#p--o #takaprawda #oswiadczenie Piłem Guinessa w kilku krajach i żaden nie ma podjazdu ani trochę do Guinessa z UK, pyszne, kremowe i palone p--o z kulką w puszce żeby bić pianę przy każdym łyku, a alk to max 4% tyle waży uczciwy browar. Guiness poza UK to szczyny z dodatkiem alkoholu i bez piany i tego kremowego jabadu przy każdym łyku. Smacznego piwosze
@Menasze: taki zabieg psychologiczny dla Pań, masz mnie ( ͡°͜ʖ͡°)
@Matii323 w każdym piwie tego typu jest taka kulka, która sprawia, że pijesz browar z pianą jak deser, o to chodzi w piwie. Banknot dla skali, taki ping-pong
@MVPx2: o matko xD dosłownie jak bym dyskutował z małym chłopcem, który dopiero uczy się tabliczki mnożenia, nie wie jak skonstruowany jest świat ale tupie nóżką jak mu się coś nie podoba:)
@TomcioPalushek: jak ten idiota sam sie bajtuje bo jest aż takim kretynem. Nie jestem żadnym lekarzem xd typ sobię wkręcił bo napisałem co myślę o takich lamusach z internetu jak wy
#pracbaza #heheszki #a-----l Kilka razy w życiu solidnie zachlałem a w pracy trzeba było być i auto nie wchodziło w grę bo chłop typu termos, jeszcze trzyma. Parodia chłopa jak szedłem ponad 2 godzinny w jedną stronę do roboty sfazowany zamiast wypić kawkę, zjeść jajecznicę i poprawić koszulę po przekroczeniu progu domu, z uśmiechem wrzucając torbę na siłownię na tył. To te tak zwane 2 wilki w nas
#heheszki #zakupy Po siłowni zahaczyłem o sklep po browara i wziąłem "domestosa" bo się w domu skończył i tak patrzę a tu limonka, jeszcze trochę a będzie Domestos Możajto albo Pinakolada xD
@szatanEK666: nazywają mnie gruby, chociaż trenuje na siłowni od wielu lat i jest igła na b----e xD piszą mitoman, bo żyję fajnie jak człowiek a nie bydle zamknięte w 4 ścianach ( ͡°͜ʖ͡°) Pochlebiasz mi i nawet o tym nie wiesz :) A tożsamość zawsze ta sama, ten sam gość nie do podrobienia
Postawilem sie dzisiaj drugiemu bykownikowi w pracy. Boje sie tylko, ze jak bede zbyt pewny siebie, to w koncu powiem kilka slow za duzo i dojdzie do nieprzyjemnej konfrontacji. Juz sie dzisiaj tlumaczylem przed przelozona, bo kilka osob mi kiedys zglaszalo, ze cwaniakuje. Moze rzeczywiscie mam jakies cechy narcystyczne...
@akaisterne: jak to mawia mój stary, czasem lepiej g---o przykryć złotem, czyli zlać typa i się uśmiechnąć, bo jak widzę masz podobny charakter do mnie i czasem słowo za dużo może doprowadzić do wycentrowania lepy gośiowi i później jest kwas. Spokojnej głowy tam
@akaisterne: sporo w życiu widziałem przez te 33 lata, miałem w szkole średniej typa co "był na liścia" ale jak kiedyś dostał piany to nam z chłopakami szczeny opadły jak wleciał w typa xD
#gotujzwykopem #gastronomia #protip Mam dziś wolne i tak sobię pomyślałem, że zrobię sobię minestrone ¯\(ツ)/¯ czemu nie.
Przepis: Dużo masła na patelnię, pół kostki najmniej, na to świerze zioła związane nitką, czosnek i kardamon, pieprz, daj temu czas aż masło się skarmelizuje, potem wyciągasz na bok na talerz a na to masło dajesz warzywa (jakie tylko chcesz, masz, lubisz, najlepiej wszystkie), mogą być z paczki jak
@Viking-: @pasta_alla_carbonara czasem zastanawiam się skąd się biorą takie bezmózgi jak wy na wykopie ( ͡°͜ʖ͡°) i czym się w życiu zajmujecie mając kilka szarych komórek na krzyż. Mam 2 bardzo dobre restauracje, więc ten tego xd a tu się spuszczacie dzieciaki nad szybkim obiadem z patelni XDDDDD
#mikrokoksy #logikaniebieskichpaskow #film Chłop se dzisiaj odpoczywa, świeto lasu, obżarstwo i lenistwo by doszła do skutku regeneracja błogosławiona. Jedyne co dziś zrobiłem to byłem w sklepie po kilka rzeczy na obiad i zrobiłem obiad i tyle, oglądam stary film S.Kinga
@MVPx2: po twoim komentarzu można wywnioskować jedynie, że w------e to ma na ciebie nawet własna rodzina i stąd w tobie taki kwas, a w rzeczywistości boisz się nawet odezwać xD Chryste Panie, że też tego nie widzisz, jak pięknie się kompromitujesz xD
Mam jako sąsiadów repatriantów z Kazachstanu. Cały dzień się kłócą, a raczej baba krzyczy na faceta(który jest w sumie spoko chłopem), krzyczy po rosyjsku, takim głosem ruskiej starej baby. I chyba nigdy nie śpią, bo jak wstaje do pracy około 4-5 to słysze to jej ruskie darcie mordy. (づ•﹏•)づ . Ocipieć można. #oswiadczeniezdupy #kazachstan
@ryszard-kulesza: mieszkałem na studiach w domu na pokoje z typem i jego laską, on udawał i zgrywał twardziela i kogoś, kto wie wszystko, ma na wszystko odpowiedź i jest najlepszy przy czym innych traktował z góry (a tak na prawdę był zakompleksionym debilem ze wsi), śmieszne to było jak dawał sobą pomiatać przy swojej, moja dziewczyna to słyszała i po prostu kompromitacja cwela. Ale jak gada z innymi to stawia
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
@Lewusx: Kiedyś coś sobie powiedziałeś i tak zrobiłeś, obserwowałem. Niewielu na to stać, trzymam Twoją wagę, dosłownie, 124 kg teraz tylko trochę wyższy i mimo mojej pracy, głupot, które przychodzą do głowy w weekend to właśnie takie wpisy mnie motywują i tacy ludzie jak Ty. Mam nawet własną siłownie w swoim domu i targam talerze połowę życia, 33lvl ale to właśnie tacy jak Ty, co zdobywają medale i są zapalonymi
źródło: 2273
Pobierz