Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kwerku232
Kwerku232
Profil firmowy

Kwerku232

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 483
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 483
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (0)
  • Komentowane (327)
  • Plusowane (156)
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
16 godz. i 53 min temu
  • 16
#kiszak czyli wynika z tego że potężny Kiszula nie tylko kradnie kontent ale i dziewczyny swoich widzów
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232 16 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 6
@Mistrzwstrzemiezliwosci: po czymś takim każdy znajomy powinien napluć na niego, no ale wiadomo zasięgi ważniejsze xD Zresztą ta laska to też niezła d----a. Mieć chłopaka i zdradzić go z rumunem xD No ale co kasa, sława i łatwe zycie potrafią namieszać w głowie
  • Odpowiedz
xXxV4r3l5ExXx
xXxV4r3l5ExXx
15 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@todaysadvice: dzieki mordzia (ʘ‿ʘ) to bylo wiele lat temu bylem mlody glupi i zyciowo narwany (bo nikt normalny by sie nie wiazal z helupiara xD) wiec troche sam na to zasluzylem, w kazdym razie otrzepalem sie z tego wyciagnalem w pore wnioski i wyszedlem z tego bagna zyjac od kilku lat na trzezwo (zdarza mi sie piwkowac tylko lecz to i tak niebo a ziemia co
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
16 godz. i 25 min temu
  • 25
#kiszak Jednak jest bardziej obrzydliwym człowiekiem niż myślałem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Knagologia
Knagologia
16 godz. i 18 min temu via Android
  • 1
@Huptys: Po ostatnich wpisach na tagu wnioskuję że wydarzyła się jakaś obyczajowa afera, jakieś szczegóły?
  • Odpowiedz
Knagologia
Knagologia
6 godz. i 17 min temu via Android
  • 0
@miloszy: Już ogarnąłem xD
  • Odpowiedz
matada2
matada2
matada2
14.06.2026, 11:26:46
  • 69
30 sekund "komentarza", dzień w którym te streamerskie, reakcyjne k---y dostaną demotyzację za tego typu "content" wpiszę sobie w kalendarzu.
#kiszak
matada2 - 30 sekund "komentarza", dzień w którym te streamerskie, reakcyjne k---y dos...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232 14.06.2026, 11:35:20 via Wykop
  • 28
@matada2: aż sprawdziłem i faktycznie jest to cały materiał lootboxa w którym są dodane dwa "zadania". Myślałem że może interesował go jakiś temat z tego odcinka i tylko nim się zajął, a tu cały filmik podpierdzielony i essa widzowie xD
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
14.06.2026, 11:36:23 via Android
  • 34
@matada2: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Huptys - @matada2: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000004136

Pobierz
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
13.06.2026, 15:25:52
  • 19
Polecam profil akolity, chłop chyba więcej czasu spędził na wyrzygiwaniu się na ten Remake niż ja na graniu w niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiszak
Eksagnem - Polecam profil akolity, chłop chyba więcej czasu spędził na wyrzygiwaniu s...

źródło: 1000009853

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232 13.06.2026, 15:34:51 via Wykop
  • 7
@Eksagnem: o jezusku gdzie nie wejdę pod jakiś post o gothicku to ten cymbał sie pojawia (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
13.06.2026, 16:16:32 via Wykop
  • 1
@Eksagnem: niech kiszaka zapyta po co on grał
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
10.06.2026, 06:54:42
  • 16
#kiszak
Macie tutaj reakcje na starego klipa i jak to mówi że ma wiele historii o czapkach jak był n------y

https://x.com/Magiczny_Karp/status/2064602113213165841

https://streamable.com/xewhmj
MagicznyKarp - #kiszak 
Macie tutaj reakcje na starego klipa i jak to mówi że ma wiel...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232 10.06.2026, 06:57:48 via Wykop
  • 9
@MagicznyKarp: ale on ma dystansik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kotek9538
kotek9538
kotek9538
10.06.2026, 07:53:42 via Wykop
  • 4
@MagicznyKarp: jedno akurat dobrze powiedział "jak ja się zmieniłem na przestrzeni czasu", oj tak byczku, szkoda że na gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
melonixmix
melonixmix
melonixmix
10.06.2026, 06:44:20
  • 37
cały internet przeciwko niemu, a on chce tylko grać w gry.
#kiszak
melonixmix - cały internet przeciwko niemu, a on chce tylko grać w gry.
#kiszak

źródło: portretcwela

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita
10.06.2026, 06:47:31 via Android
  • 16
@melonixmix: Kiszammon nie istnieje, nie zrobi ci krzywdy. Tymczasem Kiszammon:
  • Odpowiedz
alverini
alverini
10.06.2026, 06:33:27
  • 89
Idealne podsumowanie menelobijcy
#kiszak
alverini - Idealne podsumowanie menelobijcy
#kiszak

źródło: 1000027613

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232 10.06.2026, 06:39:53 via Wykop
  • 35
@alverini: ciekawe kiedy spadnie z rowerka
  • Odpowiedz
OgorekMorski
OgorekMorski
10.06.2026, 06:55:48 via Wykop
  • 20
@alverini: zaaaaaaif
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
09.06.2026, 09:21:00
  • 11
#kiszak
Zgodnie z decyzją sądu tag "kiszak "na stronie Wykop.pl przeprasza Kiszkaka i oświadcza że:
KISZAK NIE POBIŁ BEZDOMNEGO

Bujak - #kiszak 
Zgodnie z decyzją sądu tag "kiszak "na stronie Wykop.pl przeprasza K...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
09.06.2026, 09:22:50
  • 8
Wicofie, uważajcie co piszecie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gry #gothic #kiszak
Ralphs - Wicofie, uważajcie co piszecie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gry #gothic #...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232 09.06.2026, 09:25:35 via Wykop
  • 12
@Ralphs: tak, sam Gejben będzie ściągła tych gagatków xD i dlaczego ten koleś nazywa człowieka siedzącego na ławce bezdomnym? Bo dla mnie ten Marcin wygląda jak bezdomny.
  • Odpowiedz
dawid-zukev
dawid-zukev
dawid-zukev
09.06.2026, 11:44:07 via Wykop
  • 5
@Ralphs: Co to za bezmózga ameba? on w ogóle wie o co chodzi z tym, dlaczego ludzie to piszą? i że to jest mem, za niedługo Doda albo Wiśniewski nagra vlog, o konsekwencjach pisania o Kiszaku. Kto jeszcze będzie tej zakały gamingowej bronił?, tego casuala, normika i socjopaty? papież? prezydent? może, cała Unia Europejska, będzie tego DEBILA bronić, nie piszcie nic na Kiszaka ani nie róbcie(nawet memów), bo rano przyjedzie
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
08.06.2026, 14:22:13
  • 22
Rock podzielił się swoją perspektywą, że Gothic jest udany i widział na własne oczy jak na początku streama ludzie przychodzili do niego i biadolili jaka ta gra jest zła i okropna i z każdą godziną ilość takich osób spadała i dochodziło do (prawie) każdego, że ta gra nie jest taka wcale zła.

Wypowiedź Rocka przed premierą Gothic Remake.

Będą dymy na youtube, ja też się trochę tego boję, w sensie boję, nie potrzebne
ActiveekHere - Rock podzielił się swoją perspektywą, że Gothic jest udany i widział n...

źródło: xD

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujekDoggi
WujekDoggi
08.06.2026, 14:37:18 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
Autor
08.06.2026, 14:39:07 via Wykop
  • 7
@WujekDoggi:
Korzystając z okazji dodam że mój kumpel co lurkuje nie mógł uwierzyć w shot z wagą ścierwojada xD
I napisał o tym pływaniu "oglądałem kiszaka 3 minuty i już się w-------m" xD

  • Odpowiedz
alverini
alverini
08.06.2026, 14:47:18
  • 41
7 wykopków wicofie bez życia, wszyscy inni mnie szanują
#kiszak
alverini - 7 wykopków wicofie bez życia, wszyscy inni mnie szanują
#kiszak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ActiveekHere
ActiveekHere
08.06.2026, 14:49:27 via Wykop
  • 9
@alverini: O u szklany był fragment jak gambit masakruje akolite
  • Odpowiedz
mainstreet33
mainstreet33
mainstreet33
08.06.2026, 16:12:22 via Wykop
  • 11
@alverini: Nawet M.Maj wygrał z Kretoszczurem za 1 razem
  • Odpowiedz
alverini
alverini
07.06.2026, 10:32:40
  • 23
Ej, nieironicznie świetny jest ten gothic. byłem gotowy na 6/10, a realnie uważam, że gierka jest spokojnie 8/10, a dla fanów to nawet więcej. Już takich rpg nie robią. Do tego biorąc pod uwagę segment AA oraz cene (ja kupiłem za 120zł) to jest bardzo dużo fajnych szczegółów. Przykład: jesteśmy na wieży i są okna? Od pewnego momentu słyszymy świst wiatru. Bardzo fajny smaczek. Założyłem zbroje i zsunałem się z drabiny -
alverini - Ej, nieironicznie świetny jest ten gothic. byłem gotowy na 6/10, a realnie...

źródło: gothic-remake-1_K66YdCi

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL
07.06.2026, 10:46:38 via Android
  • 3
@universe115: Z Shiftem
  • Odpowiedz
MemeFairy
MemeFairy
07.06.2026, 11:00:46 via Wykop
  • 9
@alverini: jako niespecjalny fan oryginału też się powoli przekonuję po zagranicznych recenzjach ludzi, którzy nigdy w oryginał nie grali. Ale pewnie poczekam na jakieś pacze
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
06.06.2026, 13:17:33
  • 48
Kiedy bierzesz udział w konkursie o brak godności a twoim przeciwnikiem jest Aureliusz #kiszak
Abaddon_Profanator - Kiedy bierzesz udział w konkursie o brak godności a twoim przeci...

źródło: 1000016757

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukasz-slowikowski
lukasz-slowikowski
lukasz-slowikowski
06.06.2026, 13:20:59 via Wykop
  • 3
@Abaddon_Profanator: To ten co go kiszak zjechał swego czasu?
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
Autor
06.06.2026, 13:21:57 via Wykop
  • 2
@lukasz-slowikowski: Jo
  • Odpowiedz
lokomotyva
lokomotyva
06.06.2026, 13:15:48
  • 24
Nie no ja myślałem, że to żarty że typ od samego rana n------a w ghotica tak bardzo jebiąc im PR i ogólnie po nich przed premierą jak tylko mógł XDDDDDD

jaka to jest k---a wąsata z z piskilwym głosikiem XD

#kiszak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lokomotyva
lokomotyva
Autor
06.06.2026, 13:21:41 via Wykop
  • 3
@Larsberg: Niezła praca jak siedzi i gra w gry albo ogląda pracę wykonaną przez innych na Youtube bo sam żadnych treści nie produkuje
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
06.06.2026, 13:25:50 via Wykop
  • 3
@lokomotyva: Ma swoich akolitów którzy go utrzymują opłacając subskrypcje na Twitchu.
  • Odpowiedz
bartosz-m_____
bartosz-m_____
bartosz-m_____
06.06.2026, 13:13:26
  • 49
#kiszak
bartosz-m_____ - #kiszak

źródło: HKIOQn5XYAAQqh9

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonszmorski2137
wonszmorski2137
wonszmorski2137
06.06.2026, 14:35:57 via Wypiek
  • 0
@bartosz-m_____ widzoooowie, co myślicie ?
  • Odpowiedz
ElMurano
ElMurano
05.06.2026, 20:16:48
  • 12
Silny wobec słabych (osoba w kryzysie bezdomności) słaby wobec silnych (kretoszczur z początku gry) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiszak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
05.06.2026, 20:19:56
  • 8
#kiszak Kiszczak mówi, że nie będzie porównywał gothica AAA (nagle jest triple A) do gry indie End of Eden. Szkoda, że sam twórca tego crapa edenowskiego porównuje się do gothica i mówi że go zniszczy - pewnie teraz niewyraźna minka jak patrzy na premiere gothica która się udała
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
05.06.2026, 20:22:38
  • 15
Jak potężny ludololowiec tłumaczył to, że musiał korzystać z znienawidzonych "summonów" dla dadgejmerów, bo nie mógł sobie poradzić z kretoszczurami, jednymi z pierwszych napotykanych przeciwników w grze? XD to co dopiero ta pipka zrobi gdy napotka takiego cieniostwora czy trolla XD
#kiszak #bekazludologuff #gothic #gothicremake
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alverini
alverini
05.06.2026, 20:24:01
  • 12
"K---A TA WALKA JEST R-------A, NIE DA SIE GRAĆ, TUTAJ NIC NIE DZIAŁA, JEST DO C---A PSA TO WSZYSTKO. dobra wicofie próbuje zrobić dodge'a ale to nic nie ma, powtarzam, nic nie da"
*używa dodge'a i wilki go nie atakują, idealnie da się unikać jak ktoś umie grać
"no dobra, jednak się da".
Kiszakowe opowieści
#kiszak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXxV4r3l5ExXx
xXxV4r3l5ExXx
05.06.2026, 20:25:41 via Wykop
  • 3
@alverini:
xXxV4r3l5ExXx - @alverini:
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 05.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking