W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów przez błędy
Lekarz Emil Jedrzejewski w rozmowie ze @K_Stanowski przyznał, że na SOR szpitala południowego dochodziło do zgonów pacjentów z powodu błędów lekarskich. Powiedział, że wykonywano tomografię zwłokom, a jednego z pacjentów znaleziono po kilku godzinach (!!) martwego w toalecie
z- 128
- #
- #
- #
- #
- #
- #


Otrzymałem lek przeciwdepresyjny po którym doznałem skutku ubocznego w postaci wzrostu ciśnienia ponad 220. Poszedłem na SOR (wówczas był w szpitalu Orłowskiego na Warszawskim Powiślu). Przyjęła mnie pielęgniarka, lekarz dyżurny był w pokoju socjalnym. Pielęgniarka przekazała lekarzowi moją sytuację, ta powiedziała co ta pielęgniarka ma mi podać. Dostałem jeden lek. Bez efektu, dostałem drugi, trzeci. (Lekarz nie wyszedł ani razu do mnie). Bez efektu. Kazano mi się przejść. W pewnym