Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 1
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 40
A my dziś pracujemy na Mazurach
Zapraszamy - Sorkwity koło Mrągowa
#motocykle #motomirko #frmp #motofrmp #ratownictwo #ratownikmedyczny #zlotmotomirko #mazury
Zapraszamy - Sorkwity koło Mrągowa
#motocykle #motomirko #frmp #motofrmp #ratownictwo #ratownikmedyczny #zlotmotomirko #mazury
źródło: comment_i2E3v8uzzylHforVEWCLLQ3140HLJ1U6.jpg
Pobierz
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 1
@Haetham: też pozdrawiamy
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 2
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 1
#anonimowemirkowyznania
Dd,
#rozdajo - 3 wylosowane przez #mirkorandom osoby wymyślą tytuły przelewów i wskażą organizacje charytatywne, na konta których trafi po 100 zł.
rozdajo, bo karma musi iść dalej, z tego prostego powodu, że miałem dobry weekend dzięki #zlotmotomirko
Zasady:
Dd,
#rozdajo - 3 wylosowane przez #mirkorandom osoby wymyślą tytuły przelewów i wskażą organizacje charytatywne, na konta których trafi po 100 zł.
rozdajo, bo karma musi iść dalej, z tego prostego powodu, że miałem dobry weekend dzięki #zlotmotomirko
Zasady:
źródło: comment_dFL8du8tXIdxvqkKDQuyFzXFC4psqXlk.jpg
Pobierz
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: dziękujemy i polecamy się :)
Krótko.
byłem dzisiaj świadkiem wypadku. Konkretnego.w trakcie jak biegłem z apteczką to myślałem o tym co było na szkoleniu na zlocie. Byłem już nie na jednym szkoleniu ale powiem wam, że jak coś jebnie to myśli się o tym ostatnim, najświeższym. Dla tego warto, regularnie to odświeżać. Ze swojej strony chciał bym bardzopodziękować @emio oraz @viga_moto-ambulans za przeprowadzenie szkolenia które zostało mi w głowie mimo%%
#motomirko #motocykle
byłem dzisiaj świadkiem wypadku. Konkretnego.w trakcie jak biegłem z apteczką to myślałem o tym co było na szkoleniu na zlocie. Byłem już nie na jednym szkoleniu ale powiem wam, że jak coś jebnie to myśli się o tym ostatnim, najświeższym. Dla tego warto, regularnie to odświeżać. Ze swojej strony chciał bym bardzopodziękować @emio oraz @viga_moto-ambulans za przeprowadzenie szkolenia które zostało mi w głowie mimo%%
#motomirko #motocykle
źródło: comment_2IeXMrH38R3hw8oRmQUtR9tKJxjFDw8F.jpg
Pobierz
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 16
- 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 2
- 30
Drogie #motomirko Piszę do Was ponieważ podczas dojazdu i powrotu ze #zlotmotomirko nabawiłem się SJz125 (syndrom jazdy ze stodwudziestkąpiątką). Najprawdopodobniej nieświadomie zaraził mnie @sebawo Objawia się to tym, że w okolicach prędkości 90 km/h odruchowo zamykam gaz i zwalniam. Czy któryś z Was spotkał się z taką jednostką chorobową, lub wie może jak to leczyć? Pozdrawiam.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#motocykle
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#motocykle
źródło: comment_WdJEIDUNSORNlvHAmyvOdMWnPtqN2CWr.jpg
Pobierz
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 2
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 2
II Zlot Moto Mirków - podsumowanie!

Oj działo się działo ;-) Parę słów podsumowania po oficjalnym zlocie motocyklowym Moto Mirków!
z- 136
- #
- #
- #
- #
- #
- #
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 64
@blubi_su: Jest nam niesamowicie miło ze mogliśmy uczestniczyć w tak fantastycznej imprezie.
Organizacja, ludzie, moto moto :) wszystko było super :)
Staraliśmy się żeby było pozytecznie i lekkostrawne
Organizacja, ludzie, moto moto :) wszystko było super :)
Staraliśmy się żeby było pozytecznie i lekkostrawne
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 6
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 4
@brick: byłeś super :) i dzielnie znosiłeś trudy :)
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 5
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 3
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 1
@staryhaliny: polać mu :)
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 3
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 21
@spokojnyartur: ehhh te stereotypy...
Rozwiewamy wątpliwości: w większości przypadków jeśli motocyklista może kandydować na dawcę bo mózg mu umar to organy są tak wstrząśnięte i pouszkadzane że się nie nadają...
Więc nawet do tego się nie przydają, wstrętni paskudni okropni feeeee
Rozwiewamy wątpliwości: w większości przypadków jeśli motocyklista może kandydować na dawcę bo mózg mu umar to organy są tak wstrząśnięte i pouszkadzane że się nie nadają...
Więc nawet do tego się nie przydają, wstrętni paskudni okropni feeeee
usuń konto
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 2
@staryhaliny: wiemy o tym ze różowe były traktowane normalnie :) przecież mieliśmy @emio: na przeszpiegach :)
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 1
- 29
dodałam oficjalny teaser do znaleziska, ale macie i tu.
w roli głównej: @hypation
w pozostałej roli - nie mam pojęcia :)
#zlotmotomirko
w roli głównej: @hypation
w pozostałej roli - nie mam pojęcia :)
#zlotmotomirko

FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 2
@katera: w punkt :)
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 1
@fotograf_warszawiak: wołaj jakbyś wrzucał foto :)
- 25
#zlotmotomirko
Wróciłem ;) Chwilę po 17 byłem pod domem. Zrobiłem jakieś 1400km przez weekend, więc to był bardzo udany weekend.
Zlot bardzo udany, jak zwykle @blubi_su zaskoczył, pozytywnie oczywiście :)
Dzięki @FundacjaRatownictwoMotocyklowe za szkolenie oraz opowieści
Wróciłem ;) Chwilę po 17 byłem pod domem. Zrobiłem jakieś 1400km przez weekend, więc to był bardzo udany weekend.
Zlot bardzo udany, jak zwykle @blubi_su zaskoczył, pozytywnie oczywiście :)
Dzięki @FundacjaRatownictwoMotocyklowe za szkolenie oraz opowieści
źródło: comment_7JcMn4xeVklhdDjB21KWM23cDVtjHOoz.jpg
Pobierz
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 0
@11mariom: :) wielka przyjemność po naszej stronie :)
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 29
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 4
- 19
Było super, choć krótko. Lewa w górę dla wszystkich i widzimy się za rok
Sory @blubi_su że uciekłem bez pożegnania ale nie mogłem cię znaleźć
do zobaczenia za rok
#zlotmotomirko
Sory @blubi_su że uciekłem bez pożegnania ale nie mogłem cię znaleźć
do zobaczenia za rok
#zlotmotomirko
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 1
@Bichow: :) dzięki za wyro dla naszego Turbo :)
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 1
Dziękujemy za uwiecznienie :)
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 6
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 5
@Meara: nie :) jesteśmy fundacją która zajmuje się ratownictwem :) na złocie wspólnie z PCK prowadziliśmy to szkolenie i 3 na 4 ratowniki na zdjęciu to nasze :)
@Vladimir_jebievdenko: też :)
@Vladimir_jebievdenko: też :)
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 4
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 3
@uczuciopedia: fajna pani ratownik :)
@Waspin: o to to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OstatecznyArgument: my się zamówiliśmy sami trochę
@Waspin: o to to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OstatecznyArgument: my się zamówiliśmy sami trochę
FundacjaRatownictwoMotocyklowe via iOS
- 5
@uczuciopedia: Zdziś umar
Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska
- Jesteśmy Fundacją stworzoną przez motocyklistów dla wszystkich tych, którym niesienie pierwszej pomocy jest bliskie. Niesiemy pomoc i uczymy pierwszej pomocy. Dołącz do nas!
- Warszawa
- http://ratownictwomotocyklowe.pl
- X (dawny Twitter)
Osiągnięcia
VIP
od 01.11.2017VIP Ekshibicjonista
od 18.02.2017Ekshibicjonista Rocznica
od 14.06.2025Rocznica Gadżeciarz
od 25.02.2017Gadżeciarz











#aliexpress #motocykle