Myślałam że będę mądra i wezmę kawę bezkofeinową tym razem i nic się nie stanie małej cwelonce a po niej też trzęsą mi się nogi i ręce i czarno się robi przed oczami czemu dostałam ban na kawę od boga
@mythoMANIAC: innych nie piłam bo nie przepadam ale z normalnej serii nie milkshejkowej fajnie wymieszać czekoladowy z tym bananowym (nie mylić ze smakiem czekoladowo-bananowy bo to zupełnie inna sprawa!)
@jutronaobiadznowuryz: Witam, niestety jesteśmy nudnymi ludźmi bez życia, zainteresowań i osiągnięć i jedynym tematem, w którym mamy coś do powiedzenia jest pogoda.
#muzyka