Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ervel
Ervel

Ervel

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 863
  • Znaleziska 46
  • Mikroblog 817
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
BigVV
BigVV
10.05.2026, 20:02:33
  • 6
#dart niezależnie od wyniku finału niestety trzeba przyznać że Oskarek dostał giga boosta od big fishowania latynoski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 10.05.2026, 20:09:26 via Wykop
  • 2
@BigVV: masz literówkę, "boobsa" nie "boosta" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ervel
Ervel
Ervel 10.05.2026, 19:33:36
  • 1
#dart nieźle się tam Gurney z Rockiem bawią, całusy z tymi samymi paniami przy walk-on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dakas
dakas
10.05.2026, 18:31:31
  • 3
#dart Dobre karaoke z Gurneyem i Schindim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 10.05.2026, 18:31:56 via Wykop
  • 2
@dakas: czekam aż zaczna wyświetlać teksty piosenek na ekranach xD
  • Odpowiedz
IntruderXXD
IntruderXXD
09.05.2026, 19:59:30
  • 0
Szukam miernika jakości powietrza. Sporo ostatnio drukuję w pokoju i zależy mi na PM0.3

Myślałem o takim, ale sugerując się ceną, pomiary mogą mieć spory błąd xD
https://share.temu.com/JifHU2C5TWB

#druk3d #smog #elektronika #zdrowie
IntruderXXD - Szukam miernika jakości powietrza. Sporo ostatnio drukuję w pokoju i za...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 09.05.2026, 20:19:02 via Wykop
  • 1
@IntruderXXD: wiarygodne przyrządy pomiarowe z dwoma parametrami zanieczyszczenia powietrza są drogie, tutaj jest pełne spektrum i jest tanio więc podejrzewam, że jakość pomiarów będzie dość losowa. W takiej cenie to ciężko o porządny termometr czy wagę.
A jaki ma być efekt tych pomiarów? Bo tak myślę, że jeżeli zamierzasz wtedy wietrzyć pokój, to może po prostu warto wdrożyć wietrzenie pokoju po każdym druku i tyle, bez zabawy w elektronikę udającą
  • Odpowiedz
Ervel
Ervel
Ervel 10.05.2026, 09:08:37 via Wykop
  • 1
@IntruderXXD: ciężko mi powiedzieć jaki budżet ponieważ to zależy od potrzeb a też nie siedzę mocno w tym temacie. Ja potrzebowałem dość prezycyjnego przyrządu z data logerem żeby sprawdzić jaka jest emisja pyłów w dłuższym okresie czasu. Wtedy najtańsze urządzenie znalazłem za kilkanaście tysięcy pln. Natomiast były też urządzenie za kilka tysięcy mierzące stężenie w danym momencie.
Poszukaj pod pyłomierz, czujnik pyłu zawieszonego.

Do wentylacji możesz przyjąć krotność wymiany powietrza
  • Odpowiedz
mierovy
mierovy
mierovy
09.05.2026, 20:04:22
  • 0
Siema, potrzebuję czegoś co jest w stanie ochronić mi podłogę przy grze w darta. Chcę cos co będzie miało szerokosc ok. 85cm, a długość z 150cm +/-. Jest ktoś w stanie mi coś polecić? Dzięki wielkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dart #remontujzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 09.05.2026, 20:25:56 via Wykop
  • 1
@mierovy: ja swego czasu układałem sklejkę pociętą na 4 prostokąty (dla łatwiejszego przechowywania) i dawało radę. Natomiast teraz układam tylko matę XQMax Puzzle i średnio chroni podłogę. Jak lotka spada w miarę pionowo to potrafi się przebić na wylot.
  • Odpowiedz
Ervel
Ervel
Ervel 09.05.2026, 19:01:15
  • 3
#dart łysy, żebyś ty w premier league był taki skuteczny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 09.05.2026, 18:55:24
  • 5
#dart ale łysemu wchodzą te lotki (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 09.05.2026, 18:39:33
  • 5
#dart oooo Krzysztof Ratajski!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurningButter
BurningButter
09.05.2026, 18:37:34
  • 0
Jak postawiłem w kuponie na van Gerwena to znaczy że jestem antypolakiem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#dart
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 09.05.2026, 18:38:28 via Wykop
  • 2
@BurningButter: tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ervel - @BurningButter: tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: t_gusl19mwm7v6thoqtdwnanw9fgptxvdc_212

Pobierz
  • Odpowiedz
uncovered
uncovered
09.05.2026, 17:04:14
  • 1
ale śmiesznie engerer ten mikrofon trzyma, jakby taki spięty był XD
#dart
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 09.05.2026, 17:33:34 via Wykop
  • 2
@uncovered: Franz i tak wygląda dziś na bardziej wyluzowanego niż wczoraj xD
  • Odpowiedz
Ervel
Ervel
Ervel 08.05.2026, 19:41:13
  • 0
#dart mam nadzieję, że Menzies pokona ochlaptusa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
08.05.2026, 13:33:29
  • 0
#dart ale ogórolandia, 15:30 i dopiero czwarty mecz sie konczy XD dawac szybciej tego pigeona bo nie wytrzymie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 08.05.2026, 13:35:28 via Wykop
  • 3
@BigVV: gdzie się spieszysz, posłuchaj muzyczki od Antona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ervel
Ervel
Ervel 08.05.2026, 14:02:58 via Wykop
  • 0
@BigVV: to możesz odpalać, gołomb nadlatuje
  • Odpowiedz
Ervel
Ervel
Ervel 07.05.2026, 18:48:07
  • 5
#dart
Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę
Bogu Ojcu i Synowi:
„D----------e Littlerowi!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel
Autor
08.05.2026, 12:34:51 via Wykop
  • 0
@dudus_123: jednak nie zadziałało xD
@BigVV może i piekną ale co z tego skoro nieskuteczna ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
08.05.2026, 07:28:40
  • 1
#dart z austriackim kwalifikantem jeszcze nie przegrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BigVV - #dart z austriackim kwalifikantem jeszcze nie przegrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-08 092810

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 08.05.2026, 08:53:13 via Wykop
  • 2
@BigVV: twarz jakby znajoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ervel
Ervel
Ervel 05.05.2026, 15:56:36
  • 4
#dart szkoda przegranej i po średniej widać, że nie był to dobry mecz Pigeona, chociaż akurat oklep od Najmana to nie wstyd. De facto dzisiaj Rataj wygrał to co powinien wygrać.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 05.05.2026, 15:12:36
  • 2
#dart widać, że można grać normalnie i nie być antypolakiem.
Ervel - #dart widać, że można grać normalnie i nie być antypolakiem.

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-05 171013

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel
Autor
05.05.2026, 15:50:57 via Wykop
  • 3
@dakas: jest poprawa, po 4 legach juz 74,80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
uncovered
uncovered
05.05.2026, 13:01:10
  • 7
reyes 108 na sebe, 87 w kolejnym meczu
stare znałem
#dart
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 05.05.2026, 13:14:55 via Wykop
  • 6
@uncovered: a taki był Krzysiu swojski na ET w Krakowie, a tu wyszło, że to jednak antypolak
  • Odpowiedz
Ervel
Ervel
Ervel 04.05.2026, 14:17:27
  • 9
#dart Pan Krzysztof to jednak fachowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szkoda, że Murańka ponownie przegrał mecz w którym zdecydowanie prowadził ¯\(ツ)/¯
Ervel - #dart Pan Krzysztof to jednak fachowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szkoda, że Murańka ponown...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-04 161612

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
04.05.2026, 14:31:33 via Wykop
  • 2
@dakas: no zobaczymy za rok, może bedzie tak że odpali się w drugim roku karty jak wielu graczy ale szczerze wątpie
  • Odpowiedz
KrzysztofRathaichik
KrzysztofRathaichik
KrzysztofRathaichik
05.05.2026, 08:59:41 via Wykop
  • 2
@BigVV: Jak ma się rozkręcić to jak znów zdobędzie kartę. Jedynym który poza Berezą tak krótko rzuca jest rupprecht ale on ma wywalone j---a i jeździ raz na sto lat
  • Odpowiedz

430

Dodałem Morele.net, RTX 5080 kosztuje 657 PLN więcej niż w Niemczech

Dodałem Morele.net, RTX 5080 kosztuje 657 PLN więcej niż w Niemczech

Siema! Właśnie dodałem Morele.net do trackera, pierwsze dane są w: RTX 5080 TUF: 6.588 PLN vs 5.930 PLN - 657 PLN różnicy RTX 5070 Ti: 4.499 PLN vs 3.881 PLN - 618 PLN różnicy Polskie tłumaczenie i alerty w PLN też gotowe. X-kom w drodze

iluvdata
z
pricesquirrel.com
dodany: 03.05.2026, 14:43:08
  • 80
  • #
    gpu
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    cebudeals
Ervel
Ervel
Ervel 04.05.2026, 11:12:26 via Wykop
  • 0
@Alaindeloin: znam temat współpracy sporego polskiego e-commerce z globalnymi markami, tylko inna branża niz elektronika i to nie jest tak, że idziesz do nich i zamawiasz kilka palet towaru i oni klaskają uszami bo chcesz od nich coś kupić. Jak już jesteś na tyle duży żeby w ogóle chcieli rozmawiać o współpracy to stawiają konkretne warunki co do obrotu, zamówień itd, kontraktujesz z góry towar na dany okres rozliczeniowy, zdarza
Milioner_z_Choroszczy
Milioner_z_Choroszczy
01.05.2026, 13:24:48
  • 547
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez użytkowników tagu #gielda. Wierząc w ich przemowy przy cenie 9zł, uwierzyłem że cena masła będzie ciągle rosła. Kupowałem masła na promocjach po 2.99zł przy cenie regularnej 6.99zł. Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 120zł, aktualnie pojawiły się promocje na masło za 0.95zł a ja jestem ponad 80zł w plecy
MilionerzChoroszczy - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez...

źródło: 1000014801

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ervel
Ervel
Ervel 01.05.2026, 15:00:38 via Wykop
  • 8
@Milioner_z_Choroszczy: widzę że jest nas więcej, może pozew zbiorowy?

fotka gdy dopiero zaczynałem budować portfel złotych sztabek. Potem też doszedłem do tego że najlepiej przechowują się w ujemnej temperaturze.
Ervel - @MilionerzChoroszczy: widzę że jest nas więcej, może pozew zbiorowy? 

fotka ...

źródło: 1000014733

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • Strona 2 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia