Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hawkie
Profil firmowy

Hawkie

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2858
  • Znaleziska 275
  • Mikroblog 2583
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 53
Hawkie
Hawkie 04.12.2019, 14:41:11
  • 124
Dwunastoletni Robert w Padoku
Jego rodzice każdego roku udawali się do Mogyoród k. Budapesztu na święto Hungaroringu. Gdy Pan Kierowca ukończył dwanaście lat, zabrali Go ze sobą. Po skończonych uroczystościach wszyscy udali się w drogę powrutną, ale Kubica został w Padoku. Początkowo rodzice tego nie zauważyli. Szukali Go wśród krewnych i przyjaciół, bo sądzili, że idzie gdzieś w tłumie. Gdy Go nie znaleźli, wrucili do Krakowa, by tam kontynuować poszukiwania. Dopiero po trzech
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zolwixx
zolwixx
04.12.2019, 14:54:13
  • 44
@Hawkie: czekam na wielkanoc:

- Nim Kimi rano zachleje, trzy razy się mnie wyprzesz.
  • Odpowiedz
milosz1204
milosz1204
04.12.2019, 15:01:58
  • 11
@Hawkie: ten testament powrotu to czyste ZŁOTO
  • Odpowiedz
Hawkie
Hawkie 01.12.2019, 14:43:53
  • 31
Koniec pewnej ery nadchodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1
Hawkie - Koniec pewnej ery nadchodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1

źródło: comment_ybZxPimRzeAvkMW2gikxFk1As6FJrDeh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hawkie
Hawkie 01.12.2019, 14:23:26
  • 2
Robert jestem z tobą
#f1 #kubica
Hawkie - Robert jestem z tobą
#f1 #kubica

źródło: comment_2XU4k2O9WL3E5nv7edjQPC23PmeFUfOQ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Armoldzik
Armoldzik
01.12.2019, 14:23:49 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Hawkie
Hawkie 01.12.2019, 14:02:33
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hawkie
Hawkie 28.11.2019, 09:42:16
  • 6
Przez to, że #niewiadomo nie wysypiam się. Powrut spędza mi sen z powiek.
#f1 #powrutcontent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zolwixx
zolwixx
28.11.2019, 09:46:18
  • 4
@Hawkie: mam tak samo jak ty
  • Odpowiedz
Hawkie
Hawkie
Autor
28.11.2019, 09:47:50
  • 1
@zolwixx: Miasto moje, a w nim
  • Odpowiedz
Hawkie
Hawkie 22.11.2019, 08:05:39
  • 1
Ja tylko prawilnie przypominam
https://soundcloud.com/user-786982536/rob-kubica-feat-roberg-the-comeback
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hawkie
Hawkie 21.11.2019, 13:24:25
  • 8
flashbacki
#f1 #f1memy #kubica
Hawkie - flashbacki
#f1 #f1memy #kubica

źródło: comment_Ut5q0cCfTYPlsQ9Cv2dH78jKyKvnWnrU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hawkie
Hawkie 03.11.2019, 19:37:46
  • 5
sBinala
#f1
Hawkie - sBinala
#f1

źródło: comment_dmSp7EsawhqVw2Idgxdx4b1RDJilPDbN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hawkie
Hawkie 03.11.2019, 15:56:30
  • 63
Williams dzisiaj
#f1 #kubica #f1memy
Hawkie - Williams dzisiaj 
#f1 #kubica #f1memy

źródło: comment_G32OYuOt82pZMQAjHvgiwiE0CxWlfVuk.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carbonara-Lover
Carbonara-Lover
03.11.2019, 16:01:46 via Android
  • 17
@CherryCz0pek clare williams
  • Odpowiedz
sesesesese
sesesesese
03.11.2019, 16:05:41
  • 7
@CherryCz0pek: elsa jean
  • Odpowiedz

515

Sapkowski: Wiedźmin Netflixa odniesie sukces jak Gra o tron, może nawet większy

Sapkowski: Wiedźmin Netflixa odniesie sukces jak Gra o tron, może nawet większy

Włoska gazeta Corriere la Lettura przeprowadziła wywiad z Andrzejem Sapkowskim oraz showrunnerką serialu The Witcher od Netfliksa - Lauren S. Hissrich. W rozmowie pojawił się m.in. wątek sukcesu Gry o tron. Czy Wiedźmin ma szansę, by pójść w ślady superprodukcji HBO? Zdaniem polskiego pisarza tak.

Novameh
z
gry-online.pl
dodany: 28.10.2019, 11:12:39
  • 332
  • #
    rozrywka
  • #
    wiedzmin
  • #
    netflix
  • #
    seriale
  • #
    witcher
  • #
    sapkowski
Hawkie
Hawkie 29.10.2019, 12:04:49
  • 0
@inver: wstań zesrałeś się jest protipem

409

Sekret Zaginionego Szybu z Wyspy Dębów

Sekret Zaginionego Szybu z Wyspy Dębów

Co skrywa słynny szyb z kanadyjskiej Wyspy Dębów?

Gorti
z
youtube.com
dodany: 27.10.2019, 18:24:06
  • 53
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    kosmiczneopowiesci
  • #
    kultura
Hawkie
Hawkie 28.10.2019, 09:47:04
  • -4
Uwielbiałem to oglądać z ojcem teraz nie mam telewizji. Jest możliwość obejrzenia online?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hawkie
Hawkie 28.10.2019, 11:57:00
  • 0
@stachuprzytelefonie: Ten program na History
Hawkie
Hawkie 23.10.2019, 06:23:12
  • 42
Tanio skóry nie sprzedam, motosporty to ciężki kawałek chleba, cierpliwy to i kamień ugotuje, silnik się włączy i tor wszystko zweryfikuje, włókno węglowe to co innego niż włókna wytrzymałościowe ale to i tak by nic nie dało bo musiałbym mieć inny team

#f1 #powrutcontent #kubica #f1memy #pudzian
Hawkie - Tanio skóry nie sprzedam, motosporty to ciężki kawałek chleba, cierpliwy to ...

źródło: comment_wnyPCm2jnkMk9PFydVxCwKrwglZR7sOO.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poligraf_Poligrafowicz
Poligraf_Poligrafowicz
23.10.2019, 07:04:21
  • 5
@Hawkie: gekona niech odczepi lzej mu bedzie
  • Odpowiedz
barystoteles
barystoteles
23.10.2019, 08:55:16
  • 4
@Hawkie: - A gdyby tak Russell zdobył choć punkt do końca sezonu?
- To by nic nie dało...
- Ale np. punkt w Meksyku
- To nic by nie dało.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

600

Prośba o WYKOP EFEKT

Prośba o WYKOP EFEKT

Dominik choruje na czterokończynowe porażenie i do tego jest spastyczny. Piszę do Was z prośbą o spełnienie jego największego marzenia – spotkania się z Robertem Kubicą podczas GP F1. Zwracam się do Was ludzie dobrej woli spełnijmy marzenie tego chłopca, może ktoś zauważy to i poda gdzie trzeba....

Hawkie
z
wykop.pl
dodany: 11.10.2019, 12:02:19
  • 20
  • #
    f1
  • #
    kubica
  • #
    wykopefekt
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    formula1
Hawkie
Hawkie
Autor
11.10.2019, 12:40:04
  • 1
@Arkadian: ja próbuje nagłośnić sprawę i może jakimś cudem trafi to do osób, które mają kontakty i mogą zrobić coś więcej.
Hawkie
Hawkie
Autor
11.10.2019, 13:19:38
  • 5
@taju: ja do nich pisałem mejlowo i tagowałem tu: https://www.wykop.pl/wpis/44514835/orlen-lite-http-www-mammarzenie-org-marzyciele-897/
Hawkie
Hawkie
Autor
11.10.2019, 13:38:00
  • -1
@pablonzo: dzieki

695

Początki boston dynamics ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Początki boston dynamics ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne w garażu jak każda szanująca się firma

dynx
z
streamable.com
dodany: 04.10.2019, 06:19:47
  • 40
  • #
    heheszki
  • #
    robotyka
  • #
    technologia
  • #
    robot
Hawkie
Hawkie 04.10.2019, 10:30:43
  • -7
@JanParowka: XD
Hawkie
Hawkie 22.09.2019, 13:28:57
  • 51
Russel 0 kubika 1
#kubica #k-----a #f1#heheszki
Hawkie - Russel 0 kubika 1
#kubica #k-----a #f1#heheszki

źródło: comment_u1IoRcjKEauUVnqRV1F5nJKckBV3vBEa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hawkie
Hawkie 19.09.2019, 12:35:37
  • 3
Dobry jezu anasz panie daj mu wieczne bolidowanie
#kubica
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hawkie
Hawkie 19.09.2019, 07:21:07
  • 1
Hypetrain zwalnia, teraz Robson w turnieju czterech skoczni #wiadomo
#kubica
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1222

Metallica Sen o...

Metallica Sen o...

Metallica ponownie przyjechała do Polski. Tym razem, po ubiegłorocznym coverze Dżemu, Trujillo i Hammett wykonali "Sen o Warszawie" Czesława Niemena.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 21.08.2019, 21:29:31
  • 241
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    metallica
  • #
    muzyka
  • #
    rozrywka
  • #
    kultura
Hawkie
Hawkie 22.08.2019, 08:14:29
  • 0
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: Czekałem tylko na tego mema (。◕‿‿◕。)

59

Przeszczep świńskiego serca będzie możliwy już za trzy lata

Przeszczep świńskiego serca będzie możliwy już za trzy lata

Brytyjscy lekarze deklarują, że transplantacja świńskiego serca pacjentom czekającym na przeszczep, będzie możliwy za nie więcej niż trzy lata. Już teraz realne staje się leczenie skutków zawału serca.

Krx_S
z
twojezdrowie.rmf24.pl
dodany: 19.08.2019, 15:42:36
  • 31
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
Hawkie
Hawkie 20.08.2019, 06:55:02
  • 0
I tak przeciętny kowalski nie skorzysta z tego, bo nie będzie go stać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3852

Sukces internautów. Streamerka obrażająca Polaków dostała bana!

Sukces internautów. Streamerka obrażająca Polaków dostała bana!

Brawo wykop!

Rapepo
z
twitch.tv
dodany: 05.08.2019, 13:45:58
  • 249
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    twitch
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    heheszki
Hawkie
Hawkie 06.08.2019, 10:18:53
  • 1
@Kostan32: wołaj
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Strona 18 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.05.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.05.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking