Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoloMaster

BoloMaster

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27438
  • Znaleziska 486
  • Mikroblog 26952
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 262
vorky
vorky
30.11.2025, 14:32:32
  • 18
Arka Gdynia 0-2 Raków Częstochowa | Ameyaw WOW i ta cieszynka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://streamin.link/v/d46a6525

#mecz #golgif #ekstraklasa #arkagdynia #rakow #ladnygol
vorky - Arka Gdynia 0-2 Raków Częstochowa | Ameyaw WOW i ta cieszynka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 30.11.2025, 14:34:48 via Android
  • 0
@vorky co to za ręcznik w bramce( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
30.11.2025, 08:48:28
  • 6
Messi w roku 2025
53 mecze
46 goli (tylko 3 gole z penalti)
26 asyst

Gol średnio co 97 minut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 30.11.2025, 08:50:11 via Android
  • 11
@MistrzPatelnii chłop gra w lidze farmerów
  • Odpowiedz
Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
30.11.2025, 06:32:37
  • 7
LA Cippers są 0-4 od powrotu Kałaja. Dzisiaj zesrali się w w drugim meczu u siebie z tankujacymi Mavericks, którzy również byli w back to backu bez Inwalidy, Washingtona i DLive'a. Chyba czas wpuścić wariatuncia ze zdjęcia na parkiet( ͡º ͜ʖ͡º)


#nba
Demon_Cleaner - LA Cippers są 0-4 od powrotu Kałaja. Dzisiaj zesrali się w w drugim m...

źródło: temp_file1691533604140823187

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 30.11.2025, 07:23:13 via Android
  • 4
@Demon_Cleaner przyda im się wysoki wybór w drafcie, czasami warto zatankować. Mają przecież swój pick, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 29.11.2025, 21:57:51
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derivatives
derivatives
29.11.2025, 22:00:54 via Wykop
  • 5
@BoloMaster: ehhhhhhhhhhhhhhhh
derivatives - @BoloMaster: ehhhhhhhhhhhhhhhh

źródło: image_2025-11-29_230241668

Pobierz
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
29.11.2025, 22:06:50 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
29.11.2025, 20:12:47
  • 51
Tottenham 0 - 2 Fulham; Wilson z dystansu, w sumie całkiem #ladnygol ft. mocarny wylew Vicario, chapeau bas

MIRROR: https://streamin.link/v/2a6141d9

#mecz #golgif #tottenham #premierleague #fulham #premierleagueboners #vicarioboners #wylewboners
uncle_freddie - Tottenham 0 - 2 Fulham; Wilson z dystansu, w sumie całkiem #ladnygol ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 29.11.2025, 20:24:33 via Android
  • 2
@uncle_freddie co to za ręcznik w bramce kur xD
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir
29.11.2025, 18:30:57
  • 7
Ależ ten tor jest obrzydliwie nudny xD im dłuższe ujęcia z kokpitu, tym bardziej mnie to uderza
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 29.11.2025, 18:36:06 via Android
  • 1
@Drogomir to jest niezrozumiałe, że szejkowie którzy mają nieograniczony budżet, płacą za takie ścierwa jak to czy Bubu Zubi
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
29.11.2025, 18:29:09
  • 12
#f1 Ja wiedziałem że Ollie to wspaniały kierowca, ale tego, że wprdl Oconowi 16-6 w kwalach to nawet ja się nie spodziewałem xd i to jeszcze często w sytuacjach gdzie Ollie robi Q3 a Ocon out w Q1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 29.11.2025, 18:31:08 via Android
  • 10
@dodi-lukebakio szczur to ogór, żadna niespodzianka
  • Odpowiedz
ZoNKeR
ZoNKeR
28.11.2025, 18:01:15
  • 5
Oglądam te onboardy Ferrari i to jak Leclerc walczy z tym bolidem, a Hamilton na niego narzeka. Teraz pojawiają się teraz plotki o odejściu Leclerca do Astona. To zastanawiam się ile tam jeszcze zostało Vasserowi. Pół roku chociaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ferrari ładnie powiąże Vasseur z bolidem w 2025 i porażkami Hamiltona i cyrk jedzie dalej.
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 28.11.2025, 18:05:18 via Android
  • 1
@ZoNKeR Vasseur to marny szef, nikt po nim płakać nie będzie
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
27.11.2025, 22:18:20
  • 0
Piątkowski powiedzial, ze Legia byla lepszym zespolem :D

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 27.11.2025, 22:23:02 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MirasPdk
MirasPdk
26.11.2025, 17:36:17
  • 215
Papszuniak to p------i i w dyplomację się nie bawi :D


#mecz
MirasPdk - Papszuniak to p------i i w dyplomację się nie bawi :D

SPOILER

#mecz

źródło: 1000007791

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 26.11.2025, 19:41:13 via Android
  • 19
@MirasPdk chłop zdobył 1 tytuł, gra toporny, archaiczny futbol, a ego jakby 3 razy wygrał LM. Tfu na tego zarozumiałego buca( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 23.11.2025, 21:49:08
  • 1
Pawelec ma jakieś szanse na starty w Moto2 w przyszłym sezonie?
#motogp
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bary94pl
bary94pl
24.11.2025, 03:22:20 via Wykop
  • 3
@BoloMaster: zależy co masz na myśli mówiąc starty. Jako etatowy kierowca raczej małe, ale tak jak i w tym roku mają, starać się o dzikie karty.
  • Odpowiedz
KurzeJajko
KurzeJajko
24.11.2025, 07:17:39 via Wykop
  • 2
@BoloMaster: najwcześniej to 2027, ale pytanie czy włosko - hiszpańska mafia będzie chciała Polaka rodaka.
  • Odpowiedz
milosz1204
milosz1204
23.11.2025, 12:58:28
  • 4
#f1 Lewis jeździ jak jeździ i pytanie czy jest sens kontynuować to u niego. Czy Ferrari nie straci cierpliwości lub sam Lewis nie będzie miał dość. Kto za niego?

Kto za Lewisa w Ferrari?

  • Bearman 34.6% (63)
  • Piastri 1.6% (3)
  • powrut Sainza 8.2% (15)
  • Ocon 0% (0)
  • Gasly 0% (0)
  • brat Leclerca 2.2% (4)
  • pies Leclerca 12.1% (22)
  • Giovinazzi 1.6% (3)
  • Luca Badoer 2.7% (5)
  • Robert Kubica 36.8% (67)

Oddanych głosów: 182

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 23.11.2025, 13:31:24 via Android
  • 2
@milosz1204 Badoer to był wybitny kierowca, przepuszczał nawet innych w alei serwisowej xD Do dziś pamiętam, tę żenadę na twarzy MSC( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
lucky_cookie
lucky_cookie
lucky_cookie
23.11.2025, 09:01:43
  • 7
#f1 cos czuję, że Max wyciśnie to mistrzostwo i wtedy McLaren, który mógł mieć WCC i WDC w postaci Piastriego (gdyby nie perfidna faworyzacja Lando) splunie sobie w brodę, czego jako fan McLarena im życzę.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 23.11.2025, 09:05:26 via Android
  • 2
@lucky_cookie Piastri okazał się przeciętniakiem, który obsrał zbroję gdy bolid przestał być o sekundę szybszy od reszty stawki
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 22.11.2025, 08:46:10
  • 46
Ferrari wymieniło Sainza na starego, wolniejszego, i dużo droższego Lewisa xD Typowi włoscy nieudacznicy. Ale za to ile porobili zdjęć z Hamiltonem pod Maranello( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster
Autor
22.11.2025, 08:58:36 via Android
  • 1
@cytr0netx99 no fura to wózek z węglem. Ale jak na 7 krotnego MŚ, zarabiającego 50 baniek rocznie, te wyniki to kompromitacja.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
21.11.2025, 18:01:55
  • 6
#mecz #ekstraklasa
Zi3L0nk4 - #mecz #ekstraklasa

źródło: IMG_20251121_190045

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 21.11.2025, 18:21:23 via Android
  • 1
@Zi3L0nk4 dawajcie znowu wuefistę Szwargę. Wyników nie będzie, ale co się pośmiejemy na tagu to nasze( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 17.11.2025, 12:02:17
  • 16
Niech już te Pirelli w--------a. Jak nie pancerne opony, to jakieś limity przejechanych okrążeń xD
Najgorszy dostawca opon w XXI wieku, j----i nieudacznicy
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makabrra
makabrra
17.11.2025, 12:03:48 via Android
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
l.....a
konto usunięte 17.11.2025, 12:25:54 via Wykop
  • 15
@Konto4Czarnolisto: zrobić z Dębicy oficjalnego dostawcę - opony i tak kiepskie więc antyreklamy nie będzie, a i tak nie dadzą rady zrobić za mocnych
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 16.11.2025, 21:56:52
  • 1
Mamy coś nowego, ale pewnie się i tak pokłócą o kasę przed turniejem. Co mundial jakieś afery w tych afrykańskich reprezentacjach( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFryteczka
MrFryteczka
16.11.2025, 21:57:48 via Wykop
  • 1
@BoloMaster: jeszcze interkontynentalne baraże, ale tam już luźny awans
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 16.11.2025, 21:53:51
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFryteczka
MrFryteczka
16.11.2025, 21:54:24 via Wykop
  • 7
@BoloMaster: 10% wody z danego kraju, leży na murawie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
16.11.2025, 21:48:59
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 16.11.2025, 21:49:58 via Android
  • 2
@MrFryteczka dawno takiej komedi nie widziałem xD
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
16.11.2025, 21:24:55
  • 0
Coś czuję, że repr. Włoch zaliczy małą wpadkę w barażach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 16.11.2025, 21:27:11 via Android
  • 2
@Sleepypl nie mają trenera. Gattuso był wielkim piłkarzem, ale na ławce to niestety wuefista
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20
  • Strona 13 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking