Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Igor_x
Igor_x

Igor_x

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3743
  • Znaleziska 2877
  • Mikroblog 866
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
Trollsky
Trollsky
03.11.2020, 08:13:58
  • 1871
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 03.11.2020, 19:27:55
  • 0
Plusy?
Ze swojej strony, minus.
Brak w tytule i poniżej, co to.
Nie da się dać minusa.,
Za brak prawidłowego opisu, minus, którego nie da się dać.
Cały urok wysrywu zwanego wykop.pl.
  • Odpowiedz
k.....7
k.....7
konto usunięte 31.10.2020, 08:05:39
  • 343
Wielka prośba do protestujących. Serio. Wytłumaczcie mi kilka kwestii bo nie rozumiem.
1. Dlaczego pół Polski rzuciło się do protestów z powodu zrównania praw chorych dzieci ze zdrowymi? Zdrowych nie można zabijać. Można było zabijać tylko chore. Teraz chore mają te same prawa co zdrowe. To źle?
2. Dlaczego adresatem protestów jest rząd? Przecież to nie on napisał konstytucję. Fakt, że do trybunału wsadził bezprawnie swoich ale to nie miało na wyrok
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 31.10.2020, 12:47:47
  • 0
@kontonr77:
Przewodnicząca jest stroną.
Więc wyrok jest chlewem.
  • Odpowiedz
SAVIO_multimedia
SAVIO_multimedia
30.10.2020, 14:46:16
  • 3170
Mirabelski i Mirasy dzisiaj ostatnie #saviorozdaje z okazji jubileusz 30-lecia swojego istnienia właściciela marki SAVIO, czyli firmy Elmak Sp. z o. o. www.konstruktorzy.org (zobaczcie ich stronę) z pięknego miasta Rzeszów. Przez najbliższe dni będziemy wołać wszystkich z co zaplusowali ten wpis.

Dzisiaj w #rozdajo LEEEGANCKIE słuchawki SAVIO VERTIGO 7.1 na USB - gracze będą zachwyceni a jako druga nagroda zestaw naszych kabli HDMI na które dajemy 5 lat
SAVIOmultimedia - Mirabelski i Mirasy dzisiaj ostatnie #saviorozdaje z okazji jubileu...

źródło: comment_1604068974lySTsd6i4qet3HhvFJ2aRp.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 30.10.2020, 20:10:28
  • 0
@SAVIO_multimedia:
To było wiadome o ponad 2 tygodni, że zamkną.
Wykopki tylko zaskoczone...
  • Odpowiedz
p5ychol
p5ychol
27.10.2020, 14:12:56 via Android
  • 1568
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 27.10.2020, 19:20:57
  • 0
@Jajkowy: Był słaby kompromis.
Teraz przykręcili śrubę, więc jak mają rozmawiać?
Protesty są łagodne.
Porównaj sobie to do protestów we Francji i niszczenia wszystkiego, co po drodze.
Doprowadzili do eskalacji, a teraz święci są.
W końcu nastąpiło przesilenie.
  • Odpowiedz
Morfeusz321
Morfeusz321
21.10.2020, 11:48:49
  • 1421
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 21.10.2020, 19:14:38
  • 0
@Revador:
TVPIS wyciągła wnioski z tvn i jej wcześniejszego kiczu.
Uczeń przerósł mistrza.
  • Odpowiedz
x82828
x82828
20.10.2020, 20:26:34 via Android
  • 17
Niech żyje Ryszard Kotys, znany i lubiany Paździoch z Kiepskich... Aktor zmarzł dziś wieczorem, okoliczności śmieci, które wyrzucił nie są jeszcze do końca znane...

Najpierw Boczek, a teraz Paździoch...
Potwierdzone https://www.rmf24.pl/kultura/news-ryszard-kotys-niech-zyje-aktor-mial-89-lat,nId,4804635

#kiepscy #swiatwedlugkiepskich #polska
x82828 - Niech żyje Ryszard Kotys, znany i lubiany Paździoch z Kiepskich... Aktor zma...

źródło: comment_1603225594OmjEU8YVapSM2btwdo40gQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 20.10.2020, 20:30:48
  • 3
89 lat.
Mało kto dożywa tego wieku.
Szczęściarz :)
  • Odpowiedz
Igor_x
Igor_x
Igor_x 19.07.2020, 20:36:03
  • 1
@buczubuczu: Hej.
Ten typek od tvpis, to działa tak samo, albo nawet gorzej, niż tvp.
Banuje wszystkich, którzy śmią wejść z tym typem w dyskusję.
Ban na każdego.
Stąd brak dyskusji w tagu tego ex dziennikarza.
Taki typowy esbek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 12.07.2020, 20:55:36
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 05.07.2020, 16:03:55
  • 0
Cześć.
Jeśli ktoś w temacie, to proszę o podanie żywotności silnika benzynowego volkswagena 1.2 tsi o mocy 105 km.
Generalnie mam na myśli używaną skodę rapid.
Jaki przebieg max, czy da się zrobić remont i ewentualnie ile taka przyjemność kosztuje.
Czy może nie zawracać sobie tą jednostką głowy, a brać coś 1.4/1.6 tdi.
Dzięki za informację.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przedmaranczowy_nick
Przedmaranczowy_nick
05.07.2020, 16:10:21
  • 2
@Igor_x: ja bym brał 1.6 tdi, fajny silniczek i duuży przyrost może dać gdy wgra się wirusa.
  • Odpowiedz
Przedmaranczowy_nick
Przedmaranczowy_nick
05.07.2020, 17:23:09
  • 0
@Igor_x: nie miałem styczności z 1.4
  • Odpowiedz
Igor_x
Igor_x
Igor_x 03.07.2020, 08:02:02
  • 1
Cześć.
Proszę o pomoc.
Chcę kupić BMW E87 z silnikiem 116i 116KM N45 z tego ogłoszenia:
https://www.google.com/url?q=https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-1-116i-ks-serwisowa-klimatron-bezwypadkowa-CID5-IDFnROT.html&sa=D&source=hangouts&ust=1593848980552000&usg=AFQjCNH-bFhxQf0rht3RzJ84XVoYFcU6uw
Auto wyjechało z salonu w styczniu 2006r
Z vin podaję przebiegi:
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

InterferonAlfa_STG
InterferonAlfa_STG
03.07.2020, 08:06:57
  • 2
@Igor_x: jaki jest powod, ze chcesz kupic trupa od handlarza z padnietym modulem ABS / czujnikami.
Pewnie Ci sei nie zdawalo ze znosi
  • Odpowiedz
sorek
sorek
01.09.2020, 23:15:36
  • 1
@Igor_x: 116i jedynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Igor_x
Igor_x
Igor_x 01.07.2020, 17:15:56
  • 0
@kodyak:
Przy założeniu, że pracuje tylko 56% społeczeństwa, to zapłaciłeś 100 zł ze swoich podatków średnio.
Jeśli rozłożyć to na wszystkich, to 55 zl.
Nie licząc abonamentu.
Bo tego można uniknąć, jeśli jest się kumatym i nie mają prawa go wtedy ściągnąć.

Więc skoro nie potrafisz uniknąć abo, to chyba żadna partią Ci nie pomoże.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kodyak
kodyak
02.07.2020, 06:41:33
  • 0
@Igor_x: co za pierdzielenie przeciez dofinansowanie ktore podpisal duda idzie z podatkow( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Igor_x
Igor_x
Igor_x
Autor
02.07.2020, 09:21:06
  • 0
@kodyak:
Chciałeś, żeby Ci oddali kasę jaką wpłaciłeś z podatków.
Więc ci wyliczyłem, ile ci zabrali.
A jeśli uważasz, że p------e, to masz problem.
  • Odpowiedz
Igor_x
Igor_x
Igor_x 28.06.2020, 18:48:43
  • 0
Co zmieni, że jednego na innego wymienią?
Na końcu i tak będzie ryk oburzenia.
Niezależnie, kto wygra.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 26.06.2020, 10:20:55
  • 0
Rozważam zakup samochodu.
Jedną z marek jest bmw.
Wymagania, to nie starszy niż 2010, hatchback.
Kwota 20-30 tys max.
Coś polecicie?
Generalnie w tej kwocie to seria 1.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sorek
sorek
26.06.2020, 12:04:27
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
01.07.2020, 15:30:02
  • 1
Sandero


@Igor_x: to będzie jak przesiadka na prom kosmiczny w kwestii prowadzenia

Zdecyduj się czego szukasz, bo jak raz pytasz o dużą limuzynę z V8, a drugim małego kompakta z manualem i 1.6 to te auta mają niewiele wspólnego
  • Odpowiedz
Igor_x
Igor_x
Igor_x 21.06.2020, 23:13:51
  • 0
@falcon1984:
Hej.
Przepraszam, jeśli się wtrącam.
Chodzi mi o wpis typa z tvpiscodziennie.
Właśnie ten pan, ma same plusy, bo każdego, kto ma inne zdanie, banuje w swoim tagu.
Nie można nawet porównać tvp, do innych stacji, bo to jest be i od
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x
Autor
21.06.2020, 23:44:22
  • 0
Jesteś takim samym fanatykiem, jak ci z tvp.
Tylko czegoś Ci brakuje, by to przyznać.
  • Odpowiedz
Igor_x
Igor_x
Igor_x
Autor
22.06.2020, 19:56:05
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Igor_x
Igor_x
Igor_x 15.06.2020, 22:13:56
  • 0
@loirtiV: wITAM.
tEN PAN OD TVPIS, BANUJE WSZYSTKICH, KTÓRZY ŚMIĄ PODJĄĆ Z TYM PANEM DYSKUSJĘ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 07.06.2020, 23:07:04
  • 0
@igik1234:
Hej.
Ten pan od wpisu vpiscodzienny
zachowuje się podobnie.
Blokuje wszystkich, którzy mają odmienne zdanie.
Tym samym na jego kanale, zopstają
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 30.05.2020, 22:57:39
  • 0
@FXpl:
Hej.
Ten pan, od #tvpiscodziennie, robi dokładnie to samo, co tv którą piętnuje.
Blokuje wszystkich użytkowników wykopu, którzy wejdą z tym typkiem w polemikę.
Nie można go skrytykować w jego wpisach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 30.05.2020, 22:49:22
  • 0
@FXpl: Hej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 21.05.2020, 22:54:15
  • 0
@jaxonxst:
Wszystko blokujesz, jak za komuny i ich służb.
Jesteś gorszy od pis i komuny.
Taki światły, a wykorzystujesz i manipulujesz.
Blokujesz użytkowników,.
Nie można odpowiedzieć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igor_x
Igor_x
Igor_x 20.05.2020, 22:36:34
  • 1
#tvpiscodzienny
Pan od tego tagu, blokuje wszystkie negatywne opinie.
Nie potrafi wejść w rzeczową dyskusję.
Blokuje każdego, kto ośmieli się podważyć jego linię dziennikarstwa.
Staje się tym samym, tym czym "gardzi", a w zasadzie czerpie nauki.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miki4ever
miki4ever
21.05.2020, 06:03:45 via iOS
  • 1
@Igor_x: xD, poskarż się w TVP
  • Odpowiedz
Igor_x
Igor_x
Igor_x
Autor
30.05.2020, 22:18:41
  • 0
@miki4ever:
Blokuje wszystkich, którzy mają inne podejście.
Brak możliwości wpisu, jeśli ktoś ma odmienne zdanie.
Jeśli trafi na główną, wtedy jego blokady są pomijane.
Tyle z rzetelnej informacji tego pana.
Jest jak UB, SB i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Strona 13 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia