Wpis z mikrobloga

@Kde2301: za mało jej pojechali. to, że ona zobaczyła siebie to niestety nie jest wystarczające. dlaczego nikt nie wspomniał o tym, że można mieć dziecko i poznawać nowych ludzi, co to za problem wielki taki "to dziecko"? zasłona dymna, czy co? po chu ona tam szła, żeby mieć z kim się dymać co tydzień w środę, bo wtedy "nie ma dziecka"??? dla fejmu? trafił jej się najfajniejszy facet ever!!! co za
co to za problem wielki taki "to dziecko"?


@Brid_Get: dokładnie,ja też nie łapię skąd ta drama z jej strony bo ma ,,dziecko'' ja już myślałam że to dziecko niepełnosprawne czy poważnie chore że ona tak świruje.On zwyczajnie szuka atencji ,współczucia i pracuje na medal matki roku bo ma dziecko a jednka poszła do programu.Żenada
@Brid_Get: Ona sama sabotowała swój związek podświadomie. Robiła wszystko, żeby ją odrzucił na jej zasadach, a nie na jego po paru latach związku. Z drugiej strony miała nadzieję, że jej nie zostawi i stąd jej zaskoczenie na koniec. Ona nie potrafiła zrozumieć tego co się stało.
Pytała go nawet dlaczego mi nie powiedziałeś, że coś jest nie tak? Świadczy to o tym, że ona tego nie widziała, co widzieliśmy my wszyscy.