Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Brid_Get

Brid_Get

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 992
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 991
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
ika_
ika_
ika_
10.04.2024, 19:31:30
  • 40
#hotelparadise
Bartek mówiący, że liczy na ruch....ńsko w formie przeprosin... No nie wierzę, że można tak nisko upaść...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 10.04.2024, 20:12:32 via Wykop
  • 1
@Rosalinea: mnie już ten wyłupek tak wnerwia.....
  • Odpowiedz
naksu
naksu
13.03.2024, 20:36:46
  • 1
super ten sezon przypomina mi 2-gi dużo śmiechu i ciekawe postacie z charyzmą #hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 13.03.2024, 20:44:19 via Wykop
  • 11
@naksu: z czym???? lol
  • Odpowiedz
Brid_Get
Brid_Get 12.03.2024, 16:44:39
  • 2
#mafsaustralia Ci hamerykanie to se lubią pogadać... jeden odcinek do odstrzału, bo znowu to śmieszne konsylium i ględzą, pierdzielą, analizują, wymądrzają się... włączyłam drugi, męczy mnie ta wersja coraz bardziej.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Georegik
Georegik
12.03.2024, 17:01:28 via Wykop
  • 3
Ja właśnie po 2 odcinkach sobie odpuściłam, nie przemawia do mnie ta formula
  • Odpowiedz
Kde2301
Kde2301
Kde2301
12.03.2024, 10:44:07
  • 4
Alee Mormonka ma nasrane w tej swojej glowce, no sroga terapia sie klania.

Miodd na moje oczy i uszy,, jak wszyscy wysmiali Harrisona, jakiee to bylo epickie, jeszcze donteego wroze, z peewnoscia.

#mafsaustralia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 12.03.2024, 16:17:11 via Wykop
  • 5
@Kde2301: za mało jej pojechali. to, że ona zobaczyła siebie to niestety nie jest wystarczające. dlaczego nikt nie wspomniał o tym, że można mieć dziecko i poznawać nowych ludzi, co to za problem wielki taki "to dziecko"? zasłona dymna, czy co? po chu ona tam szła, żeby mieć z kim się dymać co tydzień w środę, bo wtedy "nie ma dziecka"??? dla fejmu? trafił jej się najfajniejszy facet ever!!! co
  • Odpowiedz
Brid_Get
Brid_Get 11.03.2024, 19:59:51
  • 22
#hotelparadise i te klątwy rzucane, żodyn cie nie wybierze, żodna nie będzie chciała z tobą na siku chodzić, ojoj... myślenie życzeniowe. jessi laska fajna, zaraz się znajdzie amator.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 11.03.2024, 19:52:02
  • 21
#hotelparadise ta już sukienke na ślub kupowała, lol. piękna zbitka! lubię dymy :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 08.03.2024, 18:41:52
  • 7
#loveisland Jareczek to ma vibe Gracjana Roztockiego. Czekam, aż zacznie śpiewać...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 05.03.2024, 15:18:33
  • 7
#mafsaustralia
Lyndol i Pindol - dobrze, że laska nie chciała Go słuchać! Paszoł won do buszu, z rybami się całuj!
Książę Duncan - pięknie załatwił Mormonkę. Gwiazda wielka, pffff, dupę Mu tylko zawracała.
Rupert Żółffff i piękna Ev - szybko i zgrabnie załatwiona sprawa :D
Imperialni - oni są serio dziwni, niby tak, ale nie.

Spotkanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get
Autor
05.03.2024, 18:15:38 via Wykop
  • 2
@MajaF1: tam w każdej parze jakaś czerwona flaga... ci czarnoskórzy na księżyc!
  • Odpowiedz
Brid_Get
Brid_Get 04.03.2024, 20:51:28
  • 18
#hotelparadise Tyle edycji, tyle innych programów, a one dalej nie widzą, że te pontony, sztuczne tlenione kłaki wyglądają tragicznie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 04.03.2024, 20:25:37
  • 10
#hotelparadise Matko i córko! co tu się dzieje? Dobry wieczór wszystkim :)
Uszy już mi zwiędły od słuchania tych dziwnych ludzi, a to dopiero początek...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosalinea
Rosalinea
22.02.2024, 17:23:58
  • 5
#mafsaustralia tu nie ma spoilera !!!
Lubicie Duncana? Żyje mu się fajnie (。◕‿‿◕。)
Rosalinea - #mafsaustralia tu nie ma spoilera  !!! 
Lubicie Duncana? Żyje mu się fajn...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 25.02.2024, 14:34:12 via Wykop
  • 2
@Rosalinea: lubimy!! :D
  • Odpowiedz
Rosalinea
Rosalinea
24.02.2024, 17:32:04
  • 3
#mafsaustralia i jeszcze jedna plotka… Ella wczoraj się zaręczyła 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Rosalinea - #mafsaustralia i jeszcze jedna plotka… Ella wczoraj się zaręczyła 乁(♥ ʖ̯♥...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 25.02.2024, 14:31:04 via Wykop
  • 1
@Rosalinea: takie wieści to ja rozumiem!
  • Odpowiedz
Brid_Get
Brid_Get 13.02.2024, 12:26:36
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szuruburu102
Szuruburu102
13.02.2024, 18:45:34 via Wykop
  • 5
@Brid_Get: oj ja te Diamenty lubie:) tylko za bardzo ulegają manipulacjom Brudnego Harrego xd Mormomka mnie rozwala... szkoda Muko .... kolesiowi z dzimungli cos sie odkleilo i zwiewa... a u nas kumulacja z sezonu 9 i 10, bo 9 dalej nadrabiam I jest moment jak Oliwia (chyba przedszkolanka?) swierdza ze nie ma w niej empatii po akcji ze zdjęciem Włoszki ... złoto... no ona i Harry, toksycznośc na maxa
  • Odpowiedz
MajaF1
MajaF1
MajaF1
15.02.2024, 10:38:12 via Wykop
  • 1
@Brid_Get: jak tak patrzę.. i ten zwiastun... Ech, chyba żadna para się nie ostanie. Może i powiedzą sobie TAK, ale przyszłości nie widzę w żadnej.
Chyba że biznesmeny się ogarną, bo tu bym nawet widziała parę. Tylko Harrisona wykopsać, żeby nie robił dymów.
Rupert - mimo aktualnie miłej relacji - to dla żony za mało.
Młodzi - coś się sypie.
Tarzany, Bronty i Duncanowie - nie.
  • Odpowiedz
Rosalinea
Rosalinea
31.01.2024, 17:13:31
  • 6
#mafsaustralia

zasiadam właśnie, żeby oglądać 3 odcinek
11 sezonu, ale zanim zacznę wrzucam Wam oficjalną czołówkę. Specjalnie dla Was nagrałam. Zapowiada się nieźle (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
( nie nagrałam całości, bo mi się nie zmieści w jednym kawałku)

Piszcie proszę więcej, tęsknię za Wykopem i gdzie jest @Brid_Get ostatnimi czasy i jej boskie szydery???
Rosalinea - #mafsaustralia 

zasiadam właśnie, żeby oglądać 3 odcinek
11 sezonu, ale ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 01.02.2024, 13:21:30 via Wykop
  • 2
@Rosalinea: jestem kochana, czytam. zaraz się biorę za oglądanie usa. życie mnie przygniotło, zdrowie w środku zawieruchy...ale wrócę! buziaki
  • Odpowiedz
MajaF1
MajaF1
MajaF1
23.01.2024, 12:29:11
  • 3
#mafsaustralia
Co to za cisza?! Ludziska, gdzie jesteśta? ;)
Ktoś już coś? Nowe odcinki wołają :)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 23.01.2024, 14:06:03 via Wykop
  • 5
@MajaF1: jestem,obejrzałam. Hugo beznadziejny przypadek, Hugolina wykastrowała go już podczas ceremonii, a ten dalej brnie w ten szajs. Wrócił, żeby znowu spać na kanapie czy na parapecie.. Ciekawe, czemu nie mówił, że śpi jak pies w budzie. Mormonka jebnięta, szuka dziury w całym. Harrison i Bronte, wielka loża szyderców, szkoda że nie widzą siebie.
  • Odpowiedz
Brid_Get
Brid_Get 23.01.2024, 15:45:40 via Wykop
  • 2
@MajaF1: naobiecywała tylko
  • Odpowiedz
MajaF1
MajaF1
MajaF1
21.01.2024, 11:05:05
  • 0
#mafsaustralia
Na momencik :) Życzę dobrej niedzieli, a tęskniąc za mafsami oglądam "Miłość jest ślepa Szwecja". Też się dzieje ;)
Do wtorku!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 23.01.2024, 13:59:17 via Wykop
  • 1
@MajaF1: też oglądam, właśnie wpadły nowe szwedzkie
  • Odpowiedz
Brid_Get
Brid_Get 17.01.2024, 11:28:20
  • 3
#mafsaustralia Hej, dziewczyny :) Jestem, żyję i oglądam na bieżąco. Ale nie mam veny na komentarze, bo mam inne problemy na łbie. Ale ten sezon to jest jakaś kpina już. Banda p------------h w większości ludzi, którzy chcą się wylansować na swojej głupocie, na byciu jak najbardziej głupim i wstrętnym, bez empatii i zdolności jasnego myślenia. Nie wiem, ale męczą mnie te kreatury wyjątkowo...
Wiem, ze szoł, sroł. Ale eksperci chyba
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get
Autor
17.01.2024, 17:16:17 via Wykop
  • 2
@MajaF1: Hugowej przeszkadzało gadanie Huga, a co dopiero jak ekipa tyle gdera na tych obiadkach, jak ona biedulka to wytrzymała tak długo :D
  • Odpowiedz
Rosalinea
Rosalinea
28.11.2023, 12:16:08
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 28.11.2023, 21:28:52 via Wykop
  • 1
@Rosalinea: No ten sen zimowy to prawie, prawie zgadłaś :D a tak serio mam ostatnio jakiegoś lenia na pisanie. ale oglądam. dziś nie miałam jak klepać w klawisze, gdyż iż miałam wycinany brzydki pieprzyk na nodze i leżę prawie pół dnia. a na telefonie nie lubię pisać. ale obiecuję poprawę :D
  • Odpowiedz
lindafirynda
lindafirynda
lindafirynda
21.11.2023, 21:59:20
  • 2
#mafsaustralia Dobry wieczór, mam nadzieję, że sezon 10 uda mi się na bieżąco z waszymi wpisami oglądać i czytać komentarze, bo za późno "weszlam " w sezon 9 i za dużo przewijania było na tagu:) Wczoraj dopiero 9 skończyłam i oczywiście po sezonie wszystkie ploty z ich gazet jeszcze przeczytalam, kto z kim i co teraz porabia, no i jak wyglądają obecnie, bo niektorzy mega transformacje, jak po każdym sezonie,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brid_Get
Brid_Get 22.11.2023, 20:26:08 via Wykop
  • 2
@Rosalinea: widać, że na zdjęciu jeszcze opuchnięta, ale nawet z nowym nosem i tak zostanie brzydka forever. ma wredny wyraz twarzy, o charakterze nie wspominając.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 17.04.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 29.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking