Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Logan00

Logan00

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 77118
  • Znaleziska 13685
  • Mikroblog 63433
  • Obserwujący 140
  • Obserwowane 155
PrankmeisterXD
PrankmeisterXD
02.04.2026, 12:14:56
  • 5
PiS: "twardo walczyzmy ze zwyrodnialcami!"

także PiS: Wspiera organizacje pdfilskie, ma środowisko pdfili dookoła partii ("Wampir", "Rybicki", "syn Kurskiego"), skanduje nazwisko pdfa Trumpa w Sejmie

no jak tam, zwyrolska brygada? Smucicie się? Ja np się uśmiecham że już nie rządzą i mam nadzieję że nie wrócą

#pedofilewiary #polityka #pis #prawoipedofilia
PrankmeisterXD - PiS: "twardo walczyzmy ze zwyrodnialcami!" 

także PiS: Wspiera orga...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 02.04.2026, 12:22:18 via Wykop
  • 4
@winsxspl: wstawisz teraz pisowski czopie zdjecie każdego plebana pdfa czy ci się nie spina propaganda? Pomoc ci zrobić listę w excelu?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
02.04.2026, 09:08:56
  • 11
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000042475

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 02.04.2026, 09:24:13 via Wykop
  • 0
@badreligion66: a ja Toll?
TIRowcy atakują?
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00 01.04.2026, 14:30:25
  • 8
#tenis według L’Equipe - Francisco Roig trenerem Igi Świątek

średni czas "trenowania" u różnych zawodników to jakieś pół roku xD

PS. W załączniku prima aprilisowy żarcik
Logan00 - #tenis według L’Equipe - Francisco Roig trenerem Igi Świątek

średni czas "...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-1 o 16.31.53

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 31.03.2026, 12:41:23
  • 1
#tenis żeby to przeczytać trzeba mieć jakieś Premium czy coś? https://przegladsportowy.onet.pl/tenis/tej-tajemnicy-nie-zna-nawet-iga-swiatek-polska-w-grze-o-piatego-szlema/qy8mxk6

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo


ale tu nic nie ma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102
31.03.2026, 14:02:35 via Wykop
  • 0
@Logan00: Trzeba mieć subskrypcję wykupioną. Tu masz kopię tego artykułu.
https://archive.ph/k9sHw
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
30.03.2026, 10:28:09
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 30.03.2026, 11:24:00 via Wykop
  • 1
@RetorykaPisowska: pisowskie trolle sprowadziły ten temat do roli "memów", nie wiem co w tym zabawnego, to obrzydzające, a oni przerabiają zdjecia, dodają teksty jakieś... wręcz takie działania można podciągnąć pod propagowanie pdfów...
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00 30.03.2026, 09:06:31
  • 22
#tenis xD
Logan00 - #tenis xD

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-30 o 11.06.17

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
29.03.2026, 16:06:20
  • 0
Kiedy w teorii powinna grać kolejny mecze guwniara?
#igaswiatek #tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 16:09:19 via Wykop
  • 1
@SkrajnieZdegustowany: Stuttgart 13-19 kwietnia
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00 29.03.2026, 16:04:52
  • 4
#awanturaokase A-CO-TO-ZA-GOWNO.jpg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 16:01:56
  • 3
#awanturaokase Maja Ostaszewska jesteś najsłabszym ogniwem

do widzenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 15:58:02
  • 2
#awanturaokase WDŻ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 15:43:37
  • 1
#awanturaokase myślałem że to Ostaszewska czy jak ona tam ma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 15:40:47
  • 3
#awanturaokase BIERZ CO CHCESZ WSZYSTKO WEŹ I Z WŁOSÓW WIATR
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lawsonik
Lawsonik
29.03.2026, 15:39:41
  • 1
#awanturaokase kapitanka żółta to taka Du*a lipa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 15:40:20 via Wykop
  • 1
@Lawsonik: po roku na diecie cebularzowej
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00 29.03.2026, 15:39:34
  • 3
#awanturaokase Pipagolas
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maestro1987
Maestro1987
Maestro1987
29.03.2026, 15:35:13
  • 3
#awanturaokase samochód luksusowej marki, tzn. Dacia?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 15:36:45 via Wykop
  • 1
@Maestro1987: Fiat Panda
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
29.03.2026, 15:19:53
  • 0
Dziś zmiana czasu, a nikt nie wrzuca memów o zmienie czasu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 15:21:21 via Wykop
  • 0
@K-S-: patrz bożenko, na stare to by była 16.20
Jak ten czas leci
  • Odpowiedz
fillion
fillion
29.03.2026, 13:25:39
  • 231
Nie no, zajebisty news. #niewiemjaktootagowac
fillion - Nie no, zajebisty news. #niewiemjaktootagowac

źródło: 1000005250

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 13:27:35 via Wykop
  • 239
@fillion: jutro:
Logan00 - @fillion: jutro:

źródło: 10448

Pobierz
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
29.03.2026, 08:44:51
  • 4
W trakcie wywiadu gdydy polityk chciał podnieść wątek afery kłodzkiej, audycja w Radiu ZET została przedwcześnie zakończona przez Andrzeja Stankiewicza mającego równocześnie posadę w obecnej TVP.
Udawali, że sprawy nie ma, a gdy każdy się o niej dowiedział, ucinają jakąkolwiek dyskusję. Oczywiście poświęcono za to czas na wskazujący palec Nawrockiego, do dziennikarza TVN.
Obstawa medialna jak zawsze na posterunku.
#polityka
XeNinja - W trakcie wywiadu gdydy polityk chciał podnieść wątek afery kłodzkiej, audy...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00 29.03.2026, 09:25:37 via Wykop
  • 1
@szmichal: powinni przenieść do innej parafi i mianować biskupem

Tak by zrobiła "prawica"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 36
  • Strona 7 z 36
  • >

u0f3cu2299ufe4fu2299u0f3d

  • Michau Biaukov oddaj stary wykop!
  • dziura
  • http://wykop.pl

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 13.10.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 01.04.2013

    Komentator
  • VIP
    od 16.12.2012

    VIP
  • Złotousty
    od 30.11.2020

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 05.04.2020

    Kałasznikow
  • Farciarz
    od 26.11.2020

    Farciarz
  • Ekshibicjonista
    od 09.01.2012

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking