Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DRENI2

DRENI2

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15123
  • Znaleziska 4585
  • Mikroblog 10538
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 104
D.....r
konto usunięte 06.07.2025, 15:52:01
  • 18
#f1 co ten piastri p------i xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 06.07.2025, 15:53:08 via Wykop
  • 2
@DownforceDebugger: dostał polecenie
  • Odpowiedz
Lynsky
Lynsky
15.06.2025, 20:12:41
  • 6
#f1 hideo Kojima odbiera nagrodę dla zespołu dla AMG Petronas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 15.06.2025, 20:21:12 via Wykop
  • 3
@Lynsky: właściwie to racja bo wyglądało jak symulator kuriera
  • Odpowiedz
reksio10
reksio10
reksio10
15.06.2025, 20:13:19
  • 14
Pamietacie komunikat w wyscigu do Hamiltona, ze ma uszkodzenia? W wyscigu potracil tego bobra kanadyjskiego xDDD
https://x.com/FerrariDailyPL/status/1934326088382972282
#f1
reksio10 - Pamietacie komunikat w wyscigu do Hamiltona, ze ma uszkodzenia? W wyscigu ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 15.06.2025, 20:18:50 via Wykop
  • 3
@Akatrosh: jego flaki blokowały dyfuzor?
  • Odpowiedz
Lynsky
Lynsky
15.06.2025, 19:57:33
  • 2
#f1 nareszcie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Grande growths 😎 p1 p3 jak zacząłem kibicować redbullowi to zazcsli wygrywać, ale toto miłością mą.. Więc jestem od last year za toto i zaczyna działać klątwa moja. Bo i williams któremu dobrze życzę i wierzę mocno non stop. Wyrocznia jestem! Ropzierdole Was) łaaaaaa( ͡
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 15.06.2025, 20:09:16 via Wykop
  • 0
@Lynsky: Kolego. Tadeusz wyraźne dał instrukcje. Jak będziesz taki WYLEWNY będzie trzeba przejść na plan B. A tego byśmy nie chcieli. Bo później jest więcej literek w alfabecie. Zapytaj wiesz kogo.
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
15.06.2025, 19:55:49
  • 3
#f1 no, ale fajnie wyglada taki Bono jak dumna mama kaczka jak podopieczny na podium
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 15.06.2025, 19:58:52 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: a ty byś nie był?
  • Odpowiedz
DRENI2
DRENI2 15.06.2025, 19:48:56
  • 2
#f1 Klątwa zdjęta.
DRENI2 - #f1  Klątwa zdjęta.

źródło: giant-leaf-tailed-gecko2c-nosy-mangabe2c-madagascar

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pieklisz_sie_bo_nie_urosles
pieklisz_sie_bo_nie_urosles
04.05.2025, 23:18:40
  • 6
Miami Miami, mama Mia. Pół wyścigu akcja, a pół procesja. Ciężko ocenić czy hit czy kit. Deszcz który jak zwykle walnie pewnie po wyścigu... W każdym razie weekend finalnie można zaliczyć na plus. Miła odmiana od ostatnich wyścigów na tym torze. Pora więc na podsumowaniu pierwszego w tym roku weekendu w stanach.

McLaren - inna liga....Dublet... I tyle. Verstappen próbował jeździć prawie całym torem się bronić ale no nie było szans. Oscar...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 04.05.2025, 23:39:03 via Wykop
  • 2
@pieklisz_sie_bo_nie_urosles: Dokładnie! Ferrari potrzebuje lidera, który będzie miał wizję, charyzmę i zdolność podejmowania szybkich, trafnych decyzji – kogoś w stylu Toto Wolffa, który potrafił zbudować prawdziwe imperium w Mercedesie.
Obecne zarządzanie w Ferrari często wydaje się chaotyczne, a strategia nie zawsze działa na ich korzyść. Zespół pełen świetnych ludzi, ale jeśli nie ma kogoś, kto potrafi ich właściwie pokierować i utrzymać spójność działań, trudno osiągnąć stabilność na najwyższym poziomie.
Może
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
31.12.2024, 23:15:50
  • 6
świzdu gwizdu, kolejny rok z--------u, jeszcze 10/15 lat i siądzie organizm i w końcu zdechne
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
DRENI2
DRENI2 31.12.2024, 23:17:02 via Wykop
  • 2
@koneser_progresywnego_discopolo: dobry plan
  • Odpowiedz
woj_st
woj_st
woj_st
31.12.2024, 23:12:25
  • 2
#sylwesterzwykopem

Nawzajem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 31.12.2024, 23:15:38 via Wykop
  • 0
@woj_st: nawzajem
  • Odpowiedz
UnikalnyLogin
UnikalnyLogin
UnikalnyLogin
31.12.2024, 23:12:34
  • 7
Najlepszego Wam wszystkim
#sylwesterzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 31.12.2024, 23:14:43 via Wykop
  • 1
@UnikalnyLogin: I Tobie również
  • Odpowiedz

231

Starship wpadł do oceanu. "Przechwycenie odwołane"

Starship wpadł do oceanu. "Przechwycenie odwołane"

Starship nie został we wtorek udanie przechwycony przez mechaniczne ramiona wieży startowej w porcie kosmicznym firmy SpaceX w Teksasie i wylądował w Oceanie podczas szóstej próby pojazdu.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 19.11.2024, 22:48:15
  • 181
  • #
    spacex
  • #
    kosmos
  • #
    kosmosboners
  • #
    astronomia
  • #
    technologia
  • #
    elonmusk
DRENI2
DRENI2 20.11.2024, 09:24:06 via Wykop
  • 2
@BohunChleba: To zależy czy Elon chce zjeść tego banana który był w ładowni ¯\(ツ)/¯
adam-buksa96
adam-buksa96
18.11.2024, 21:08:04
  • 3
#f1 Mercedesiara, dać w prawo?
adam-buksa96 - #f1 Mercedesiara, dać w prawo?

źródło: 1000015500

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 19.11.2024, 09:32:54 via Wykop
  • 0
@adam-buksa96: NIE!! Po sezonie cię zostawi dla fana Ferrari ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
DRENI2
DRENI2 20.09.2024, 11:12:37
  • 8
#f1 nie ma takiego przeklinania
DRENI2 - #f1 nie ma takiego przeklinania

źródło: GX6e2MFWsAAmaZL

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2
Autor
20.09.2024, 11:37:00 via Wykop
  • 4
@DRENI2: @0caffe Jest kara. Grabienie liści
DRENI2 - @DRENI2: @0caffe  Jest kara. Grabienie liści

źródło: GX6oV0YWUAACLdd

Pobierz
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
08.09.2024, 14:34:03
  • 0
#pcmasterrace RX 7900 GRE czy RTX 4070 Super pod 1440p i Ryzena 7 7800x3d? (Chciałem brać 7800XT ale wykupili w cenie 2000zł xD) Celuje w 60fps, tyle mi starcza do gier single. Domyślnie na 3 lata. Skłaniam się ku 4070 Super, ale czy 12gb vram nie jest już problemem? Nigdy też nie miałem karty dającą radę w RT więc jestem ciekawy, czy warto na to postawić. Radeony historycznie "starzeją się"

Który?

  • RTX 4070 Super 53.1% (17)
  • RX 7900 GRE 46.9% (15)

Oddanych głosów: 32

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 08.09.2024, 14:57:00 via Wykop
  • 2
@szmichal: Jest 7800 xt z amazona https://www.pepper.pl/promocje/rx-7800-xt-16gb-sapphire-pulse-7800xt-890843[](https://www.pepper.pl/promocje/rx-7800-xt-16gb-sapphire-pulse-7800xt-890843)
  • Odpowiedz
choosewisely
choosewisely
choosewisely
29.08.2024, 15:46:42
  • 0
Hej, posiadam PC o takiej konfiguracji, której chciałbym zrobić upgrade:

MOBO: MSI B450 Gaming Plus Max
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D
GPU: RX6600
RAM: 32 GB, 3200MHz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 29.08.2024, 16:00:58 via Wykop
  • 0
@choosewisely: dobrze myślisz.
  • Odpowiedz
Schizotypoidal
Schizotypoidal
17.07.2024, 21:20:51
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 13.08.2024, 17:49:54 via Wykop
  • 0
@Schizotypoidal: No jakiś tam z bitem w miarę kawałek.Obraził uczucia? Czy o co chodzi?
  • Odpowiedz

762

Kamera..., akcja! Ale nie w szczecińskiej policji. Filmów nie było

Kamera..., akcja! Ale nie w szczecińskiej policji. Filmów nie było

Kamery, które szczecińscy policjanci mają przypięte do mundurów nie działały przez ostatnie trzy miesiące.

Tegucikalpa
z
radioszczecin.pl
dodany: 29.07.2024, 11:58:49
  • 40
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    szczecin
DRENI2
DRENI2 29.07.2024, 14:18:30 via Wykop
  • 12
@Ameritas: baza danych uległa uszkodzeniu. To trzymają u siebie,czy na główne jakieś serwery leci? Pani Basia wtyczkę mopem strąciła i nikt się nie połapał trzy miesiące?
DRENI2
DRENI2 07.07.2024, 15:29:21
  • 46
#f1 heh
DRENI2 - #f1 heh

źródło: HAM vs wykopki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnkashtan
johnkashtan
07.07.2024, 15:29:39 via Wykop
  • 3
@DRENI2: XDDD
  • Odpowiedz
MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
07.07.2024, 15:30:27 via Wykop
  • 2
@DRENI2: trzeba przyznać, kij nam w plecy!
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
atr3ju
atr3ju
30.06.2024, 12:36:52
  • 0
#f1 gdzie sie podziala ta laska ze studia viaplay ktora cos tam wyszukiwala w social mediach? zastapili ja tym malym ziomkiem w okularkach?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 30.06.2024, 12:38:27 via Wykop
  • 2
@atr3ju: była wczoraj
  • Odpowiedz
monox12
monox12
19.05.2024, 13:19:16
  • 11
Mechanik po prawej prawie nie dotknął tego samochodu xD
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DRENI2
DRENI2 19.05.2024, 13:24:48 via Wykop
  • 0
@monox12: Zapaliło się zielone na 2 sek i zmieniło na czerwone.Tylko że Albon już ruszył.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >
  • Still I rise.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2011

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking