Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool

Malynavy_Krool

Dołączył wczoraj
  • Obserwuj
  • Akcje 45
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 45
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool 23 godz. i 55 min temu
  • 2
Zadzwonię jeszcze do koleżanki, która chce... I nara w spanko nygusy
Malynavy_Krool - Zadzwonię jeszcze do koleżanki, która chce... I nara w spanko nygusy

źródło: 2273

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
23 godz. i 38 min temu via Android
  • 0
@Xeni323: to zależy, sama pisze i mnie budzi
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool 23 godz. i 59 min temu
  • 0
Nie lubię podjadać w nocy bo tak czy srak muszę iść potem umyć zęby a mi się nie chce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samara__Morgan
Samara__Morgan
23 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 2
@Malynavy_Krool: podjadaj paste do zębów, nie dziękuj
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
wczoraj, 23:33:37
  • 6
wfyokyga

źródło: temp_file5702541507945469552

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 23:37:54 via Android
  • 1
@wfyokyga: taki jeden różowy pasek na J co mieszka z facetem tylko dla kasy xD
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 22:21:31
  • 2
#p--o #takaprawda #oswiadczenie
Piłem Guinessa w kilku krajach i żaden nie ma podjazdu ani trochę do Guinessa z UK, pyszne, kremowe i palone p--o z kulką w puszce żeby bić pianę przy każdym łyku, a alk to max 4% tyle waży uczciwy browar. Guiness poza UK to szczyny z dodatkiem alkoholu i bez piany i tego kremowego jabadu przy każdym łyku. Smacznego piwosze
Malynavy_Krool - #p--o #takaprawda #oswiadczenie
Piłem Guinessa w kilku krajach i żad...

źródło: 2333

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 22:29:23 via Android
  • 1
@Menasze: taki zabieg psychologiczny dla Pań, masz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Matii323 w każdym piwie tego typu jest taka kulka, która sprawia, że pijesz browar z pianą jak deser, o to chodzi w piwie. Banknot dla skali, taki ping-pong
Malynavy_Krool - @Menasze: taki zabieg psychologiczny dla Pań, masz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: 2337

Pobierz
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 22:32:02 via Android
  • 1
@szarytkarz: o chłopie, mi by się nie chciało tego odkopywać z neta, ważne, że p--o dobre. W każdym razie dziękuję za garść informacji dla ludu 👍
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 22:33:46 via Android
  • 0
@Aguirre_gniew_brzozy: kolega poczytał, i tak jest po to. Dziękuję dobranoc
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 23:10:02 via Android
  • 0
@dydul: mam nadzieję, że to tylko kiepski żart i śmieszkujesz w tej chwili.
Malynavy_Krool - @dydul: mam nadzieję, że to tylko kiepski żart i śmieszkujesz w tej ...

źródło: 2340

Pobierz
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 21:41:51
  • 0
#muzyka #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
Gdyby moje lata świetności przypadały na lata '90 to był bym fanem Urszuli, który chciałby ją rozbroić ¯\(ツ)/¯ i dążył do tego...
https://youtu.be/C9SQcO3Zins?is=dGB_nyEHhnaIIYZe
MalynavyKrool - #muzyka #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
Gdyby moje lata świetno...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 22:34:41 via Android
  • 0
@niecodziennyszczon: ona miała to coś po prostu
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 22:10:22
  • 0
Dwie rzeczy zawsze po siłowni, dobry browar i ciastka z białą czekoladą po kolacji.
Malynavy_Krool - Dwie rzeczy zawsze po siłowni, dobry browar i ciastka z białą czekol...

źródło: 2325

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W_Hadze_Karany
W_Hadze_Karany
wczoraj, 22:02:21
  • 7
WHadzeKarany

źródło: lac9scbfdu7h1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 22:02:52 via Android
  • 0
@W_Hadze_Karany: sweet home Alabama
  • Odpowiedz
MVPx2
MVPx2
wczoraj, 15:19:12
  • 813
Podawać dalej, niech wiedzą, co naród o nich mysli.

#konowal #lekarz100k
MVPx2 - Podawać dalej, niech wiedzą, co naród o nich mysli.

#konował #lekarz100k

źródło: goń konowała

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 15:21:20 via Android
  • 4
@MVPx2: co zarobisz jak będziesz chory? Pójdziesz do krawcowej żeby wycięła wyrostek robaczkowy czy sam to zrobisz skoro taki konował potrafi? :)
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 15:37:01 via Android
  • 9
@MVPx2: o matko xD dosłownie jak bym dyskutował z małym chłopcem, który dopiero uczy się tabliczki mnożenia, nie wie jak skonstruowany jest świat ale tupie nóżką jak mu się coś nie podoba:)
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 15:37:25 via Android
  • 2
@761761761: xD
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 15:39:21 via Android
  • 3
@761761761: co krótko? No co takiego zrobiłeś, że "krótko ze złodziejami"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 15:52:36 via Android
  • 1
@MVPx2: Hehehehe no cóż, bez urazy ale do Pana to ty nie podobny jesteś nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°) to było bardzo zabawne co napisałeś
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 16:09:55 via Android
  • 3
@MVPx2: odezwał się władca swojej piwnicy xD gdybyś tylko wiedział jaki śmieszny jesteś w tej chwili :)
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 22:00:38 via Android
  • 0
@TomcioPalushek: jak ten idiota sam sie bajtuje bo jest aż takim kretynem. Nie jestem żadnym lekarzem xd typ sobię wkręcił bo napisałem co myślę o takich lamusach z internetu jak wy
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 21:56:21
  • 0
#pracbaza #heheszki #a-----l
Kilka razy w życiu solidnie zachlałem a w pracy trzeba było być i auto nie wchodziło w grę bo chłop typu termos, jeszcze trzyma. Parodia chłopa jak szedłem ponad 2 godzinny w jedną stronę do roboty sfazowany zamiast wypić kawkę, zjeść jajecznicę i poprawić koszulę po przekroczeniu progu domu, z uśmiechem wrzucając torbę na siłownię na tył. To te tak zwane 2 wilki w nas
Malynavy_Krool - #pracbaza #heheszki #a-----l
Kilka razy w życiu solidnie zachlałem a...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 21:27:18
  • 0
#heheszki #zakupy
Po siłowni zahaczyłem o sklep po browara i wziąłem "domestosa" bo się w domu skończył i tak patrzę a tu limonka, jeszcze trochę a będzie Domestos Możajto albo Pinakolada xD
Malynavy_Krool - #heheszki #zakupy
Po siłowni zahaczyłem o sklep po browara i wziąłem...

źródło: 2319

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 21:31:53 via Android
  • 0
@murdoc: o kurde jaki ty mądry jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) zasłużyłeś na pieczątkę z ziemniaka :)
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 21:35:51 via Android
  • 0
@szatanEK666: nazywają mnie gruby, chociaż trenuje na siłowni od wielu lat i jest igła na b----e xD piszą mitoman, bo żyję fajnie jak człowiek a nie bydle zamknięte w 4 ścianach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pochlebiasz mi i nawet o tym nie wiesz :)
A tożsamość zawsze ta sama, ten sam gość nie do podrobienia
  • Odpowiedz
akaisterne
akaisterne
wczoraj, 21:15:46
  • 9
Postawilem sie dzisiaj drugiemu bykownikowi w pracy. Boje sie tylko, ze jak bede zbyt pewny siebie, to w koncu powiem kilka slow za duzo i dojdzie do nieprzyjemnej konfrontacji. Juz sie dzisiaj tlumaczylem przed przelozona, bo kilka osob mi kiedys zglaszalo, ze cwaniakuje. Moze rzeczywiscie mam jakies cechy narcystyczne...

#przegryw
akaisterne - Postawilem sie dzisiaj drugiemu bykownikowi w pracy. Boje sie tylko, ze ...

źródło: 1517502976186

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 21:19:05 via Android
  • 1
@akaisterne: jak to mawia mój stary, czasem lepiej g---o przykryć złotem, czyli zlać typa i się uśmiechnąć, bo jak widzę masz podobny charakter do mnie i czasem słowo za dużo może doprowadzić do wycentrowania lepy gośiowi i później jest kwas. Spokojnej głowy tam
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 21:23:23 via Android
  • 1
@akaisterne: sporo w życiu widziałem przez te 33 lata, miałem w szkole średniej typa co "był na liścia" ale jak kiedyś dostał piany to nam z chłopakami szczeny opadły jak wleciał w typa xD
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 13:46:23
  • 1
#gotujzwykopem #gastronomia #protip
Mam dziś wolne i tak sobię pomyślałem, że zrobię sobię minestrone ¯\(ツ)/¯ czemu nie.

Przepis:
Dużo masła na patelnię, pół kostki najmniej, na to świerze zioła związane nitką, czosnek i kardamon, pieprz, daj temu czas aż masło się skarmelizuje, potem wyciągasz na bok na talerz a na to masło dajesz warzywa (jakie tylko chcesz, masz, lubisz, najlepiej wszystkie), mogą być z paczki jak
Malynavy_Krool - #gotujzwykopem #gastronomia #protip
Mam dziś wolne i tak sobię pomyś...

źródło: 2303

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 13:54:56 via Android
  • 0
@pasta_alla_carbonara: minestrone nie ma zasad jak bigos, jestem cholernie dobrym kucharzem i mam nadzieję, że pomoglem
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 14:00:01 via Android
  • 0
@sberatel: po prostu spojrzałeś w lustro :)
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 14:32:16 via Android
  • 0
@lucinho: ok
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 15:24:39 via Android
  • 0
@pasta_alla_carbonara: fajnie cieszę się
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 21:06:36 via Android
  • 0
@Viking-: @pasta_alla_carbonara czasem zastanawiam się skąd się biorą takie bezmózgi jak wy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czym się w życiu zajmujecie mając kilka szarych komórek na krzyż. Mam 2 bardzo dobre restauracje, więc ten tego xd a tu się spuszczacie dzieciaki nad szybkim obiadem z patelni XDDDDD
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 14:18:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 16:53:18 via Android
  • 0
@MVPx2: cicho tam przegrywie
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 14:43:45
  • 2
#mikrokoksy #logikaniebieskichpaskow #film
Chłop se dzisiaj odpoczywa, świeto lasu, obżarstwo i lenistwo by doszła do skutku regeneracja błogosławiona. Jedyne co dziś zrobiłem to byłem w sklepie po kilka rzeczy na obiad i zrobiłem obiad i tyle, oglądam stary film S.Kinga
Malynavy_Krool - #mikrokoksy #logikaniebieskichpaskow #film
Chłop se dzisiaj odpoczyw...

źródło: 2306

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Autor
wczoraj, 16:17:15 via Android
  • 0
@MVPx2: po twoim komentarzu można wywnioskować jedynie, że w------e to ma na ciebie nawet własna rodzina i stąd w tobie taki kwas, a w rzeczywistości boisz się nawet odezwać xD Chryste Panie, że też tego nie widzisz, jak pięknie się kompromitujesz xD
  • Odpowiedz
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
wczoraj, 14:55:27
  • 1
Mam jako sąsiadów repatriantów z Kazachstanu. Cały dzień się kłócą, a raczej baba krzyczy na faceta(który jest w sumie spoko chłopem), krzyczy po rosyjsku, takim głosem ruskiej starej baby. I chyba nigdy nie śpią, bo jak wstaje do pracy około 4-5 to słysze to jej ruskie darcie mordy. (づ•﹏•)づ . Ocipieć można.
#oswiadczeniezdupy #kazachstan
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 14:59:51 via Android
  • 0
@ryszard-kulesza: mieszkałem na studiach w domu na pokoje z typem i jego laską, on udawał i zgrywał twardziela i kogoś, kto wie wszystko, ma na wszystko odpowiedź i jest najlepszy przy czym innych traktował z góry (a tak na prawdę był zakompleksionym debilem ze wsi), śmieszne to było jak dawał sobą pomiatać przy swojej, moja dziewczyna to słyszała i po prostu kompromitacja cwela. Ale jak gada z innymi to stawia
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
wczoraj, 13:50:46
  • 107
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.

Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.

Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.

Od
Lewusx - Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.

Waga w ostatnich 2 t...

źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool wczoraj, 14:27:14 via Android
  • 3
@Lewusx: Kiedyś coś sobie powiedziałeś i tak zrobiłeś, obserwowałem. Niewielu na to stać, trzymam Twoją wagę, dosłownie, 124 kg teraz tylko trochę wyższy i mimo mojej pracy, głupot, które przychodzą do głowy w weekend to właśnie takie wpisy mnie motywują i tacy ludzie jak Ty. Mam nawet własną siłownie w swoim domu i targam talerze połowę życia, 33lvl ale to właśnie tacy jak Ty, co zdobywają medale i są zapalonymi
  • Odpowiedz

Po prostu Mareczek

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking