12.2024, 12:04:19 via Wykop
  • 0
@Erlade: no ja mam ten sam problem. Chociaż imo to nie jest jakoś strasznie bo po prostu buduję Freeza i n---------m kometą ale dopiero zaczynam mapki. Więc na wyższych poziomach pewnie jest widać różnicę. No ale sam przyznasz, CoF z Kometą które odpalało się praktycznie za każdym razem było op.
Cieszę się że chociaż przez 6 akt wczoraj przebrnąłem szybko przed nerfem xD
  • Odpowiedz
Navrazz
Navrazz 12.12.2024, 12:56:38 via Wykop
  • 0
@Erlade: a tak btw, to próbowałeś może wrzucić punkty w drzewku z których 8% więcej energii Ci się generuje + Impetus na CoF?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Piotrek

  • Jestem fajny i lubię ciastka!
  • Wrocław
  • http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/user/NavrazZ/
  • navrazz@yahoo.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.06.2013

    Komentator
  • VIP
    od 04.08.2014

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 29.12.2013

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 07.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.09.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.10.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking