Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gorbovsky

Gorbovsky

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5036
  • Znaleziska 548
  • Mikroblog 4488
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 86
darino
darino
11.02.2020, 17:23:39
  • 3
Na kolacje, placki ziemniaczane z lososiem.
Kocham mojego rozowego paska.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem
darino - Na kolacje, placki ziemniaczane z lososiem.
Kocham mojego rozowego paska.
...

źródło: comment_1581441686QPOnlP60bx5UuSNfgsOpHS.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 11.02.2020, 18:19:43
  • 0
@dobrzecisiewydaje: tylko z keczupem
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
28.12.2019, 20:58:08
  • 55
Na wypoku zawsze bawi mnie to że wyniki w granicach 100kg+ bp, 150kg+ mc,siad uchodzą za słabe. No dobra umówmy się, szału to nie robi na tagu bo to powinny być średnie wyniki dla średniej osoby gdzieś po roku sumiennych ćwiczeń. Ale zawsze mam taki dysonans poznawczy, bo chodząc regularnie na siłkę osób z takimi wynikami nie uświadczy się za wielu. Testowałem mordownie, sieciówki i większość ciska mniej niż więcej. Ba, siady,
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 28.12.2019, 21:22:46
  • 4
@picasssss1: Liczby, które podałeś uchodzą za słabe, bo tylko kilka osób na tagu chwali się wynikami, a jeszcze mniej wrzuca jakieś filmy, które to pokazują więc już się chyba utarło, że to są standardowe wyniki, a jak ktoś robi mniej to pewnie wychodzi z założenia nie ma co pisać, bo to nie wynik. Chociaż ja tam się chwaliłem jak dużo mniejsze liczby robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 28.12.2019, 21:26:36
  • 0
@stefan8800: możliwe, że trochę przeceniłem ludzi
  • Odpowiedz
sympatycznykebab7
sympatycznykebab7
26.12.2019, 16:11:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 720
Plusującym narysuję awatary tak jak swój
(。◕‿‿◕。)
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 26.12.2019, 21:23:04
  • 0
@sympatycznykebab7: Wow! Dziena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cheeseandonion
cheeseandonion
13.12.2019, 09:07:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 266
Ulica Szpitalna w Krakowie

#fotografia

cheeseandonion - Ulica Szpitalna w Krakowie

#fotografia 
SPOILER

źródło: comment_OSmNC4XzqYkdHd4VECg2VVaE7KLJitas.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 13.12.2019, 11:13:26
  • 0
@cheeseandonion: ciekawe jak wyglądałoby to po zmroku. Musi być klimatycznie
  • Odpowiedz
p.....a
p.....a
konto usunięte 28.11.2019, 09:18:50 via Android
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 28.11.2019, 11:59:59
  • 15
@pamelkaa:
Gorbovsky - @pamelkaa:

źródło: comment_PFcW7LJxqoSxhKg17jYHA7bYk6FDXiGm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 20.11.2019, 20:27:07
  • 0
Mirki, sprawdzony serwis komputerowy w okolicach centrum ? PC odmowil posluszenstwa i musialbym zdiagnozowac problem...

#szczecin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
20.11.2019, 22:46:56
  • 1
@Gorbovsky: serwis.eu
  • Odpowiedz
warstwowy_kabel
warstwowy_kabel
20.11.2019, 23:38:19
  • 0
@waciak: zasilacz z czarnej listy, zamykam....
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 13.11.2019, 10:18:13
  • 1
Mirki i Mirabelki. Gdzie w Szczecinie warto oddać skórzaną kurtkę do renowacji ? Jest dość stara (ponad 30 lat), przetarcia, odbarwienia, odkształcenia.

Wygooglowałem Renoskór, ale opinie takie sobie. Ktoś może polecić firmę, z której usług sam korzystał ?

Jest jeszcze Renew, ale zajmują się obuwiem i torebkami. Ktoś może próbował odnawiać coś innego ?

#szczecin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky 08.11.2019, 11:43:17
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....r
k.....r
konto usunięte 08.11.2019, 12:09:06 via Android
  • 6
@Gorbovsky Kobiety nie kochają tak jak Ty się tego spodziewasz.
  • Odpowiedz
TestoDepot
TestoDepot
08.11.2019, 12:15:36
  • 4
Kobiety nie kochają


@kakuter: tutaj należy postawić kropkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 31.10.2019, 06:26:48
  • 0
Mirasy, zastanawiam się nad kupnem pasa. Jak to zwykle bywa, jest problem z rozmiarem. Wolę zapytać tutaj i poznać opinię ludzi, którzy pasa używają, niż kupić i później bawić się w zwroty. W obwodzie pasa wyszło mi 94-95 cm.

W takim wypadku kupić pas w rozmiarze M: 86 - 99 cm czy może lepiej L: 96 - 109 cm ?

Niby jasne, M będzie ok, ale już prawie zahaczam o rozmiar L,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorbovsky
Gorbovsky
Autor
31.10.2019, 08:57:44
  • 0
@deshix: strenghtshop, niby masz rację, można, ale wolałbym kupić i już nic nie kombinować, żeby pasował
  • Odpowiedz
1.....6
konto usunięte 31.10.2019, 08:58:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorbovsky: mialem ten sam dylemat
Kupilem M, zapinam sie na przedostatnie dziurki. Jak jeszcze troche przytyje to będzie problem.
W dluzszym zawsze mozesz dziury wybić jednak
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 29.10.2019, 18:18:22
  • 18
Niecałe dwa miesiące temu w tym wpisie, pochwaliłem się małym osiągnięciem. Przysiad 125kg 5x5.

Dzisiaj udało się zrealizować kolejny cel, który postawiłem sobie na ten rok. Usiąść 140kg 5x5 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Jakiś dzik znów powie, że ciężarki dla bobasków i tyle to on mam w rozgrzewce, ale mając w pamięci, że kilka miesięcy temu nie byłem w stanie zrobić nawet jednej serii 140kgx5 cholernie cieszy, że jednak kolejna bariera
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kRpt
kRpt
29.10.2019, 18:35:24
  • 4
@Gorbovsky: no jak ja widze tutaj, że ludzie normalnie robią 200kg+ to czuje sie mega słaby, mimo że jestem przecież początkujący. Ale z drugiej strony jak pomyśle co było, co jest, a co będzie to już czuje troche lepiej. Możliwe że skusze sie na maksy pod koniec roku i myśle że 150kg+ na luzie powinno pójść w siadzie na butle
  • Odpowiedz
Poemat
Poemat
29.10.2019, 18:56:20 via Android
  • 4
@Marjano W sumie Ci co robią i piszą o tym to akurat wrzucają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 04.09.2019, 18:43:48
  • 22
Udało mi się dzisiaj dotrzeć do małego kamienia milowego. Zaliczone 5x125x5 w przysiadzie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Ofc ktoś może powie, że są tu dziki, które tyle na rozgrzewce robią, ale pamiętam jak na początku przygody z ciężarami widziałem typków siadających 120kg i zastanawiałem się czy kiedyś tyle zrobię chociaż na raz. Wtedy było to dla mnie jeszcze dużo. W końcu udało się dojść do 120 w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hehexdlollmao
hehexdlollmao
04.09.2019, 19:00:22
  • 2
5x125x5


@Gorbovsky: nazywasz się może Bruce Banner?
  • Odpowiedz
KrwawyPacyfista
KrwawyPacyfista
04.09.2019, 19:03:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gorbovsky: 625 kg x 5 szacun
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 08.08.2019, 13:25:41
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeszczepix
przeszczepix
08.08.2019, 14:44:55 via Android
  • 1
@Gorbovsky hurtownia mięsa na Warzymicach. Jak się jedzie od cukrowej to po lewej stronie. Otwarta jakoś od 2 w nocy do 11.
  • Odpowiedz
casines
casines
08.08.2019, 17:10:22 via Android
  • 4
@Gorbovsky do selgrosa można sobie wyrobić kartę na osobę prywatną, a do makro ponoć można wyrobić kartę jednorazową ale sprawdzałam tego nigdy
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 03.08.2019, 20:35:30
  • 108
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....y
j.....y
konto usunięte 03.08.2019, 20:35:50
  • 29

Komentarz usunięty przez moderatora

sotarKratos
sotarKratos
03.08.2019, 20:37:44 via Android
  • 32
@Gorbovsky forma luksusowa na plażę mirku
  • Odpowiedz
Gorbovsky
Gorbovsky 31.07.2019, 07:00:49
  • 0
Mirki i Mirabelki. Możecie polecić konkretnego elektryka samochodowego, który w miarę szybko ogarnie temat i nie zdziera z człowieka ? Mam do wymiany cały kierunkowskaz w volvo v40 wraz z okablowaniem.

#szczecin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
31.07.2019, 07:59:13 via Android
  • 1
@Gorbovsky Na południowej vis a vis Makro
Tanio i solidnie, na pw mogę podać nr tel
  • Odpowiedz
mamut-tme
mamut-tme
31.07.2019, 13:39:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gorbovsky: http://automarka.com.pl/ solidnie, czy tanio nie jestem w stanie powiedzieć, nie porównywałem cen. Ale jedno moje auto i dwa znajomych zrobił szybko i sprawnie. W jednym aucie wymiana wiazki do haka, czego się nie chciało podając aso (auto już po gwarancji, hak fabryczny).
  • Odpowiedz

595

[EN] Dlaczego Hawaje to najgorsze miejsce do życia

[EN] Dlaczego Hawaje to najgorsze miejsce do życia

Ciekawa dyskusja na Reddicie dot. Hawajów i dlaczego nie jest to raj, jak każdy by sobie to wyobrażał (szczególnie nie dla Białych).

k_suchy
z
reddit.com
dodany: 12.07.2019, 03:13:26
  • 288
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    zainteresowania
  • #
    kultura
  • #
    wakacje
Gorbovsky
Gorbovsky 12.07.2019, 12:22:29
  • -1
@VioleJyuGrace: i jak to uzasadniał ? możesz napisać coś więcej na ten temat ?
Gorbovsky
Gorbovsky 11.07.2019, 18:21:08
  • 1
Mikri czy ktoś jest w stanie zidentyfikować tę roślinę ?

#ogrodnictwo #kiciochpyta #rosliny
Gorbovsky - Mikri czy ktoś jest w stanie zidentyfikować tę roślinę ? 



#ogrodni...

źródło: comment_n2ZtoAXkLBpfUS5aWyGr4uMvGYlYutaq.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magnes125
magnes125
11.07.2019, 18:23:18
  • 4
@Gorbovsky: zamioculcas.
  • Odpowiedz
K.....t
K.....t
konto usunięte 11.07.2019, 18:50:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gorbovsky: tak to zamiokutas, fajna roślina w sumie idiotoodporna :)
  • Odpowiedz

1868

Prosty przepis na Masło Orzechowe (cena 4 zł za słoik zamiast 15 zł w sklepie)

Prosty przepis na Masło Orzechowe (cena 4 zł za słoik zamiast 15 zł w sklepie)

Oryginalny przepis na masło orzechowe, dzięki któremu łatwo przygotujesz je w domu z dostępnych w sklepach przepisów. Masła orzechowe o dobrym składzie w sklepach są bardzo drogie, kosztują 15-20 zł za mały słoik. Koszt przygotowania takiego masła w domu to około 4 zł.

MG78
z
roadtripbus.pl
dodany: 09.07.2019, 09:04:17
  • 232
  • #
    kuchniamg78
  • #
    gotujzwykopem
Gorbovsky
Gorbovsky 09.07.2019, 09:24:03
  • 5
Hm przeszłoby takie masło z orzechów laskowych ?
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gorbovsky
Gorbovsky 09.07.2019, 09:26:21
  • 0
@marekmarecki44: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

więc może pistacjowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
  • Strona 10 z 15
  • >
  • W yciu s wa ne rzeczy mi o pieni dze wiara w Boga ale jest te waskularyzacja doci cie kratka na brzuchu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking