A co do wpisu, to w większości się zgadzam. Trochę tylko zero jedynkowo, bo niektórzy mają świadomość, że urodzili się w tym kapitalizmie, zdawali sobie z tego sprawę dorastając ale np są czymś zmotywowani i nie patrzą na to tak sucho jak Ty to opisałeś. Po prostu mają tam swoje cele/marzenia i piszą się na to, niekoniecznie od razu sprzedając "liniowo swój czas" tylko
W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale to nie koniec, zauważyli też kota który był w kabinie razem z kierowcą. Koty w Niemczech muszą byc transportowane razem z bagażem i nie mogą ot tak przebywać razem z ludźmi podczas podróży gdyż mogą zakłócić prowadzenie pojazdu. Oczywiscie za kota kierowca dostal oddzielny mandat. Zdjęcie obiegło niemiecki internet gdyż kotu też wlepili czarny pasek xD #heheszki #
A co do wpisu, to w większości się zgadzam.
Trochę tylko zero jedynkowo, bo niektórzy mają świadomość, że urodzili się w tym kapitalizmie, zdawali sobie z tego sprawę dorastając ale np są czymś zmotywowani i nie patrzą na to tak sucho jak Ty to opisałeś.
Po prostu mają tam swoje cele/marzenia i piszą się na to, niekoniecznie od razu sprzedając "liniowo swój czas" tylko