Kartoflisko gorsze niż w Krośnie. Tylko tamtym tor zbanowali, a tym powtórzą bieg juniorski jak nie wygrywają 5:1... jeszcze żeby tak przepychali jakiś klub ze starej gwardii, to nie, pisowski sztuczny twór za państwowe pieniądze #zuzel
BoberKozica







