Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Michal006

Michal006

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 69
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 69
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Michal006
Michal006 3 godz. i 59 min temu
  • 2
#kiszak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
3 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 2
@Michal006: pobił menela i nie poniósł odpowiedzialności
  • Odpowiedz
MemeFairy
MemeFairy
wczoraj, 10:39:34
  • 10
Średnio kojarzę content Wagona, ale jego strim a rumuna to jest komiczny kontrast - z jednej strony typ, który dobrze się bawi, ale jak ktoś pyta czy poleca, to szczerze mówi, że dla niego gierka jest spoko, ale jak ktoś nie jest zdecydowany to żeby poczekał, z drugiej zgorzkniała parówa, która czepia się każdego gówna i gra jakby go tam zmuszali xD
#kiszak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal006
Michal006 wczoraj, 11:01:10 via Android
  • 1
@MemeFairy: Wagon się trzyma z drwalem z------o więc dla mnie gość do mądrych nie należy
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 wczoraj, 08:54:09
  • 1
Gram w tego goticzka na PS5 i w sumie spoko trening z tymi 30 klatkami przed GTA 6 xD Na początku byłem wkur*iony, ale chyba w 15 minut się przyzwyczaiłem i fajnie się pyka.

#gothic #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jandiabeldrugi
jandiabeldrugi
wczoraj, 09:37:36 via Wykop
  • 0
w sumie spoko trening z tymi 30 klatkami przed GTA 6 xD


@Michal006: obóz przygotowawczy na przyzwyczajenie wzroku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 04.06.2026, 18:47:29
  • 1
#kiszak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
04.06.2026, 18:49:22 via Wykop
  • 14
@tomeg123:
Pobił menela
  • Odpowiedz
estrogenowy-drakul
estrogenowy-drakul
04.06.2026, 18:50:04 via Wykop
  • 6
@Vezz: i nie poniósł konsekwencji
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 17.05.2026, 09:36:48
  • 0
Byłem na rozmowie w rtv euro agd i oferują przez pierwsze pół roku 4700 brutto plus 200 zł gwarantowanej premii. Po półrocznej umowie o pracę podpisuje się na rok i znika gwarantowana premia i zostaje już tylko opcja zarobienia więcej z tej sprzedażowej. Podstawa niższa niż najniższa krajowa na UOP. To jest w ogóle legalne?

#praca #rtveuroagd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal006
Michal006
Autor
17.05.2026, 09:39:47 via Android
  • 0
@onepnch: no właśnie pełen etat
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006
Autor
17.05.2026, 17:15:37 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 14.05.2026, 12:21:54
  • 93
Zdecydowanie za szybko wszyscy zapomnieli, że nieudacznik Kiszak w Resident Evil Requiem grał na najbardziej chamskim auto aimie jaki istnieje XD Najzabawniejsze są jego psy broniące go, że grał na padzie. Bo z pewnością ktoś mu kazał, a osoby regularnie grające na padzie i na konsolach wcale nie wyłączają auto aima XD Ekspert growy wyzywający od leszczy i maciusiow wszystkich, którzy jakkolwiek spróbują ułatwić sobie gierkę. Gdy kiedykolwiek jeszcze będzie płakał o
Michal006 - Zdecydowanie za szybko wszyscy zapomnieli, że nieudacznik Kiszak w Reside...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
14.05.2026, 12:28:33 via Wykop
  • 76
@Michal006:
Warto jeszcze przypomnieć o jego "zmodowanym" Divinity ktorego nie ukonczyl. Odpalil gre na taktyku co oczywiscie okazalo sie za trudnym poziomem dla eksperta od rpg i zamiast jak normalny czlowiek zmniejszyc poziom trudnosci to wgral sobie mody na ulatwienie gry i zmiane balansu tylko dlatego, zeby dalej moc sie trzepac, ze gra na taktyku XD
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
14.05.2026, 12:53:19 via Wykop
  • 62
@Michal006:
Używasz summona w soulsach - jak śmiesz trywializować sobie metafizyczne doświadczenie leczące z depresji i odmieniające oblicze tego świata?
Używasz aimbota w residencie - essa
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 10.05.2026, 14:41:31
  • 0
Miał kiedyś ktoś z was coś takiego na paznokciu? Co to może być? Pojawiło mi się z miesiąc temu i dalej jest takie samo.

#zdrowie #medycyna
Michal006 - Miał kiedyś ktoś z was coś takiego na paznokciu? Co to może być? Pojawiło...

źródło: 1000029501

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal006
Michal006
Autor
10.05.2026, 14:45:24 via Android
  • 0
@cognjac: Miałem bardzo mocny ucisk w butach miesiąc temu przez parę dni i jestem niemal pewny, że to przez to, ale po prostu chciałbym wiedzieć co to w ogóle może być.
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006
Autor
10.05.2026, 14:47:00 via Android
  • 0
@Fattek: Mam wrażenie że jest taki sam od samego początku więc chyba się nie rozrasta
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 03.05.2026, 15:16:35
  • 1
Czy warto składać kompa z tą kartą? Biorąc pod uwagę, że w tym budżecie to tylko 5060 albo 5050 z 8gb vramu to wygląda to nieźle i jak patrzę na benchmarki to w grach właśnie jest tak pomiędzy tymi dwoma kartami nvidi. Nie wiem tylko jak sterowniki, bo słyszałem wiele narzekań, ale ostatnio słyszałem, że już się w tej kwestii wiele poprawiło. Procek jaki bym brał do tej karty to chyba i5-14400f
Michal006 - Czy warto składać kompa z tą kartą? Biorąc pod uwagę, że w tym budżecie t...

źródło: 1000028533

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabbek
nabbek
03.05.2026, 15:19:47 via Wykop
  • 1
@Michal006:
nabbek - @Michal006:
  • Odpowiedz
maniel
maniel
04.05.2026, 10:14:29 via Wykop
  • 1
@Chrystus: dawno tak gadają a pudełka na B750 już podrukowane, miała być premiera w Q1 ale sytuacja z ramem rozwaliła
  • Odpowiedz
fuul7
fuul7
02.05.2026, 13:05:48
  • 4
Ciekawa kiedy użytkownicy tagu #kiszak zrozumieją, że poświęcanie czasu osobie, której nie lubią jest co najmniej dziwne xD
Czekam na komentarze wyparcia.
fuul7 - Ciekawa kiedy użytkownicy tagu #kiszak zrozumieją, że poświęcanie czasu osobi...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal006
Michal006 02.05.2026, 13:13:34 via Android
  • 4
@fuul7: Co najmniej dziwne jest wchodzenie na bekowy tag o swoim idolu i wmawianie innym, że są dziwni xD Jestem pewny, że niejeden widz kiszki przeglądając ten tag miał powody do śmiechu, a ty przyszedłeś się spłakać xd
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
22.04.2026, 12:58:22
  • 78
#kiszak No proszę
Huptys - #kiszak No proszę

źródło: obraz_2026-04-22_145807790

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal006
Michal006 22.04.2026, 13:00:38 via Android
  • 6
@Huptys: Co za zawszony pasożyt z rumuna XDD
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 22.04.2026, 08:59:07
  • 21
Czy Zagrajnik przypadkiem nie mówił Kiszakowi, że nie chce, żeby ten oglądał jego materiały na streamach? Patus klasycznie nic sobie nie robi z próśb, a mówił, że w takich kwestiach zawsze idzie innemu twórcy na rękę XDD

#kiszak
Michal006 - Czy Zagrajnik przypadkiem nie mówił Kiszakowi, że nie chce, żeby ten oglą...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Huptys
Huptys
22.04.2026, 09:12:29 via Android
  • 29
@Michal006: Lepiej – sam Kiszak powiedział, że nie będzie oglądać Zagrajnika.
  • Odpowiedz
solaris321
solaris321
22.04.2026, 09:17:09 via Wykop
  • 44
@Michal006: Kiszak nic się nie zmienił, ten sam wąs, ten sam dowcip i pewnie te same majtki. Recenzja gry to nie raport techniczny, test laboratoryjny albo dokumentacja dla inżyniera, tylko forma opinii. Autor filtruje grę przez własne doświadczenia i dlatego, fajnie się tego słucha. Zwrot typu: „zostałem niedawno ojcem i ta gra do mnie bardziej przemawia lub mnie poruszyła” jest okej, bo pokazuje perspektywę autora, tłumaczy, dlaczego odbiera grę w
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 18.04.2026, 17:49:51
  • 0
Czy gra w pudełku z takim oznaczeniem będzie miała polską wersję językową?

#gry #playstation #amazon
Michal006 - Czy gra w pudełku z takim oznaczeniem będzie miała polską wersję językową...

źródło: 1000022201

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
18.04.2026, 20:33:11 via Wykop
  • 0
@Michal006: w tym wypadku polska i niemiecka cyfrowa wersja ma taki sam numer, pudełkowa prawie zawsze ma taki sam jak cyfrowa więc powinien być full polski
https://store.playstation.com/de-de/product/JP9000-PPSA02015_00-DS2OTB0000000001
https://store.playstation.com/pl-pl/product/JP9000-PPSA02015_00-DS2OTB0000000001
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
18.04.2026, 20:34:39 via Wykop
  • 0
Można też spojrzeć na listę języków w polskim PS Store, jeśli jest niemiecki i chcemy kupić wersję niemiecką to ona też w 99% przypadków będzie po polsku
TL;DR będzie polski, zanim odfoliujesz looknij dla pewności na grzbiet pudełka czy jest na dole PPSA02015
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 04.04.2026, 18:16:40
  • 50
To co ostatnio zrobił Kiszak wobec Filipa z Bez schematu, to zwyczajne skur*ysyństwo.

Można się z kimś pokłócić, można zakończyć znajomość, to normalne. Ale publiczne przeglądanie z innym kolegą podesłanych przez widzów klipów, które mają kogoś ośmieszyć i jeszcze czerpanie z tego wyraźnej satysfakcji? To nie jest żadna „rozrywka” ani „kontent”, tylko zwykłe poniżanie drugiej osoby dla własnej publiki.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że chodzi o byłego kolegę. To pokazuje,
Michal006 - To co ostatnio zrobił Kiszak wobec Filipa z Bez schematu, to zwyczajne sk...

źródło: 1000021770

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
04.04.2026, 19:00:24 via Wykop
  • 31
@Michal006: bez godności podważył najważniejszy dogmat religijny kultu lugololów czyli stwierdził, że oglądanie cudzego contentu to pasożytnictwo, a nie twórczość i ci co są oglądani przez te pasożyty wcale nie są wybijani a są kanalizowani, takiej profanacji estrogenowy drakul nie mógł odpuścić, a wężojad na tym strimie znalazł się akurat przypadkiem, bo wczesniej przed strimeł był pod biurkiem zlewowego drakuli no i... No ten tego... Jadł węża drakuli ale bez
  • Odpowiedz
GutenMorgen88
GutenMorgen88
GutenMorgen88
04.04.2026, 20:14:17 via Wykop
  • 18
@Michal006: klasy u kiszaka szukasz? przecież, to zwykły ludzki śmietnik i dwulicowa menda, stawia siebie ponad wszystkimi, wyszydza innych, Mati elita, reszta plebs, ładnie to pokazał jak trafił na filmiki śp. Technika Kowala.
dla niego liczy się tylko pitos
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 29.03.2026, 14:47:36
  • 0
#crimsondesert #gry Podobno był jakiś patch dzięki któremu gierka w trybie wydajności na zwykłym PS5 wygląda o wiele lepiej, to prawda? Bo chciałem odpuścić do czasu aż kupię PRO, ale teraz się zastanawiam.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrostlyMostly
FrostlyMostly
29.03.2026, 14:55:57 via Wykop
  • 0
@Michal006:
https://www.reddit.com/r/CrimsonDesert/comments/1s6oczd/omg_after_the_early_morning_update_today_base_ps5/
https://www.reddit.com/r/CrimsonDesert/comments/1s6r0x1/ps5_update_lowkey_made_graphics_worse_or_am_i/
https://www.reddit.com/r/CrimsonDesert/comments/1s6q8ay/base_ps5_performance_mode_looks_awesome_now/
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 27.03.2026, 21:30:38
  • 0
Luźne pytanie. Podejdzie mi to Crimson Desert, jeżeli odbijałem się od głębszych RPG typu Baldur's Gate, Skyrim czy Kingdom Come, ale za to bardzo podobały mi się Wiedźmin 3, Cyberpunk, Gothic albo Claire Obscure? Otwarte światy bardzo lubię. Po prostu chcę wiedzieć, czy ta gierka to bardziej action rpg, czy jednak cos bardziej zaawansowanego.

#gry #steam #playstation #crimsondesert #rpg
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal006
Michal006
Autor
27.03.2026, 22:06:43 via Android
  • 0
A jak wygląda drzewko rozwoju? Jest jakieś turbo wielkie czy raczej skromne? I to są bardziej skille czy rzeczy typu "+5% obrażeń do broni jednoręcznej"?
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006
Autor
27.03.2026, 22:19:30 via Android
  • 0
@dizzydom: Spoko, dzięki za odpowiedź. To myślę, że kupię. Po prostu chciałem się upewnić, czy nie będzie czegoś jak w Skyrimie gdzie jest chyba z 17 kategorii rozwoju postaci i aż mnie głowa rozbolała od możliwości. Wolę jak wybór jest mniejszy i gdy nie trzeba się zastanawiać godzinę w co warto iść teraz.
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006
Autor
28.03.2026, 10:19:38 via Android
  • 0
Czemu się kłóci? Gothic co prawda był złożony z suchych statystyk, ale był nadal bardzo prostym RPG. Za to taki Skyrim mnie przytłoczył możliwościami rozwoju postaci, po prostu tego było za dużo. W Crimsonie już widzę, że to drzewko jest o wiele mniejsze i są tam bardziej skille niż suche staty, więc myślę, że siądzie.
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 12.03.2026, 11:46:32
  • 37
Więc... chcecie mi powiedzieć, że Kiszak włączył auto aima w Resident Evil Requiem?

Ten sam Kiszak, który robił wykłady z ludologii stosowanej i tłumaczył ludziom, że w Elden Ringu używanie summonów to „psucie sobie doświadczenia”, „niegranie tak jak chcieli twórcy” i ogólnie degradacja sztuki growej?

Tymczasem u niego:
- auto aim włączony
Michal006 - Więc... chcecie mi powiedzieć, że Kiszak włączył auto aima w Resident Evi...

źródło: 1000020644

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Latarenko
Latarenko
12.03.2026, 12:19:08 via Wykop
  • 14
@Michal006: No tak widzowie... źle gram... źle gram... ~~śmiech pawiana

a poza tym to włączył auto-aima żeby przetestować wszystkie aspekty gry jak prawdziwy recenzent.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
12.03.2026, 20:10:11 via Wykop
  • 1
@Michal006: ci wielcy "ludolodzy" jak i ludolodzy tacy jak Krzysztof EEMM!!!! Maj, cały czas p------ą, że "gry to sztuka" - no to konsekwencją takiego podejścia jest chęć ludzi do zapoznania się z tą sztuką, szczególnie, jeśli się o niej mówi. Jeśli o Elden Ringu pisało się nawet na forach/grupach dla NORMIKÓW, to czemu mamy się dziwić, ze tacy normicy chcą sobie w to zagrać? A jak już kupią grę, to
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
02.03.2026, 15:50:43
  • 67
To jest jednak Gamer nie od parady, zobaczcie jak zajebiście ma opanowane trackowanie głów przeciwnika. Widać, że zjadł zęby na FPS. Moim zdaniem to na luzie w call of duty mógłby grać turniejowo z takim skillem.

Co, ale jak to mówicie że włączył auto-aima jak najgorszy casual? I on potem się wypowiada o grze grając na cheatach? Śmiechu warte. Ktoś kto pobił 10000 rekordów w grach i na żadnym nie oszukiwał i
ActiveekHere - To jest jednak Gamer nie od parady, zobaczcie jak zajebiście ma opanow...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal006
Michal006 11.03.2026, 16:38:30 via Android
  • 0
@ActiveekHere: Pograłbyś dłużej na konsoli to byś się przyzwyczaił. Ja nie miałem żadnego problemu z celowaniem w Requiem. Logiczne, że nie każdy strzał wchodził, ale no ponad 90% na pewno. Żadnego AA włączonego nie miałem.
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 11.03.2026, 16:47:12 via Android
  • 0
Wiadomo. Ja mam zupełnie na odwrót i z padem czuję się jak ryba w wodzie. Regularnie gram w Battlefielda 6 na PS5, ale na testa pograłem trochę w betę na PC i się dusiłem xd Zero funu z grania.
  • Odpowiedz
Michal006
Michal006 12.02.2026, 10:35:49
  • 38
Młodzieżowka skrajnie kapitalistycznej partii wrzuca politycznego posta wyśmiewającego Lewicę posługując się przy tym grafiką z Fallouta, który jest satyrą na skrajny kapitalizm i korporacyjną chciwość XD Kurtyna.

#polityka #konfederacja #fallout
Michal006 - Młodzieżowka skrajnie kapitalistycznej partii wrzuca politycznego posta w...

źródło: 1000019151

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obserwator_nsa
obserwator_nsa
12.02.2026, 10:48:55 via Wykop
  • 15
@Michal006: Fallouta, który jest satyrą na skrajny kapitalizm i korporacyjną chciwość

No nie do końca byczku xD
  • Odpowiedz
floojd
floojd
12.02.2026, 11:41:47 via Wykop
  • 19
@Michal006: ciekawe czy Bethesda przekazała prawa autorskie parti wolność xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.09.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking