Kiedyś grałem sobie w #pathofexile i było całkiem przyjemnie. Pokonałem chyba wszystkie akty, potem sobie robiłem jakieś mapy, handlowałem itd. Potem nadszedł nowy "sezon" czy jak to się nazywa i okazało się, że wszyscy zaczynają od początku. Można niby grać starą postacią, ale zalecane było stworzenie chyba nowej. Pytanie, czy to się dalej tak odbywa i w połowie sezonu nie ma co zaczynać, czy pokręciłem coś, albo w ogóle to
@max1983: Sezony masz w Diablo w PoE masz ligi i gra się, tak jak 95%+ graczy ligi z dwóch głównych powodów
1) dostajesz co ligę nową treść (content), która nie jest dostępna w trybie normalnym, jedynie po zakończeniu ligi czasami coś co się sprawdziło trafia do trybu normalnego,
@GrayBlacksmith: Możesz grać bez problemu pod warunkiem, że tam sobie założysz konto tzn. stworzysz tam nowe postacie. Nie ma możliwości przeniesienia postaci z rejonu Europy do np. Azji czy USA
@Sam_w_domu: W grze jesteś zalogowany na serwerze z Polakami i nic nie stoi na przeszkodzie po prostu poprosić na chacie publicznym o pomoc, tylko musisz stać przy skrzynce i wtedy gracze teleportują się do ciebie i im więcej osób tym lepiej - zawsze się ktoś znajdzie wcześniej czy póżniej, bo to w grupie jest naprawdę łatwe do zaliczenia.
Można to zrobić łatwo solo ale trzeba postać trochę przygotować do tego zadania
Jaki poziom w Diablo 3 jest normalny? Bo grałem chwile na ''normalnym'' ale to był dramat bo nawet bosów się biło bez problemów bez żadnego leczenia teraz gram na wysokim i też nie czuje różnicy wtf #gry #diablo3
@kardio: Normalny po prostu ale jeżeli masz na myśli jaki poziom jest odpowiedni dla twojej postaci to bardzo szybko będzie nim najwyższy poziom Udręki czyli 16 (zwykłe rifty) a zwłaszcza w tym sezonie, gdzie masz "gwarantowany" Eteral na bardzo niskim poziomie i to on pozwoli ci szybko sobie biegać którąś Udrękę a i póżniej też nie można mieć pretensji do dropu Eterali, tak że szybko będziemy
Kiedyś kupiłem grę i sprzedałem konto, jak po kilku godzinach gry nie musiałem nawet użyć jednej flaszki leczącej
@michael323: A czy mogę się nobku zapytać , kto to konto kupił od casuala "grającego" kilka godzin? i za ile? - na forum D czy PoE (wspomnasz o flaszkach) nie zabłyśniesz - może jakieś pokemony? - tam spróbuj - ale i to nawet jest poza zasięgiem
Pobierał ktoś tego D2 Remastera i rzeczywiście pobieramy aż 26 GB ?
Trochę szkoda, bo musiałem zrezygnować z zainstalowania bety ale przy próbie instalacji obliczyło mi prawie 26 GB do pobrania a to trochę za dużo jak na dwa akty i dwa dni do grania za free.
Czas, bo to musiałbym wrzucić na noc, bo moje łącze pobiera mi film około 1 GB w około 5 min. czyli 26 daje gdzieś około 4 godzin ale gry nie pobierają sie w sposób ciągły tylko trochę pobierze i potem sie wczytuje segreguje, tak że trwało by to i np. z 10 godzin.
A do końca promocji pozostały dwa dni czyli pobiorę całą grę pogram dzień i w przypadku
Upadek afgańskiego rządu zaskoczył władze USA podczas ewakuacji amerykańskiego personelu z Kabulu. Po wielu latach obecności i mimo wydania gigantycznych pieniędzy służby wywiadowcze USA po raz kolejny nie zrozumiały dynamiki sytuacji w tym kraju.
Gram sobie Monkiem na zestaw z nagrody sezonowej i mam 100 paragon. Jak można samemu szybko lewelować i zdobywać lepszy sprzęt? Zbieram materiały na VII poziomie udręki, ale to mi długo idzie. W szczelinach lecą słabe przedmioty. Nie mam pomysłu co robić dalej, żeby sprzęt lepszy zdobyć żeby móc wejść na wyższy poziom #diablo3
Musisz przerabiać żółte itemy w kostce na legendy bo na drop to za bardzo nie licz - dobrze jak coś wpadnie albo coś kupisz u Kadali ale i tak niezbędne jest przerabianie w kostce i przerabiasz te których ci brakuje do skompletowania setu ale set to nie wszystko, bo potrzebujesz
Siemano, gram sobie nekromantą w #diablo3 pierwszy raz po kilku latach przerwy. Chcę znaleźć Jesseth set i coś mi nie dropi w szczelinach. Jakieś porady czy ten set jest w ogóle do zdobycia w szczelinach? No i poszukuję dobrej duszy, specjalisty od tej klasy która poświęci mi kilkanaście minut na wytłumaczenie na co zwrócić uwagę i jak wyboostować tę postać. Póki co mam jakieś 530 lvl master ale postać jest
Zrobiłem w tym sezonie wszystkie postacie i każda jest ubrana w gotowy build i ponad 90% gearu zrobiłem w kostce( i tak robię co sezon), jedynie pozostałe kilka % to drop i Kadala.
Gdybym liczył na drop i Kadale to zapewne nie ubrałbym żadnej postaci w gotowy i pełny build - tak że nastaw się na przerabianie żółtych itemów w
Jedyny czat godny uwagi, bo szybki i skuteczny to ten podczas gry i najlepiej być na publicznym, możesz też wybrać sobie czat klasowy ale akurat na nim nigdy nie ma więcej jak kilka osób.
Czat publiczny i wysyłasz info, że chcesz sobie z kimś pofarmić np. klucze/matsy/albo GRy albo zrobić jakiś podbój albo taxi. Nie ma problemu ze znalezieniem kogoś do gry i oczywiście w sezonie, bo poza nim
Ten sezon przez "gwarantowany" Eteral ( każdy z moich znajomych taki trafił na początku gry) na niskim lv pozwala wyjątkowo szybko sobie zrobić solo lv 70 a to z tego względu, że biegamy nie po norm. czy expercie a od razu zaliczamy sobie którąś Udrękę co oczywiście przekłada się na exp.
Ja zrobiłem pierwszą postacią, solo, bez taxi, 70 lv w niecałą godzinę. A z taxi nie ma żadnego problemu, wystarczy
W obecnym 24 sezonie Diablo jaką postacią najprzyjemniej Wam się gra? Jaką postacią i z jakim buildem można sobie szybciutko pochodzić i pofarmić? Tak żeby mobki klękały przede mną jak tylko mnie zobaczą. #diablo3
P------a akcja. Zacząłem sobie wczoraj z ciekawości ten nowy sezon w Diablo, 10 lvl, ledwo godzinkę pograłem a już mi takie coś wypadło xd #diablo3 #diablo2 #nintendoswitch #gry
Jak najbardziej normalne zachowanie Blizza - mi pierwszy Eteral wpadł na 9 lv i Eterał był na 8 lv. Na szczęści drop rate Eterali jest bliżej starożytnych jak primali, bo gdyby było odwrotnie to zapewne wielu by sobie odpuściło ten sezon - sam zakładałem, że jeżeli w ciągu paru dni (tydzień max) nie wydropię Eterala do buildu to sezon poleci do kosza ale na szczęście jest inaczej i w
Trochę podziwiam ludzi, którzy grają HC na początku sezonu. Jak pamiętam, zawsze były wtedy jakieś mechaniki, których nie przemyślano i które oneshotowały nawet najbardziej dopakowaną postać.
Teraz takim czymś są mobki z A1, które zostały mocno dopakowane, ale ktoś nie podumał i zostawił im takie samo skalowanie na mapkach. W rezultacie biegamy sobie wesoło, życie nawet nie drgnie, podbiega jakiś biały mobek z tych dopakowanych w A1 i jebs. Jakby
HC to specyficzny tryb gry w który grają lubiący ginąć od onezdupyshotów i PoE z nawiązką im to zapewnia - bo nie sądzę aby ktoś grający HC w PoE był aż takim daunem aby sobie z tego nie zdawać sprawy( ͡°͜ʖ͡°)
Pytanie, czy to się dalej tak odbywa i w połowie sezonu nie ma co zaczynać, czy pokręciłem coś, albo w ogóle to
Sezony masz w Diablo w PoE masz ligi i gra się, tak jak 95%+ graczy ligi z dwóch głównych powodów
1) dostajesz co ligę nową treść (content), która nie jest dostępna w trybie normalnym, jedynie po zakończeniu ligi czasami coś co się sprawdziło trafia do trybu normalnego,
2) i drugi ważny powód to ceny poza ligą są