@Kghjw: bo w jakiś sposób widzą że ty nie szanujesz siebie, i to odbija się od ciebie i wraca, zacznij się tak szanować, jak szanują się inni; nie chcesz być jak inni? to jest inny temat
@lubie-sernik: nie mam, nauczyłem się, że jak nie potrafię się posługiwać bronią którą posiadam, to jest niebezpieczenstwo ze ktoś nią zrobi mi krzywdę kiedy ją wyciągnę, dlatego jej nie noszę
@lubie-sernik: nie wiem o co się obraził, ale chyba tak brzydko upubliczniac prywatne wiadomosci więc nie, nic mu nie napisałem takiego, coś mu się odwidziało