Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KittySlayer

KittySlayer

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 310
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 299
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
m.....3
m.....3
konto usunięte 07.09.2021, 06:29:25
  • 0
Kiedyś grałem sobie w #pathofexile i było całkiem przyjemnie. Pokonałem chyba wszystkie akty, potem sobie robiłem jakieś mapy, handlowałem itd. Potem nadszedł nowy "sezon" czy jak to się nazywa i okazało się, że wszyscy zaczynają od początku. Można niby grać starą postacią, ale zalecane było stworzenie chyba nowej.
Pytanie, czy to się dalej tak odbywa i w połowie sezonu nie ma co zaczynać, czy pokręciłem coś, albo w ogóle to
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 07.09.2021, 08:26:48
  • 1
@max1983:
Sezony masz w Diablo w PoE masz ligi i gra się, tak jak 95%+ graczy ligi z dwóch głównych powodów

1) dostajesz co ligę nową treść (content), która nie jest dostępna w trybie normalnym, jedynie po zakończeniu ligi czasami coś co się sprawdziło trafia do trybu normalnego,

2) i drugi ważny powód to ceny poza ligą są
  • Odpowiedz
GrayBlacksmith
GrayBlacksmith
GrayBlacksmith
31.08.2021, 12:31:33
  • 0
Czy #diablo3 na #ps4 ma blokadę regionalną ? tzn. Czy mogę grać z kimś kto mieszka w USA ?

#gry #ps5
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 31.08.2021, 18:52:58
  • 1
@GrayBlacksmith: Możesz grać bez problemu pod warunkiem, że tam sobie założysz konto tzn. stworzysz tam nowe postacie.
Nie ma możliwości przeniesienia postaci z rejonu Europy do np. Azji czy USA
  • Odpowiedz
pomaranczowymors
pomaranczowymors
pomaranczowymors
30.08.2021, 18:52:20
  • 0
Ktoś jest w stanie pomóc zrobić podbój ze skrzynką?
#diablo3
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 30.08.2021, 21:35:27
  • 1
@Sam_w_domu: W grze jesteś zalogowany na serwerze z Polakami i nic nie stoi na przeszkodzie po prostu poprosić na chacie publicznym o pomoc, tylko musisz stać przy skrzynce i wtedy gracze teleportują się do ciebie i im więcej osób tym lepiej - zawsze się ktoś znajdzie wcześniej czy póżniej, bo to w grupie jest naprawdę łatwe do zaliczenia.

Można to zrobić łatwo solo ale trzeba postać trochę przygotować do tego zadania
  • Odpowiedz
KittySlayer
KittySlayer 30.08.2021, 21:39:52
  • 1
@pomaranczowymors: odpowiedż masz poniżej
  • Odpowiedz
KittySlayer
KittySlayer 30.08.2021, 21:40:19
  • 1
@Sam_w_domu: a no tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
k.....o
k.....o
konto usunięte 27.08.2021, 18:27:41
  • 1
Jaki poziom w Diablo 3 jest normalny? Bo grałem chwile na ''normalnym'' ale to był dramat bo nawet bosów się biło bez problemów bez żadnego leczenia teraz gram na wysokim i też nie czuje różnicy wtf
#gry #diablo3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 28.08.2021, 00:10:21
  • 1
Jaki poziom w Diablo 3 jest normalny?


@kardio: Normalny po prostu
ale jeżeli masz na myśli jaki poziom jest
odpowiedni dla twojej postaci to bardzo szybko będzie nim najwyższy poziom Udręki czyli 16 (zwykłe rifty)
a zwłaszcza w tym sezonie, gdzie masz "gwarantowany" Eteral na bardzo niskim poziomie i to on pozwoli ci szybko sobie biegać którąś Udrękę a i póżniej też nie można mieć pretensji do dropu Eterali, tak że szybko będziemy
  • Odpowiedz
KittySlayer
KittySlayer 28.08.2021, 16:06:49
  • 0
Kiedyś kupiłem grę i sprzedałem konto, jak po kilku godzinach gry nie musiałem nawet użyć jednej flaszki leczącej


@michael323: A czy mogę się nobku zapytać , kto to konto kupił od casuala "grającego" kilka godzin? i za ile? - na forum D czy PoE (wspomnasz o flaszkach) nie zabłyśniesz - może jakieś pokemony? - tam spróbuj - ale i to nawet jest poza zasięgiem
  • Odpowiedz
KittySlayer
KittySlayer 21.08.2021, 11:10:00
  • 1
Pobierał ktoś tego D2 Remastera i rzeczywiście pobieramy aż 26 GB ?

Trochę szkoda, bo musiałem zrezygnować z zainstalowania bety
ale przy próbie instalacji obliczyło mi prawie 26 GB do pobrania
a to trochę za dużo jak na dwa akty i dwa dni do grania za free.

Gdybym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer
Autor
21.08.2021, 11:21:52
  • 0
@Tak_masz_racje:

Czas, bo to musiałbym wrzucić na noc, bo moje łącze pobiera mi film około 1 GB w około 5 min. czyli 26 daje gdzieś około 4 godzin ale gry nie pobierają sie w sposób ciągły tylko trochę pobierze i potem sie wczytuje segreguje, tak że
trwało by to i np. z 10 godzin.

A do końca promocji pozostały dwa dni czyli pobiorę całą grę pogram dzień i w przypadku
  • Odpowiedz

1

W Path of Exile 2 nie pogramy jeszcze długo. Są nowe wieści na temat gry

Grinding Gear Games poinformowało, że Path of Exile 2 nie zadebiutuje przed 2024. Na betę także poczekamy.

Pierun_n
z
planetagracza.pl
dodany: 18.08.2021, 10:08:41
  • 1
  • #
    gry
  • #
    pathofexile
  • #
    swiat
  • #
    pol
KittySlayer
KittySlayer 18.08.2021, 13:55:30
  • 2
Czyżby GGG wiedział lepiej i premiera Diablo 4 została przesunięta? - oby nie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matys352
matys352
14.08.2021, 16:40:55
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 14.08.2021, 18:41:10
  • 3
@matys352:

Nie musisz przechodzić do D3 czy rezygnować z PoE, możesz sobie po prostu grać w te dwie gry - gram i w jedną i drugą od samego
początku.

Nie oznacza to oczywiście grania na
  • Odpowiedz
KittySlayer
KittySlayer 15.08.2021, 15:52:31
  • 0
@matys352:

W tej chwili jest w D3 coś około 350 skórek ale to wszystkich.
Nie mają swoich transmogów karwasze, biżuteria oraz pas.

Jakość skórek jest różna, bo wiąże się z
  • Odpowiedz
KittySlayer
KittySlayer 16.08.2021, 14:40:07
  • 0
@matys352:

Witam

ad 2.
Linię fabularną musisz zaliczyć raz aby sobie odblokować wszystkie akty oraz tryb przygody i gdy to zrobisz to
  • Odpowiedz

416

Porażka wywiadu USA w Afganistanie

Pokaż treści 18+

Porażka wywiadu USA w Afganistanie

Upadek afgańskiego rządu zaskoczył władze USA podczas ewakuacji amerykańskiego personelu z Kabulu. Po wielu latach obecności i mimo wydania gigantycznych pieniędzy służby wywiadowcze USA po raz kolejny nie zrozumiały dynamiki sytuacji w tym kraju.

watcher00
z
infosecurity24.pl
dodany: 16.08.2021, 08:53:05
  • 88
  • #
    polska
  • #
    afganistan
  • #
    wojsko
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    4konserwy
  • #
    geopolityka
KittySlayer
KittySlayer 16.08.2021, 14:35:41
  • -1
[url=https://naforum.zapodaj.net/19bb87841685.jpg.html][img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19bb87841685.jpg[/img][/url]
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ama-gi
Ama-gi
09.08.2021, 16:09:41
  • 0
Gram sobie Monkiem na zestaw z nagrody sezonowej i mam 100 paragon. Jak można samemu szybko lewelować i zdobywać lepszy sprzęt? Zbieram materiały na VII poziomie udręki, ale to mi długo idzie. W szczelinach lecą słabe przedmioty. Nie mam pomysłu co robić dalej, żeby sprzęt lepszy zdobyć żeby móc wejść na wyższy poziom
#diablo3
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 10.08.2021, 06:57:44
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KittySlayer
KittySlayer 10.08.2021, 09:33:32
  • 1
@Ama-gi:

Musisz przerabiać żółte itemy w kostce na legendy
bo na drop to za bardzo nie licz - dobrze jak coś wpadnie albo coś kupisz u Kadali ale i tak niezbędne jest przerabianie w kostce i przerabiasz te których ci brakuje do skompletowania setu ale set to nie wszystko, bo potrzebujesz

- Eterala - na początek
  • Odpowiedz
radziej
radziej
04.08.2021, 17:00:47 via Zakop
  • 1
Siemano, gram sobie nekromantą w #diablo3 pierwszy raz po kilku latach przerwy. Chcę znaleźć Jesseth set i coś mi nie dropi w szczelinach. Jakieś porady czy ten set jest w ogóle do zdobycia w szczelinach? No i poszukuję dobrej duszy, specjalisty od tej klasy która poświęci mi kilkanaście minut na wytłumaczenie na co zwrócić uwagę i jak wyboostować tę postać. Póki co mam jakieś 530 lvl master ale postać jest
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 04.08.2021, 17:51:45
  • 1
@radziej:

Zrobiłem w tym sezonie wszystkie postacie i każda jest ubrana w gotowy build i ponad 90% gearu zrobiłem w kostce( i tak robię co sezon), jedynie pozostałe kilka % to drop i Kadala.

Gdybym liczył na drop i Kadale to zapewne nie ubrałbym żadnej postaci w gotowy i pełny build - tak że nastaw się na przerabianie żółtych itemów w
  • Odpowiedz
KittySlayer
KittySlayer 04.08.2021, 21:36:44
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Grubas
Grubas
01.08.2021, 22:08:08
  • 0
#diablo3

Jaką magiczną formułkę się wpisuje na czacie jak bym chciał się podpiąć do kogoś do drużyny żeby pomógł mi pozbierać gear w GR? :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 04.08.2021, 04:45:04
  • 0
@Grubas:

Jedyny czat godny uwagi, bo szybki i skuteczny to ten podczas gry i najlepiej być na publicznym, możesz też wybrać sobie czat klasowy ale akurat na nim nigdy nie ma więcej jak kilka osób.

Czat publiczny i wysyłasz info, że chcesz sobie z kimś pofarmić
np. klucze/matsy/albo GRy albo zrobić jakiś podbój albo taxi.
Nie ma problemu ze znalezieniem kogoś do gry i oczywiście w sezonie, bo poza nim
  • Odpowiedz
ravz
ravz
28.07.2021, 20:03:27
  • 0
Halo Mireczki, nie śpimy. Ktoś gra sezon aktualny? Boost za boost?
#diablo3
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 29.07.2021, 07:35:46
  • 0
@ravz:

Ten sezon przez "gwarantowany" Eteral ( każdy z moich znajomych taki trafił na początku gry) na niskim lv pozwala wyjątkowo szybko sobie zrobić solo lv 70 a to z tego względu, że biegamy nie po norm. czy expercie a od razu zaliczamy sobie którąś Udrękę co oczywiście przekłada się na exp.

Ja zrobiłem pierwszą postacią, solo, bez taxi, 70 lv w niecałą godzinę.
A z taxi nie ma żadnego problemu, wystarczy
  • Odpowiedz
chrusto
chrusto
26.07.2021, 18:45:12 via Android
  • 1
W obecnym 24 sezonie Diablo jaką postacią najprzyjemniej Wam się gra? Jaką postacią i z jakim buildem można sobie szybciutko pochodzić i pofarmić? Tak żeby mobki klękały przede mną jak tylko mnie zobaczą.
#diablo3
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 26.07.2021, 21:46:48
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chrusto
chrusto
26.07.2021, 07:26:19
  • 6
P------a akcja. Zacząłem sobie wczoraj z ciekawości ten nowy sezon w Diablo, 10 lvl, ledwo godzinkę pograłem a już mi takie coś wypadło xd
#diablo3 #diablo2 #nintendoswitch #gry
chrusto - P------a akcja. Zacząłem sobie wczoraj z ciekawości ten nowy sezon w Diablo...

źródło: comment_16272843710LyeBvsIbG31hD65bOLhVR.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 26.07.2021, 09:42:38
  • 0
@chrusto:

Jak najbardziej normalne zachowanie Blizza - mi pierwszy Eteral wpadł na 9 lv i Eterał był na 8 lv.
Na szczęści drop rate Eterali jest bliżej starożytnych jak primali, bo gdyby było odwrotnie to zapewne wielu by sobie odpuściło ten sezon - sam zakładałem, że jeżeli w ciągu paru dni (tydzień max) nie wydropię Eterala do buildu to sezon poleci do kosza ale na szczęście jest inaczej i w
  • Odpowiedz
tomtom666
tomtom666
25.07.2021, 02:28:35
  • 4
#pathofexile

Trochę podziwiam ludzi, którzy grają HC na początku sezonu. Jak pamiętam, zawsze były wtedy jakieś mechaniki, których nie przemyślano i które oneshotowały nawet najbardziej dopakowaną postać.

Teraz takim czymś są mobki z A1, które zostały mocno dopakowane, ale ktoś nie podumał i zostawił im takie samo skalowanie na mapkach. W rezultacie biegamy sobie wesoło, życie nawet nie drgnie, podbiega jakiś biały mobek z tych dopakowanych w A1 i jebs. Jakby
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KittySlayer
KittySlayer 25.07.2021, 04:49:59
  • 0
@tomtom666:

HC to specyficzny tryb gry w który grają lubiący ginąć od onezdupyshotów
i PoE z nawiązką im to zapewnia - bo nie sądzę aby ktoś grający HC w PoE był aż takim daunem aby sobie z tego nie zdawać sprawy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 4 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.01.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking