Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J__J

J__J

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2256
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 2242
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
J__J
J__J 16.04.2025, 09:54:36
  • 1
#perfumy

Kupie Good Life Men Davidoff - tylko flakon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89
16.04.2025, 10:17:30 via Android
  • 3
@J__J raz dwa trzy
  • Odpowiedz
w.....n
konto usunięte 16.04.2025, 10:35:17 via Wykop
  • 3
@J__J: machajacypapaj.jpg
  • Odpowiedz
kolejne_juz_konto
kolejne_juz_konto
10.04.2025, 08:25:51
  • 4
Tylko dziś obłędna okazja na zapach, od którego miękną kolana każdemu wielbłądowi i kozie w okolicy! Ubytek do oceny własnej, ale wiele nie zużyłem przez zimę, waga bez korka/z korkiem 400g i 450g. Pudełka brak, bo nie zbieram ale oczywiście porządnie zapakuję. Co do startego napisu na dole to już tak do mnie przyszło, ale kupione w legitnym sklepie i pachniał jak poprzedni, więc to oryginał. Na siłę mogę poszukać faktury na
kolejnejuzkonto - Tylko dziś obłędna okazja na zapach, od którego miękną kolana każde...

źródło: IMG_20250410_100639

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 10.04.2025, 08:41:20 via Wykop
  • 0
@kolejne_juz_konto: dej
  • Odpowiedz
J__J
J__J 07.04.2025, 08:58:50
  • 1
#perfumy

Czy ktos ma jeszcze w „w miare normalnych” cenach stare DHP i Opusa X?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J
Autor
07.04.2025, 10:58:05 via Wykop
  • 1
@dyniel: 7/ml to dla mnie ta w cudzysłowie norma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
J__J
J__J
Autor
07.04.2025, 10:58:44 via Wykop
  • 0
@Pietruchoowy: nigdy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Gusmag
Gusmag
21.08.2024, 14:53:23
  • 0
#perfumy
Mamy jakieś obojętnie jakie odlewki jeszcze dziś wysłać?
Podajcie propozycje
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 21.08.2024, 15:00:44 via Wykop
  • 21
Kulega chyba to jak to sie mowi, ćpun jaki
  • Odpowiedz
Pan_Beniowski
Pan_Beniowski
08.08.2024, 11:43:13
  • 0
Sprzedam CDNIM LE 92/105 - 165zł. Jest pełne opakowanie.
#perfumy
Pan_Beniowski - Sprzedam CDNIM LE 92/105 - 165zł. Jest pełne  opakowanie. 
#perfumy

źródło: 1000022376

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 08.08.2024, 18:05:49 via Wykop
  • 0
@Pan_Beniowski: dobra cena
  • Odpowiedz
Pan_Beniowski
Pan_Beniowski
07.08.2024, 09:13:53
  • 7
Odleję xerjoff xj 1861 renaissance - 5,9zł/ml

odlewam od 10ml

#rozbiorka #perfumy
Pan_Beniowski - Odleję xerjoff xj 1861 renaissance - 5,9zł/ml

odlewam od 10ml

#rozb...

źródło: Xerjoff-1861-Renaissance-EDP-100ml

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 07.08.2024, 13:38:03 via Wykop
  • 2
@Pan_Beniowski: fiu fiu, ale dobra cena
  • Odpowiedz
korni007
korni007
28.07.2024, 08:32:12
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 28.07.2024, 09:52:05 via Wykop
  • 1
@hikashi: najlepsze perfumy na swiecie
  • Odpowiedz
J__J
J__J 27.07.2024, 14:14:34
  • 1
Chciałby kto takie cuś?

#perfumy
J__J - Chciałby kto takie cuś? 

#perfumy

źródło: IMG_6455

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eric2kretek
eric2kretek
eric2kretek
27.07.2024, 15:05:03 via Wykop
  • 6
@J__J: ile to kosztuje i dlaczego takie drogie
  • Odpowiedz
Asjopek
Asjopek
27.07.2024, 21:02:51 via Wykop
  • 2
@J__J: idealne
Asjopek - @J__J: idealne

źródło: comment_NkiyP6ReMlGhEJbkwZ1Ceqk0B6mHCOWx

Pobierz
  • Odpowiedz
misiekpanc11
misiekpanc11
14.07.2024, 14:23:40
  • 1
#perfumy zna ktoś tu tego perfumiarza?
misiekpanc11 - #perfumy zna ktoś tu tego perfumiarza?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 14.07.2024, 17:47:51 via Wykop
  • 2
@misiekpanc11: TOP perfumiarz
  • Odpowiedz
markaron
markaron
12.07.2024, 17:57:41
  • 3
Dla odmiany od straganów i zakupów mała zabawa aby rozruszać tag. Jakie niszowe #perfumy poznaliście jako pierwsze i co wam się w nich podobało i nie podobało?

Ja zaczynam - Amouage Beach Hut. Na plus pierwsze perfumy, które się wyróżniały pachnąc inaczej niż to co w mainstreamie, na minus cena. Zapach jest ze mną do dzisiaj.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 12.07.2024, 18:16:26 via Wykop
  • 2
@markaron: tomasz samochód tabaka i wanilia, podobalo mi sie wszystko i do dzisiaj sie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
L.....t
konto usunięte 03.07.2024, 11:59:44
  • 10
Hej! Jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o perfumy, szukając dla siebie perfum natrafiłem na ten tag i zacząłem korzystać z jego dobrodziejstw. Zamówiłem od dwóch Mireczków @Azure @underrated i zacząłem niuchać co by mi tutaj siadło. Swoją drogą bardzo polecam, starannie zapakowane, szybka dostawa i świetna komunikacja 10/10.

Uznałem, że zrobię taka rozpiskę które mi siedzą, które nie itd, z perspektywy totalnego bambika zapachowego więc te opisy będą równie bez
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 03.07.2024, 12:14:15 via Wykop
  • 3
@Lobotomy_Enthusiast: chcialbym byc na Twoim miejscu. Kazdy zapach byl inny, nowy, ciekawy, ehhhh
  • Odpowiedz
squadak77
squadak77
squadak77
02.07.2024, 13:08:26
  • 0
Szukam czegoś letniego do 250zl dla kobiety, najlepiej coś uniwersalnego co będzie się raczej wszystkim podobać, bo kobieta wybredna. Polecicie coś?
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 02.07.2024, 13:15:38 via Wykop
  • 1
@squadak77: art of arabia 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kolejne_juz_konto
kolejne_juz_konto
02.07.2024, 11:22:55
  • 0
Ach ten magiczny początek miesiąca (。◕‿‿◕。) #perfumy
kolejnejuzkonto - Ach ten magiczny początek miesiąca (。◕‿‿◕。) #perfumy

źródło: IMG_20240702_132117

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 02.07.2024, 11:27:01 via Wykop
  • 0
@kolejne_juz_konto: co to za perfum po prawej?
  • Odpowiedz
J__J
J__J 29.06.2024, 07:28:26
  • 1
Bakaracik najlepsza perfuma, pozdrawiam

#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J
Autor
29.06.2024, 07:39:41 via Wykop
  • 10
@Sayiv: nie no, u mnie global od 12 sie zaczyna. Wchodza perfumy, pozniej moj brzuch i na koncu Ja
  • Odpowiedz
J__J
J__J
Autor
29.06.2024, 07:41:24 via Wykop
  • 0
@Bonsoul: bakarat extrait sprawdz :>
  • Odpowiedz
J__J
J__J
Autor
29.06.2024, 11:00:56 via Wykop
  • 2
@kolejne_juz_konto: ogon to ja mam z przodu xD
  • Odpowiedz
J__J
J__J
Autor
29.06.2024, 11:01:14 via Wykop
  • 0
Byku, wiem ze sie tak tego nie odmienia. To tak specjalnie (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
J__J
J__J
Autor
29.06.2024, 11:06:17 via Wykop
  • 2
@kolejne_juz_konto: nieważne jaki ptak, ważne jak dziobie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
zGdyniMlodyG
zGdyniMlodyG
23.06.2024, 06:47:02
  • 0
Ponawiam. Kupię Ted Lapidus Altamir i atelier cologne Pacific lime
#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J__J
J__J 23.06.2024, 06:53:06 via Wykop
  • 15
Dajcie mu tego Lapidusa bo sie chlop aż bordowy zrobił.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >
  • Czujesz ten zapach?! Tak pachnie sto złotych...

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.02.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking