Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Messii
Messii

Messii

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 143
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 143
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5
  • Dodane (64)
  • Komentowane (47)
  • Plusowane (32)
Messii
Messii
Messii 14.06.2026, 21:09:00
  • 0
#kononowicz w hvju was ma cała wiara. Liczy sie tylko yt pod wyświetlenia a jak mi wy magamniacie ? Niby czym ? ŻE jeden czopek podeśle kanał na twiterku czy co ? Kolejny niepełnosprawny a następnego żona zostawiła wiec nie wiem słaba reklama cipki #patostreamy
Messii - #kononowicz w hvju was ma cała wiara. Liczy sie tylko yt pod wyświetlenia a ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 230149

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PieknyChuligan
PieknyChuligan
14.06.2026, 21:12:03 via Wykop
  • 23
@Messii: O, Jareczek. A ja słyszałem że ty z lateksami współpracujesz
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
14.06.2026, 21:13:10 via Wykop
  • 22
@Messii: Jakby była melina, to byśmy nie mogli jedli kotletu
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 14.06.2026, 20:55:21
  • 0
#kononowicz Zapraszam na lajta z czatem jak major sika do wiadra - https://studio.youtube.com/channel/UCyEdlYzdSKB4RwHTCyyNEog/videos/upload?d=ud&filter=%5B%5D&sort=%7B%22columnType%22%3A%22date%22%2C%22sortOrder%22%3A%22DESCENDING%22%7D wiem że nawet kobiety na macie także wrzucam wam coś przegrywy żebyściue mieli pod co walić kapucyna xDDD #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonka88
Zielonka88
Zielonka88
14.06.2026, 21:08:07 via Wykop
  • 22
@Messii: messii lateks, jak smakowała śmietaną
  • Odpowiedz
deko_gangster
deko_gangster
14.06.2026, 21:08:37 via Wykop
  • 22
@Messii: jaki ty żałosny jesteś człowieku. Nawet nie śmieszny
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 13.06.2026, 20:24:10
  • 0
#primemma ma ktoś linka do gali ? odsyłam swoim
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Messii
Messii
Messii 04.06.2026, 20:52:14
  • 7
#kononowicz Olgierdano jeśli masz takie jaja to pokaż to wszystkim uczestnikom tego tagu, podobno wyjaśniałeś wszystkich w rozmowach itp. Patrz wystawiam ci sie na tacy - masz mój numer barnej ci poda 511 --- Odpalisz live pogadamy ja1 i ostatni raz wypowiem sie na ten temat szkolnej w których wrzucałeś podrabiane skriny. Wypowiem sie na tematy fiodora i waszą rzekomą i twoja urojona znajomość. Wypowiem sie na tematy oprawcy domowego
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boooua
Boooua
04.06.2026, 20:56:36 via Wykop
  • 36
@Messii: chyba zdjąłeś te gumowe wdzianko co cie tak cisnęło w kroku że taki słowotok nam zapodajesz,
  • Odpowiedz
andrewkmc
andrewkmc
andrewkmc
04.06.2026, 20:58:53 via Android
  • 30
@Messii: a co on by mogl zyskac na rozmowie z toba? Juz widze ze ekipa nietypowych stara sie sprowokowac olgierda do odpału rekami i nogami
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 04.06.2026, 20:23:19
  • 3
#kononowicz A i jeszcze jedno powiedzcie dla swojego oprawcy domowego organdotv na lajcie żeby zadzwonił do mmessiego na rozmowę ;D Spamujcie numer pewnie ma ale wwiecie co ? Nie zadzwoni bo dobrze wie że zostanie zniszczony merytorycznie zreszta mam gotoqwe kompilacje na jego wybryczki haha :D Zawsze sie bał komfrontacji ze mna całe życie każdy to wie ;p #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProktoDewastator
ProktoDewastator
04.06.2026, 20:26:29 via Android
  • 17
@Messii: wrzuć jak major wali konia bez cenzury xD
  • Odpowiedz
Hexenbrenner
Hexenbrenner
04.06.2026, 20:30:56 via Wykop
  • 20
@Messii: Ch*j kogo obchodzisz.
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 04.06.2026, 20:09:31
  • 5
#kononowicz Siemano przegrywy. Przychodze tu po rocznej przerwie, wy serio dalej myślicie że oprawca domowy wyjaśni nowaka i go posadzą do więzienia ? :D Macie na tyle wyprane mózgi że sadzicie że spasione tłuste gnysy na ustawionych stołkach w rządzie zajmą się ta sprawą ?:D Ale szacun tag dalej żyje za to macie + ;) Pozdro #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonka88
Zielonka88
Zielonka88
04.06.2026, 20:11:11 via Wykop
  • 33
@Messii: messi lateks
  • Odpowiedz
Wszebor
Wszebor
04.06.2026, 20:13:46 via Wykop
  • 27
@Messii:
Wszebor - @Messii:

źródło: comment_1643195089Qmmh7bJ4Q5O0B9rszrG5ic

Pobierz
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 09.05.2026, 14:00:31
  • 0
#primemma siema ma ktoś linka ? Normalna sprawilna morda, mogę sie wymienić jak co
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick
09.05.2026, 14:05:54 via Android
  • 4
@Messii: łap ppv bo i tak nie będę miał czasu oglądać FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1
09.05.2026, 14:29:38 via Wykop
  • 5
@gregory-coolick: Kurła wiedziałem, że kojarzę ten kod xd:
mathiaz1 - @gregory-coolick: Kurła wiedziałem, że kojarzę ten kod xd:

źródło: 1000019989

Pobierz
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 29.04.2026, 20:10:19
  • 7
#primemma PROTOKUŁ PDF ODPALONY XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Messii
Messii
Messii 19.02.2026, 19:47:11
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Messii
Messii
Messii 19.01.2026, 19:20:05
  • 3
#primemma Ale to jest piękne że wszyscy przeszli płynnie z tagu famemma na taq #primemma :D Łzy sie leją aż po siurku Szczerze ? To juz zapomniałęm o tamtym xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartisk
Bartisk
Bartisk
19.01.2026, 19:22:52 via Wykop
  • 2
@Messii: no szkoda tylko, że dalej tu p---------e o pdfmma
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 16.01.2026, 19:08:22
  • 169
#primemma No i teraz zobaczcie. Kanu od dłuższego czasu wrzuca wywiady i max 10-40 tyś. Wywiad z denisem 5 godzin 84 tyś xD A podobno nikt już nie chce go oglądać itd Prawda jest taka że załęcki to freak idealny: Głupi a zarazem śmieszny. Te gitowskie teksty itd są tak memiczne że hoy xDD Ja tam osobiście go lubię oglądać dla mnie nr 1
Messii - #primemma No i teraz zobaczcie. Kanu od dłuższego czasu wrzuca wywiady i max...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-16 200335

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski
16.01.2026, 19:14:08 via Wykop
  • 64
@Messii: Ale to jest połączenie idealne. Załęcki to raz. Kaniowski to dwa. Zwróć uwagę, że to są tak silne osobowości, że wszędzie włodarze ich gonią. Bezrąk jest ugodowy, dogaduje się, wszystko jest do zrobienia. Ale na pytanie o Kaniowskiego to od razu się zaciął. Że zakaz obowiązuje. Że to Kaniowski musi przepraszać. Szkoda dla nas, dla widzów.
  • Odpowiedz
xvster
xvster
16.01.2026, 19:23:11 via Wykop
  • 12
@Messii: Oczywiście, że tak. Mimo że sam mnie ten Denis irytuje, to robi szum wokół siebie, a to we freakach jest najważniejsze.
Na konferencjach zawsze dowoził i jest idealnym przygłupem do freaków. Myślę, że za niedługo zobaczymy jego angaż w gali.
Nawet Fame jak zobaczy, że dużo ludzi się nim interesuje, to go wezmą. Z Najmanem było podobnie. Mimo że też był wykluczony ponoć "na zawsze"
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 14.01.2026, 20:20:11
  • 1
#primemma A teraz Denis zjezdza na białym koniu i leci na grubo bez trzymanki i młyn ehh Niestety to Fame a nie ma opcji
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Messii
Messii
Messii 05.01.2026, 20:37:51
  • 45
#primemma ALi dziś top jako prowadzący, schował w kieszeni tych wszystkich mścich,, itp. xDD
Messii - #primemma ALi dziś top jako prowadzący, schował w kieszeni tych wszystkich m...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raszko754
raszko754
05.01.2026, 20:41:49 via Wykop
  • 4
@Messii: dosłownie jak Revo
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 29.12.2025, 20:50:38
  • 17
#primemma Muran forma mutant dziś :D Zezłomował wszystkich i uratował ten pokój
Messii - #primemma Muran forma mutant dziś :D Zezłomował wszystkich i uratował ten po...

źródło: MzliZDlkYhsNCyx3QxBvDk5TeC0FSWFYGUtgZkNae0pcEWt0WVpiHAUFPzYJGyJUCxsvNA0cPVQcBXUlHAJiDF1GPi0fGyEbFUY_KQ4OKVUIXDlxWQl7TEFfOCYKRnlKDVF3fVtYfldUC2J8CVh0GAhQPiBOFg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Messii
Messii
Messii 22.12.2025, 21:03:07
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Messii
Messii
Messii 22.12.2025, 20:32:32
  • 3
#primemma Teraz jak tylko coś się stanie dla Jofko to mamy game ower freaków w Polsce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karol-orf
karol-orf
22.12.2025, 20:35:44 via Android
  • 1
@Messii: dokładnie. Ostatnio społeczeństwo i środowiska nie mające pojęcia o freakach a je bojkotujące już niebezpiecznie długo zostały tak potraktowane przez rząd żeby ludzie spuścili ciśnienie, na tyle by temat możliwy był do wyciszenia.

Miklasz właśnie zamordował friki.
  • Odpowiedz
Y.....r
Y.....r
konto usunięte 22.12.2025, 20:35:48 via Wykop
  • 1
@Messii: predzej czy pozniej ktos sie przekreci bo dostanie czysto jak walus albo upadnie i o cos uderzy, Ci troglodycji wgl nie mysla ze nawet liscie mozesz kogos zabic, potem płacz i ja nie chcialem nic nie da
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 22.12.2025, 19:41:30
  • 2
#primemma Mordeczki już nie przesadzajcie, od czasu do czasu niech będzie taki program. Musi być polaryzacja nie na każdym programie - konfie muszą się pozabijać ;p Prime wiedzą jakie są oczekiwania społeczeństwa i jak skończył Fame
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PsychicznyTerror
PsychicznyTerror
22.12.2025, 19:42:34 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

venybrak
venybrak
venybrak
22.12.2025, 19:43:29 via Wykop
  • 0
@Messii: ok arek
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 12.12.2025, 16:48:48
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11
12.12.2025, 17:10:41 via Wykop
  • 1
@Messii: szczerze, wole zeby jego kanał na którym ma po 50-300 wyświetleń stał- większa forma upokorzenia xd
  • Odpowiedz
tomz-5g
tomz-5g
12.12.2025, 19:56:01 via Wykop
  • 0
@Messii: 3dni 68 wyświetleń xD i oni mu za to płacą
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 12.12.2025, 12:46:32
  • 54
#primemma Pocieszny grubasek noras, ile on dał wczoraj contentu 1 walka ;) Kij w to że przegrał i został znokautowany ale o to chodzi we Frikach. Zawodowców tutaj nie potrzebujemy, tutaj powinny latać same weselniaki z pod żabki. Wgl przed zgłoszeniem zawodników do młócki powinno być to dokładnie weryfikowane, tylko ci którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z walkami. Sportowe walki do fame a my chcemy się pośmiać :D
Messii - #primemma Pocieszny grubasek noras, ile on dał wczoraj contentu 1 walka ;) K...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-12 134034

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noras-live
noras-live
12.12.2025, 12:54:36 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noras-live
noras-live
12.12.2025, 18:40:04 via Wykop
  • 2
@Messii: postaram się jeszcze zaskoczyć bardziej do był prolog do wstępu
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii 11.12.2025, 21:26:21
  • 137
#primemma Wstawaj do góry bo cie nie będę liczył :D Chyba 1 raz odkąd oglądam freaki sędzia pokazał jaja
Messii - #primemma Wstawaj do góry bo cie nie będę liczył :D Chyba 1 raz odkąd ogląda...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialy7665
Bialy7665
11.12.2025, 21:27:24 via Wykop
  • 39
@Messii: xDD
  • Odpowiedz
Krzysio_misio12
Krzysio_misio12
11.12.2025, 21:31:24 via Wykop
  • 126

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.12.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking