Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KQQQ

KQQQ

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11127
  • Znaleziska 1167
  • Mikroblog 9960
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 17
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
08.07.2025, 09:54:12
  • 6
#gielda #meczennicyrainbow
tani dolar
tania ropa
zła w Polsce pogoda

Jakim wujem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 08.07.2025, 10:32:49 via Wykop
  • 3
@Wincyjpracydoobra:
KQQQ - @Wincyjpracydoobra:

źródło: 14b53e68873560d69dab66494f4cbbd9b751bec050280ca40be326d3539397fa

Pobierz
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
07.07.2025, 13:14:56
  • 25
#gielda poczyniłem z chatem gpt prostą wtyczke do chrome, która dodaje do XTB funkcjonalność podobną jak w bankach, w przypadku braku aktywności przez 15min ubija sesje. Jeśli będzie zainteresowanie to mogę to wrzucić gdzieś na githuba.
Do programistów #xtb, jeśli chcecie kodzik to też wam podeśle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
derecki - #gielda poczyniłem z chatem gpt prostą wtyczke do chrome, która dodaje do X...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 07.07.2025, 13:22:14 via Wykop
  • 4
@ar2r0: pewnie wywala cookies i to tyle ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
KQQQ
KQQQ 07.07.2025, 09:39:53
  • 54
#gielda #xtb
KQQQ - #gielda #xtb

źródło: 7fba5a7fdcda02692fab224003fa57a1a5a32065ea5fd00611c6d7e37d15d226,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widmo82
widmo82
07.07.2025, 07:55:08
  • 53
Q: Miałeś 2FA?

A: Nie miałem, bo XTB przez lata go nie oferowało. Próbowałem włączyć rok temu, trzy i pięć lat temu – nie było takiej opcji. Kiedy już to dodali, nie dostałem żadnej informacji, żadnego pop-upa, żadnego wymogu


2FA od 29 sierpnia 2024 ( ͡º ͜ʖ͡º)
i oczywiście wysyłali wiadomości do użytkowników a nawet jak ktoś zignorował to w każdym miejscu... youtube, X, squabery i bankiery
widmo82 - > Q: Miałeś 2FA?
 A: Nie miałem, bo XTB przez lata go nie oferowało. Próbow...

źródło: iks

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 07.07.2025, 07:58:24 via Wykop
  • 4
@widmo82 dla mnie akurat ten podpunkt jest sensowny. Raz, że baaardzo późno wprowadzili 2fa jak na taką platformę. Dwa, że rzeczywiście info poszło głównie w mailach. Żadnego popupu podczas logowania, dla mnie mega słabe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
06.07.2025, 19:27:40
  • 27
przeprowadziłem linkedinowy research ludzi pracujących w xtb. Co mnie zaskoczyło jest tam bardzo dużo ludzi, którzy zaczynali karierę w comarchu więc teraz już na 100% jestem pewny, że mają jakąś lukę w systemie xD

#gielda #xtb
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 06.07.2025, 22:04:03 via Android
  • 0
@dzony77 Co więcej jeszcze bardzo duża część jest z Allegro...co może pójść nie tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
03.07.2025, 09:43:19
  • 1
#gielda

Chce przejść z XTB na RobinHood - to już można tam przewalać pieniądze czy jeszcze nie? Btw jak z tymi odchyleniami od kursów, faktycznie są? Gram na płynnych spółkach.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 03.07.2025, 09:48:15 via Wykop
  • 6
@pomaranczowa_malpa:
KQQQ - @pomaranczowa_malpa:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
03.07.2025, 09:25:53
  • 5
Dywidendy to jest jakiś relikt przeszłości, czy skąd sie bierze ich fenomen? Pytam poważnie bo widze te nagłówki o tym ile to procent dywidendy wyplaci firma X, może 6% albo i 7%, tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie i nie czaje totalnie. Może kiedyś dużo ciężej było sprzedać samemu akcje, stąd dywidenda była takim wow¯\(ツ)/¯
#gielda
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 03.07.2025, 09:35:56 via Wykop
  • 3
@Jestem_robotem123: Prowadzisz długletnią, stabilną firmę. Załóżmy dla uproszczenia, że jesteś monopolistą. Twoja firma generuje zysk, ale nie widzisz efektywnego sposobu reinwestowania. Co zrobić w tej sytuacji? Regularna wypłata dywidendy jest sygnałem, że spółka jest dochodowa, generuje nadwyżki finansowe i nie musi reinwestować całego zysku w rozwój. Co więcej, dywidenda jest pewnym narzędziem komunikacji z inwestorami i pozwala utrzymać pozytywne relacje, zachęcając do kupna akcji. Oczywiście można rzucić przykładem, że "Berkshire
  • Odpowiedz
KQQQ
KQQQ 02.07.2025, 07:51:35
  • 11
Chyba w chinach ktoś kupił robota da vinci że #synektik rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ
Autor
02.07.2025, 07:52:37 via Wykop
  • 41
@KQQQ: Swoją drogą ciężko jest być inwestorem ehh W ciągu tygodnia musiałem zostać specem od turystyki, robotów medycznych oraz elektrowni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
KQQQ
KQQQ 01.07.2025, 14:17:07
  • 16
#gielda

Akcjonariusze #mobruk po oddaleniu skarg.
KQQQ - #gielda 

Akcjonariusze #mobruk po oddaleniu skarg.

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
01.07.2025, 14:18:36 via Wykop
  • 2
@KQQQ: nie ma źle, mogli dostać 25 w dupę a dostali tylko 5
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
01.07.2025, 14:37:14 via Wykop
  • 1
@KQQQ: uśmiałem się piękne:D
  • Odpowiedz
KQQQ
KQQQ 01.07.2025, 11:19:48
  • 20
#synektik przestań bo jeszcze zarobię.

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
01.07.2025, 07:04:47
  • 3
#synektik ma w sobie dwa wilki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 01.07.2025, 07:20:09 via Wykop
  • 0
@StdPtr: jeden wygrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
01.07.2025, 07:06:30
  • 3
#gielda
#zepak :o
widmo82 - #gielda 
#zepak :o

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 01.07.2025, 07:08:31 via Wykop
  • 0
@widmo82: Co dopiero kupiłem synektik, wiguś spokojniej z tymi okazjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KQQQ
KQQQ 30.06.2025, 14:45:51
  • 0
A co to ten #rainbow. Przecież dzisiejszy raport jest raczej neutralny, a nawet pozytywny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ
Autor
30.06.2025, 14:48:17 via Wykop
  • 1
@KQQQ A zapomniałem że na dniach jest odcięcie dywidendy, nieważne. Po odcięciu laga ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
KQQQ
KQQQ 29.06.2025, 22:14:35
  • 16
Tajna zasadzka w domu Dudy. Pod drzwiami czatują: Komendant, Dowodzący i reszta zgrai. Nagle w domu pojawia się Tadek. Wyjmuje własnoręcznie wykonaną strzelbę kłusowniczą z lunetą, ważącą cztery kilogramy i przypadkowo oddaje strzał w powietrze. Potem zabiera z domu dwie pomarańcze i wychodzi.
– Kto to jest?! – syczy Komendant.
– Eee… to Duda. Ten poszukiwany zabójca z lasu – mruczy Dowódca.
– Czemu go nie aresztujesz?!
– Nie ma sensu –
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapa3991
Kapa3991
26.06.2025, 10:56:22
  • 458
Okeeej, no to wtopa, bedzie trzeba isc do Pepco ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 26.06.2025, 11:53:51 via Android
  • 0
@Kapa3991 wołaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
DamnSon155
DamnSon155
DamnSon155
25.06.2025, 11:02:42
  • 3
Rainbow wracamy
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 25.06.2025, 11:07:43 via Wykop
  • 0
@DamnSon155: pociąg na 150 już tuż tuż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KQQQ
KQQQ 25.06.2025, 08:37:05
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m0rdeczka
m0rdeczka
25.06.2025, 14:16:52 via Wykop
  • 0
@KQQQ: nic mi kruwie nie ucięło marny 1% co ten tuszajew
Co straszysz, jeszcze 2 tygodnie :(
  • Odpowiedz
KQQQ
KQQQ 23.06.2025, 13:10:57
  • 9
#gielda Czy taka krzywda by się stała jakby każdy se kupił wycieczkę w #rainbow? Co sezon po 1 wycieczce zamiast akcji orlenu na przykład
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widmo82
widmo82
23.06.2025, 13:18:11 via Wykop
  • 1
@KQQQ: ale wyniki to były spoko, insider sprzedał papier i odwróciło trend
  • Odpowiedz
arsenalgear
arsenalgear
23.06.2025, 13:19:00 via Wykop
  • 16
@KQQQ: jako nowy akcjonariusz apeluję do rządu o interwencyjny skup wycieczek
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
23.06.2025, 09:30:26
  • 42
#gielda
otwieram tag: #meczennicyrainbow
zapraszam do obserwowania i dołączania do grupy wsparcia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KQQQ
KQQQ 23.06.2025, 09:39:13 via Wykop
  • 12
@widmo82: zaraz pociąg na 150 odjeżdża, jeszcze tylko chwila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

KQQQ -> ROT13 = ?

  • or (select 1 from (select count(*),Concat((select database()),0x3a,floor(rand(0)*2))y from information_schema.tables group by y)x) and =feta niszczy grubasów tak jak bieżnia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.02.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking