@Ignite: Ale co to za odwaga? Jaki ma cel? Że codziennie męczysz się z z samym sobą i liczysz na to, że po śmierci zostanie to wynagrodzone? Ja jednak stoję przy @Muszu96: To trzeba mieć odwagę, aby przezwyciężyć pierwotny instynkt i powiedzieć DOŚĆ, a nie zdychać na raty.
@iquiet xD Jesteś albo upośledzony albo znaleźli extra ruble na twoją wypłatę. Oczywiście że można pisać niepochlebne rzeczy o każdym państwie, ale tak samo ja mogę piętnować upośledzenie umysłowe twoich kamratów