Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoA

BoA

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 393
  • Znaleziska 356
  • Mikroblog 37
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 13
  • Dodane (3)
  • Komentowane (6)
  • Plusowane (28)
N.....s
N.....s
konto usunięte 10.02.2016, 15:57:44
  • 1449
Część I - angielski
Część II - niemiecki [prawdopodobnie wkrótce] (jeżeli jesteś zainteresowany niemieckim zaplusuj TEN wpis. Nie jestem zebroplusy, dlatego możesz też dać komentarz, napisać na pw, zaobserwować mój profil (lubię suby :D), wysłać list pocztą / balonem / gołębiem. Chcę wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych, tak jak zrobiłem to w angielskim, bo nie wiem czy pisać. Zostaniesz wtedy zawołany do właściwego wpisu)

Na wstępie - wpis zaplusowało 431 osób i
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panhilary
panhilary
panhilary
10.02.2016, 17:12:32
  • 36
@Nevertheless: szkoda, że nie zrobiłeś z tego jakiegoś fajnego tasiemca, autorski tag i zagadnienia pocięte na odcinki są dużo bardziej przystępne, a tak to tl;dr
  • Odpowiedz
N.....s
N.....s
konto usunięte
Autor
10.02.2016, 17:25:35
  • 9
@DizzyEgg:

Osobiście czekam na jakąś pokaźną porcję frejzali, mniej lub bardziej popularnymi, z przykładami.


Mam liste najczęściej używanych frejzali za granicą, wraz z przykładami. Oraz inne. Tak jak pisałem, tylko dla mirków (napisz na pw)
  • Odpowiedz
Major_Tom
Major_Tom
30.01.2016, 08:54:01
  • 1693
Tak jak obiecałem wczoraj zabiorę się za listę nierakowych polskich youtuberów. Nie będziemy tu krzyczeć którzy są lepsi czy gorsi - to lista nie topka. Lista ma na celu docenienie ludzi, którzy tworzą wartościowy kontent, ukazanie tych mniej znanych, a jednak naprawdę wartościowych oraz pokazanie tych rakowych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Proszę o wypisywaniu pod tym postem nazw kanałów razem z kategorią, do jakiej kontent przez nich tworzony
  • 370
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

x.....x
x.....x
konto usunięte 30.01.2016, 09:29:17
  • 177
Sadam


@Wo0cash:
x.....x - > Sadam

@Wo0cash:

źródło: comment_kGGhqgG6pgag5iNc2N53rMZdbqwCid16.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
R.....r
R.....r
konto usunięte 30.01.2016, 09:31:54
  • 242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wraniak
Wraniak
27.01.2016, 16:42:30
  • 12
Wiedzieliście że Polska założyła własny zakon? A dokładniej założył go Książę Konrad I Mazowiecki ten co później krzyżaków nam sprosił... Zakon nosił nazwę "Bracia dobrzyńscy" zwani często byli również Kawalerami Jezusa Chrystusa. Zakon został zorganizowany przez biskupa pruskiego Chrystiana pomiędzy 1216 a 1228 r. w celu ochrony Mazowsza i Kujaw przed najazdami pruskimi. Później niestety zakon został prawie w całości wchłonięty przez krzyżaków. Ci co nie poszli do krzyżaków, dostali od Konrada
Wraniak - Wiedzieliście że Polska założyła własny zakon? A dokładniej założył go Ksią...

źródło: comment_79wompzu8jXIuu0k20HgqURHsmQpG2TL.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donpokemon
donpokemon
27.01.2016, 16:46:28
  • 4
@Wraniak: Wiedzielismy.
  • Odpowiedz
Kryminator
Kryminator
28.12.2015, 19:52:29
  • 778
#10latwykopu to okazja do #rozdajo
Kryminator - #10latwykopu to okazja do #rozdajo

źródło: comment_HaUWygOhkqtiUQFlQmpWAsb3DZfyQtTc.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marianoitaliano
marianoitaliano
28.12.2015, 21:22:29
  • 80
@Kryminator: no popatrz jakiś koleś z yt ma taką samą kolekcje gier jak ty i pościel też. wrzucił nawet filmik - pszypadek? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
marianoitaliano - @Kryminator: no popatrz jakiś koleś z yt ma taką samą kolekcje gier...
  • Odpowiedz
BenkartGorszegoBoga
BenkartGorszegoBoga
28.12.2015, 21:58:45
  • 8

Komentarz usunięty przez moderatora

Hugenot111
Hugenot111
25.12.2015, 23:11:38
  • 1206
Mircy. Poważny temat. Odkładam narazie granie na bok i pozbywam się pada do Xbox 360, bezprzewodowego, do PC. Nie rzucany, w dobrym stanie. Wiec robię poważne #rozdajo, do paczki jeszcze dorzucę małe co nie co dla osoby która lubi samochody lub komiksy. Mam mocne #feels i ochotę zebrania się w garść więc korzystajcie poki mam taki humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napiszcie coś
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GetRekt
GetRekt
25.12.2015, 23:12:37
  • 3
@Hugenot111: Jak oddasz mi pada i coś fajnego związanego z samochodami, to Twój przegryw przejdzie na mnie, przez co będę przegrywem x2. Pozdrawiam cumplu
  • Odpowiedz
fredzur
fredzur
26.12.2015, 01:20:04
  • 2
@Hugenot111: Chcesz ciacho?
fredzur - @Hugenot111: Chcesz ciacho?

źródło: comment_6lVN2mxjX6eLxyFlNu3AyGQDJMiEjoQZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
R.....y
R.....y
konto usunięte 21.12.2015, 14:32:34
  • 252
Dacie kilka plusów za nic?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....y
t.....y
konto usunięte 21.12.2015, 14:33:30
  • 5
@ReniferApokalipsy: Proszę. Teraz czekamy aż pokażesz nam nic.
  • Odpowiedz
kaczmar119
kaczmar119
21.12.2015, 23:20:03 via Android
  • 3
@ReniferApokalipsy: 200
  • Odpowiedz
k.....a
k.....a
konto usunięte 18.12.2015, 12:45:09
  • 1300
Witajcie Mirki, mam bon na 100 zł do salonu jubilerskiego Jubitom. Wiem, że kwota niewielka, ale zawsze to jakiś upust przy większych zakupach albo jakiś drobiazg dla dziecka chociażby. Na święta może już nie dotrze, ale wykorzystać go można do końca stycznia - ja raczej nie będę miał okazji go spożytkować, więc organizuję #rozdajo
Spośród plusujących i komentujących wylosuję jedna osobę, której wyślę bon. Losowanie dziś około godziny 18
#
k.....a - Witajcie Mirki, mam bon na 100 zł do salonu jubilerskiego Jubitom. Wiem, że...

źródło: comment_ojyoAbGDCvDxnH9rEXEEkzLABv5oysTL.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....z
f.....z
konto usunięte 18.12.2015, 23:16:22 via Android
  • 5
@ketoza: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pijokot
Pijokot
19.12.2015, 02:17:00
  • 4
@ketoza: Kiedy losowanie?
  • Odpowiedz
bart88uk
bart88uk
bart88uk
17.12.2015, 19:22:06 via Android
  • 1155
Oto numery Mireczków. Każdy mireczek co podał wygrane liczby wygra 50k a każdy kto zaplusuje ten wpis 20k #rozdajo #glupiewykopowezabawy #lotto
bart88uk - Oto numery Mireczków. Każdy mireczek co podał wygrane liczby wygra 50k a k...

źródło: comment_TNgxRhw32IaUJ9ivZ7DAxB6Gc0meFbHB.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jajkawmajonezie
jajkawmajonezie
17.12.2015, 19:24:31
  • 15
typuję: 4, 8, 15, 16, 23 i 42 więc nie wygrasz #pdk
  • Odpowiedz
3nriqu3
3nriqu3
17.12.2015, 19:46:10
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
olekturbo
olekturbo
16.12.2015, 19:51:19
  • 2448
Mireczki z okazji okrągłej rocznicy 3 miesiące 16 dni 17 godzin 59 minut 18 sekund mam do rozdania niesamowity gadżet jakim jest trochę zużyty aczkolwiek działajacy dwuletni pad xBox wraz z tym czujnikiem nie wiem jak to nazwac usb do PC :-) Mam mile wspomnienia z nim po rzucaniu o sciane po w-----------u z fify ale nadal go kocham. dlatego tylko dobre ręce - nie żadne zielonki. Pozdro :-) Z fartem :)
olekturbo - Mireczki z okazji okrągłej rocznicy 3 miesiące 16 dni 17 godzin 59 minut ...

źródło: comment_JDkdNm7R9Nm8SPtYl5xfM3WDoLezkpBI.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranger
Ranger
17.12.2015, 07:58:42
  • 3
@olekturbo: będę się opiekował jak swoim własnym!
  • Odpowiedz
TurboRuchacz997
TurboRuchacz997
TurboRuchacz997
17.12.2015, 18:42:39
  • 7
@olekturbo:
TurboRuchacz997 - @olekturbo:

źródło: comment_Zq8mEg7p1qNQ6bBfoAi22e9sd2JkDEGU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
klokupk
klokupk
16.12.2015, 15:54:27 via iOS
  • 1653
Przy każdej imprezie na jaka ide, biorę udział w konkursie na fb i za każdym razem wygrywam darmowe wejściówki/ litr wódki itd.
Wczoraj wrzuciłem 5zl w maszyny, wygrałem 800zl.
Dzis znalazłem na ulicy 100zl.

Trzeba chyba wyslac kupon w #lotto :)
Wysyłam 10 kuponow
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z.....y
z.....y
konto usunięte 16.12.2015, 15:55:28
  • 106
trzy cyfrowa kwotę :)


@klokupk: 1zł 25gr
  • Odpowiedz
Colis
Colis
16.12.2015, 17:13:02
  • 44
@klokupk: teraz wykupią twoje liczby, żebyś w razie wygranej przypadkiem nie miał wszystkiego dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
naprawalaptopow
naprawalaptopow
15.12.2015, 09:32:05
  • 2825
#rozdajo trwa. Drugie okienko z naszego Kalendarza Adwentowego #naprawaprezentow !

Codziennie od 14 do 24 grudnia w południe będziemy otwierać jedno okienko z kalendarza i publikować post z nagrodami do zgarnięcia. Nie zapomnijcie obserwować specjalnego tagu #naprawaprezentow

Dziś do wygrania jest zestaw. Gra z wspaniałą oprawą dzwiękowa i cudowną grafiką. Zasługuje na certyfikat nie „Dobre bo polskie” tylko „Dobre i polski” oraz kompleksowe zabezpieczenie dla waszego androida.

Zaginięcie
naprawalaptopow - #rozdajo trwa. Drugie okienko z naszego Kalendarza Adwentowego #nap...

źródło: comment_iGydCLO6lwwfnKzs6ZXkwYFpJOtV5lla.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....o
W.....o
konto usunięte 15.12.2015, 09:34:09
  • 8
@naprawalaptopow: od razu mówię, że jeśli wygram nagrodę główną to wolę kubek :)
  • Odpowiedz
P.....y
P.....y
konto usunięte 15.12.2015, 09:43:02
  • 12
@naprawalaptopow: łooooo @urban07 wygrał oral ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
D.....y
D.....y
konto usunięte 12.12.2015, 09:32:11
  • 1033
Do 20, bez zielonek
#rozdajo #hearthstone
D.....y - Do 20, bez zielonek
#rozdajo #hearthstone

źródło: comment_yilS1G3aaA5I89NYzflVFR28RrjwjQ60.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielony_Ork
Zielony_Ork
12.12.2015, 12:19:04
  • 5
@Drognanowaty: Dyskryminujo (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
D.....y
D.....y
konto usunięte
Autor
12.12.2015, 19:04:03
  • 5
@JUSTd0IT, gratki. Wysyłam na priv
D.....y - @JUSTd0IT, gratki. Wysyłam na priv

źródło: comment_MRglEf4NwYVfRcvip9SynzuyQ7FvBS4B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ratalVVV
ratalVVV
ratalVVV
12.12.2015, 08:13:46
  • 1125
Cześć mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś miałem konto na wykopie, ale zapomniałem danych, to postanowiłem założyć nowe konto. Obserwuje po tajniacku od jakiegoś czasu mikrobloga i postanowiłem dołączyć do elity. Już lada chwila święta, a mieszkam sam i nie mam komu prezentu dać, to chciałbym jednemu mirkowi coś wysłać. Nie będzie to prezent za 1000 zł, ale skromny upominek w końcu czas świat jest po to by
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moglbym_byc_ale_nigdy_nie_bede
moglbym_byc_ale_nigdy_nie_bede
moglbym_byc_ale_nigdy_nie_bede
12.12.2015, 08:19:51
  • 11
@ratalVVV: To samo mowila mi moja dziewcz... Oh wait.
  • Odpowiedz
Psychopathy_Red
Psychopathy_Red
12.12.2015, 12:34:55
  • 16
postanowiłem dołączyć do elity.


@ratalVVV: O gurwa, elity xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Psychopathy_Red - > postanowiłem dołączyć do elity.

@ratalVVV: O gurwa, elity xDDD...

źródło: comment_h7KFy0wqABcxcYoAbWaK5n2BDophTfDm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Artiii
Artiii
07.12.2015, 19:17:38
  • 723
Dziś o 24 wylosuję 3 osoby z plusujących które wygrają 1 klucz z puli:
-toybox turbos
-GRID
-Rise of the argonauts
Klucze przydzielam w kolejności wylosowania. #steam #rozdajo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artiii
Artiii
Autor
08.12.2015, 07:26:31
  • 5
@dj_mysz: każdy 1 klucz
  • Odpowiedz
Felonious_Gru
Felonious_Gru
08.12.2015, 09:32:36 via Android
  • 5
@Artiii: zagraj ze mno w tojboxy
  • Odpowiedz
g.....l
g.....l
konto usunięte 29.11.2015, 13:19:45
  • 3807
#rozdajo Mam do rozdania myszkę firmy logitech , model G502 . Jest ona lekko używana (w stanie nienaruszonym), jest to mysz mojego syna ,byl on bardzo uzależniony od gier video także razem postanowilismy ,ze czas sie jej pozbyć . Aby wziąć udział w giveaway wystarczy dać + . Zielonki nie biorą udziału . Dołączam zdjecie na dowód istnienia .Zwyciezca zostanie wylosowany na #mikrorandom ,życze wszystkim powodzenia oraz miłego
g.....l - #rozdajo Mam do rozdania myszkę firmy logitech , model G502 . Jest ona lekk...

źródło: comment_d1Fhif9CSCJlfJvEc4Q3KsMpjjTNr9ix.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v.....r
v.....r
konto usunięte 29.11.2015, 13:25:25
  • 78
@gaugamel: bait

  • Odpowiedz
only
only
29.11.2015, 19:08:18
  • 81
only

źródło: comment_X0dbHej1Zvmr1keBgt23GXRlP6fPwMw2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
t.....y
t.....y
konto usunięte 25.11.2015, 15:21:44
  • 206
Co się porobiło...

Dostałem pakiet kart kolekcjonerskich, wchodzę na konto by je sprzedać, patrzę - a tu Binding of Isaac Collection Gift (Gra + DLC), który najwidoczniej kiedyś kupiłem i do tej pory leży w ekwipunku.

W związku z tym, oddam to komuś z was. Wystarczy zaplusować a ja to oddam (mogę jedynie dodać do czyjegoś ekwipunku - nie mogę tego wysłać jako itemu).

Wylosuję
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z.....m
z.....m
konto usunięte 25.11.2015, 16:21:04
  • 3

Komentarz usunięty przez autora

dunc1337
dunc1337
25.11.2015, 16:37:39
  • 3
@twardyy: Ty chory... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Shinon
Shinon
22.11.2015, 18:47:36
  • 227
Losowanie Sims'ów 4
Konto Origin z Simsami 4
Plusować, komentować, jutro o 22robię losowanie
Wygrywa tylko jedna osoba
Powodzenia
Jak będzie dużo chętnych to za tydzień zrobię losowanie na jakąś starą tabletkę graficzną. ;)
#konkurs #rozdajo #gry #simsy4 #simsy #sims #losowanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marty_MacFIy
Marty_MacFIy
22.11.2015, 20:45:21
  • 9
@Shinon: a jak masz szary albo przekreślony to najlepszy
  • Odpowiedz
Shinon
Shinon
Autor
23.11.2015, 20:16:35
  • 3
Gratulację. Proszę się zgłosić na priv @BoA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shinon - Gratulację. Proszę się zgłosić na priv @BoA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_MIwOGyYk3QJDuihyT5x7OoF68Lnwbh0b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.03.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.12.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.01.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking