Wpis z mikrobloga

Siemano, gram sobie nekromantą w #diablo3 pierwszy raz po kilku latach przerwy. Chcę znaleźć Jesseth set i coś mi nie dropi w szczelinach. Jakieś porady czy ten set jest w ogóle do zdobycia w szczelinach? No i poszukuję dobrej duszy, specjalisty od tej klasy która poświęci mi kilkanaście minut na wytłumaczenie na co zwrócić uwagę i jak wyboostować tę postać. Póki co mam jakieś 530 lvl master ale postać jest słaba jak cholera pomimo zdobycia pełnego zestawu kości.
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziej: Prócz szczelin to masz kadalę i kostkę. Jesseth to chyba kosa i tarcza (zwykła, nie klasowa). Zestaw kości ogólnie jest słaby, ten na włócznię z kości jest dobry. Nie ma tu wiele do doradzenia, patrzysz w czym biega topka i tego szukasz.
@radziej:

Zrobiłem w tym sezonie wszystkie postacie i każda jest ubrana w gotowy build i ponad 90% gearu zrobiłem w kostce( i tak robię co sezon), jedynie pozostałe kilka % to drop i Kadala.

Gdybym liczył na drop i Kadale to zapewne nie ubrałbym żadnej postaci w gotowy i pełny build - tak że nastaw się na przerabianie żółtych itemów w kostce.

Aby przerabiać w kostce to potrzebujesz matsów (biłych/żółtych/dusz/ i
@radziej:

Wyskakuje u kowala ale i z różnych skrzyń i innych rzeczy - to są materiały potrzebne do przerabiania różnych przedmiotów jak np. żółtych w legendy
ale i legendy na te same legendy (to drogi interes) licząc że wpadnie wersja starożytna czy nawet primal czy zmian afixów czy zrobienie gniazda itd

najpierw skup się na skompletowaniu całego buildu tzn setu i pozostałych przedmiotów potrzebnych jak np broń/karwasze amulet itd