Wpis z mikrobloga

Cześć.
Proszę o pomoc.
Chcę kupić BMW E87 z silnikiem 116i 116KM N45 z tego ogłoszenia:
https://www.google.com/url?q=https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-1-116i-ks-serwisowa-klimatron-bezwypadkowa-CID5-IDFnROT.html&sa=D&source=hangouts&ust=1593848980552000&usg=AFQjCNH-bFhxQf0rht3RzJ84XVoYFcU6uw
Auto wyjechało z salonu w styczniu 2006r
Z vin podaję przebiegi:
10/07r 50tys
04/08r 62tys
02/09r 79tys
03/10r 96tys

Aktualnie ma 199tys na liczniku.
Według średniej, ma cofnięty.
A patrząc z innej strony, przebieg może być ok.
Auto z alumami (nie wiem w jakim stanie, nie widziałem ich), pomiar grubości lakieru nic nie wykazał.
Z tyłu wydaje mi się, że ma amory do wymiany.
Kiedy jechałem styłu, miałem wrażenie że ucieka na zakrętach.
Ale to, wykaże stacja, bo zamierzam jechać go przetrzepać.
Ponadto świecący ABS

Auto mogło stać przez jakiś czas.

#bmw #e87
  • 51
  • Odpowiedz
@Igor_x: abs - nie dziala uklad abs, pewnie ktorys z czujnikow (albo wszystkie).

pomaranczowy trojkat z wykrzyknikiem w srodku i strzalka dookola (jak obrot auta na zakrecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) - kontrola trakcji, jezeli nie dziala ktorykolwiek czujnik abs to nie dziala tez kontrola trakcji. Moga to tez byc jakies niezalezne probelmy ze sterownikiem.

czerwone kolko z wykrzyknikiem - awaria ukladu hamulcowego, dalsza jazda niemozliwa,
  • Odpowiedz
@Igor_x: ale to jest Twoj najmniejszy problem, jezeli ktos nie naprawia w samochodzie hamulcow to z bardzo duza pewnoscia nie naprawia w nim totalnie nic.

Czyli czeka Cie naprawa miliona #!$%@? i 10 powaznych rzeczy.

Podepnij pod kompa to zobaczysz
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG:
Na stację diagnostyczną i tam podpiecie pod komputer.
Dzwonilem tersz, twierdzi, że słaby akumulator, wymkenił go. Stąd tyle błędów i już ok.
Tak, wiem.
Błędy można wykasować na chwilkę.
Ale kazał się dopytać i użytkowników bmw, że potwierdzą, iż przy słabym aku kontrolki się świeca.
Dlatego tu napisałem z prośbą o pomoc.
Dzięki za zrozumienie.
  • Odpowiedz
Ale kazał się dopytać i użytkowników bmw, że potwierdzą, iż przy słabym aku kontrolki się świeca.


@Igor_x: nie, nie jest to prawda. Wał handlarz #!$%@? Ci ordynarne sciemy zebys kupil tego ulepa.
Najprawdopodobniej po Twojej "interwencji" gosciu wyjal licznik i wyjal z niego diody na tych kontrolkach.

Teraz pewnie po przekreceniu kluczyka na ON, przed uruchomieniem silnika nie beda sie palic wcale.

Na stacji diagnostycznej nie maja komputerów BMW.
  • Odpowiedz
@Igor_x: jezeli nie wymienil czujnikow ABS, sterownika kontroli trakcji ani nie naprawil ukladu hamulcowego to ...

Jakim cudem Ty jestes tak glupi?
90% E87 116i z 2006 roku kosztuje ponad 15 000, czesto pod 20.

A Ty myslisz ze ktos kto zajmuje sie zarabianiem na samochodach Ci go za darmo odda?

Przeciez on go kupil na zachodzie za 500e i poskladal do kupy, tak zeby w ogole odpalal.
Inaczej by nie
  • Odpowiedz