Na wypoku zawsze bawi mnie to że wyniki w granicach 100kg+ bp, 150kg+ mc,siad uchodzą za słabe. No dobra umówmy się, szału to nie robi na tagu bo to powinny być średnie wyniki dla średniej osoby gdzieś po roku sumiennych ćwiczeń. Ale zawsze mam taki dysonans poznawczy, bo chodząc regularnie na siłkę osób z takimi wynikami nie uświadczy się za wielu. Testowałem mordownie, sieciówki i większość ciska mniej niż więcej. Ba, siady,
@picasssss1: Liczby, które podałeś uchodzą za słabe, bo tylko kilka osób na tagu chwali się wynikami, a jeszcze mniej wrzuca jakieś filmy, które to pokazują więc już się chyba utarło, że to są standardowe wyniki, a jak ktoś robi mniej to pewnie wychodzi z założenia nie ma co pisać, bo to nie wynik. Chociaż ja tam się chwaliłem jak dużo mniejsze liczby robiłem ( ͡°͜ʖ͡°
Mirki i Mirabelki. Gdzie w Szczecinie warto oddać skórzaną kurtkę do renowacji ? Jest dość stara (ponad 30 lat), przetarcia, odbarwienia, odkształcenia.
Wygooglowałem Renoskór, ale opinie takie sobie. Ktoś może polecić firmę, z której usług sam korzystał ?
Jest jeszcze Renew, ale zajmują się obuwiem i torebkami. Ktoś może próbował odnawiać coś innego ?
Mirasy, zastanawiam się nad kupnem pasa. Jak to zwykle bywa, jest problem z rozmiarem. Wolę zapytać tutaj i poznać opinię ludzi, którzy pasa używają, niż kupić i później bawić się w zwroty. W obwodzie pasa wyszło mi 94-95 cm.
W takim wypadku kupić pas w rozmiarze M: 86 - 99 cm czy może lepiej L: 96 - 109 cm ?
Niby jasne, M będzie ok, ale już prawie zahaczam o rozmiar L,
@Gorbovsky: mialem ten sam dylemat Kupilem M, zapinam sie na przedostatnie dziurki. Jak jeszcze troche przytyje to będzie problem. W dluzszym zawsze mozesz dziury wybić jednak
Niecałe dwa miesiące temu w tym wpisie, pochwaliłem się małym osiągnięciem. Przysiad 125kg 5x5.
Dzisiaj udało się zrealizować kolejny cel, który postawiłem sobie na ten rok. Usiąść 140kg 5x5 (⌐͡■͜ʖ͡■)
Jakiś dzik znów powie, że ciężarki dla bobasków i tyle to on mam w rozgrzewce, ale mając w pamięci, że kilka miesięcy temu nie byłem w stanie zrobić nawet jednej serii 140kgx5 cholernie cieszy, że jednak kolejna bariera
@Gorbovsky: no jak ja widze tutaj, że ludzie normalnie robią 200kg+ to czuje sie mega słaby, mimo że jestem przecież początkujący. Ale z drugiej strony jak pomyśle co było, co jest, a co będzie to już czuje troche lepiej. Możliwe że skusze sie na maksy pod koniec roku i myśle że 150kg+ na luzie powinno pójść w siadzie na butle
Udało mi się dzisiaj dotrzeć do małego kamienia milowego. Zaliczone 5x125x5 w przysiadzie (⌐͡■͜ʖ͡■)
Ofc ktoś może powie, że są tu dziki, które tyle na rozgrzewce robią, ale pamiętam jak na początku przygody z ciężarami widziałem typków siadających 120kg i zastanawiałem się czy kiedyś tyle zrobię chociaż na raz. Wtedy było to dla mnie jeszcze dużo. W końcu udało się dojść do 120 w
Mirki i Mirabelki. Możecie polecić konkretnego elektryka samochodowego, który w miarę szybko ogarnie temat i nie zdziera z człowieka ? Mam do wymiany cały kierunkowskaz w volvo v40 wraz z okablowaniem.
@Gorbovsky: http://automarka.com.pl/ solidnie, czy tanio nie jestem w stanie powiedzieć, nie porównywałem cen. Ale jedno moje auto i dwa znajomych zrobił szybko i sprawnie. W jednym aucie wymiana wiazki do haka, czego się nie chciało podając aso (auto już po gwarancji, hak fabryczny).
Oryginalny przepis na masło orzechowe, dzięki któremu łatwo przygotujesz je w domu z dostępnych w sklepach przepisów. Masła orzechowe o dobrym składzie w sklepach są bardzo drogie, kosztują 15-20 zł za mały słoik. Koszt przygotowania takiego masła w domu to około 4 zł.
Kocham mojego rozowego paska.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem
źródło: comment_1581441686QPOnlP60bx5UuSNfgsOpHS.jpg
Pobierz