#hotelparadise ja chciałabym tylko powiedzieć, że wciąż łudzę się, że przeciek z finału to nie był kadr na wygraną parę, a po prostu wyświetlenie jednej z dwóch par wchodzących do finałowego głosowania. Niesamowicie cieszę się, że Krystian z Zuzią są w finale. Maybe unpopular opinion - bycie z kimś przez cały program i bliskość fizyczna nie czyni z automatu pary najmocniejszą. Nie oceniam nigdy ludzi pod pryzmatem s*ksu, ale dla
@juskus: wiadomo, że kontekst programu reality show to zupełnie co innego niż życie. Więc zależy kto pod którym pryzmatem patrzy ;) w moich oczach Krystian to po prostu w życiu bardzo dobry człowiek, partner i przyjaciel. I życzę mu żeby wygrał. Choć jestem pewna, że już czuję się wygrany ;)
#loveisblindpolska muszę, bo się uduszę. Tak jak wcześniej miałam nadzieję, że Kamil ucieknie od Julii tak teraz życzę im żeby naprawdę im się ułożyło. Czuję tak ogromne współczucie do tej dziewczyny. Nic dziwnego, że ma „skrzywioną psychikę” jak otacza się takimi okropnymi ludźmi. Mam nadzieję, że jak poczuje od Kamila dobroć, szczerość, ciepło i akceptację to upora się ze swoimi demonami, których pewnie nawet nie jest świadoma. Dobry, wspierający partner,
@Activee no Lewandowski mega w porzadku, taki cichy facet troche wykopek ale widac ze ma duzo cierpliwosci i wsparcia dla Julii, chyba najnormalniejszy z całej ekipy
@adisoniusz: dokładnie, wizualnie nie jest topem, ale czuć od niego taką dobroć, ciepło i dojrzałość, że odrazu atrakcyjność +100. Taki dobry kandydat na męża po prostu. I przede wszystkim ma gotowość aby wejść w relacje all in. Mam wrażenie, że jeden z nielicznych, którzy w pełni świadomie podjęli się ryzyka tego eksperymentu.
A mamusia wcale nie uważa, że jest nieszczery i nie martwi się, że Kamil skrzywdzi jej córkę tylko
#hotelparadise mam takie przemyślenie dotyczące odpadających uczestników. Rozumiem, że zakwaterowanie mają w różnych hotelach, ale chyba dostają na ten czas z powrotem telefon? Dziwne byłoby gdyby nie próbowali się ze soba kontaktować. Nazwiska swoje znają, to nie jest takie trudne znaleźć do siebie kontakt. Dlatego wydaje mi się mało prawdopodobne, że Tobiasz w tym czasie nie miał kontaktu z żadną z dziewczyn ze swojego trójkąta ( ͡°͜ʖ
@Activee: ktos wspominał na story, ze są rozlokowani w roznych hotelach i nie dostają swoich telefonów, ale ponoć jakies telefony, takie najbardziej podstawowe bez internetu, dostają od produkcji.
@Activee: @joan01 @Sieranevada któraś laska z HP12 pokazywała na story i to tłumaczyła. Każdy jest gdzieś indziej, mają telefon typu cegła i nie mają jak się komunikować z innymi. Siedzą w hotelu i czekają na cynk
#hotelparadise dramat, Angel nie ma szans się utrzymać, chyba że rajski bóg da jej przywilej. Nie wierzę, że jest w typie któregokolwiek z panów tam. No chyba że Darosława xd na takim etapie powinni wpuszczać do hotelu s***b---y a nie… typowa karyna, tak ją widzę ¯\(ツ)/¯
#hotelparadise dawno nie było tak z******go męskiego uczestnika jak Bartek, change my mind (tak, będę łączyć polski z angielskim, a co). Słusznie czułam, że jest sztuczny i nie jest sobą. Dziś pokazał kim jest. Narcystycznym dupkiem, który uważa, że jest lepszy od innych a swoje buractwo usprawiedliwia byciem „za dobrym”. Dziwię się, że Weronika go tam nie rozniosła. Bartek, zły program sobie wybrałeś na desperackie szukanie miłości, jak szukałeś ostatniej
#hotelparadise cholibka, nie wchodziłam tu, bo byłam na wyjeździe i widzę, że przegapiłam jakąś dramę z Agatą, czy ktoś może mi przewinąć o co chodzi, bardzo proszę???
Amanda była na meczu Bartka i mu kibicowała, jak myślicie jest coś między nimi po programie? W każdej edycji przed finałem było obstawianie kto może być razem, tutaj wiadomo, ciężko o jakiekolwiek typy XD ale może??? #hotelparadise
#hotelparadise Policzyłam - pokazali nam 10 pytań z testu wiedzy. Klaudia powiedziała, że pytań było 20. Nie uważacie, że w takiej konkurencji jak ta widzowie powinni mieć pełen obraz? Jawna manipulacja ( ಠ_ಠ) Nie pierwszy i nie ostatni raz, ale i tak w-----a
@Activee: pełen obraz byłby gdyby konkurencja była na żywo i bez cięć. Telewizja kłamała i będzie kłamać i albo przymykasz jedno oczko i się na to godzisz albo nie oglądasz wcale.
#hotelparadise mega mnie zastanawia stosunek Jędrzeja do Olki i na odwrót, jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak ją do niego ciągnie, przecież to są zupełnie dwa różne światy. Ja na samym początku jak on zaczął dawać jej takie mega incognito sygnały to przeszło mi przez myśl, że oni mogli się znać przed programem XD
@Activee: ona się mu podoba, a ona ma chłopaka w Polsce i by z chęcią została kolejną Srori, ale funkcja już okupowana przez Judaszke, która niechcący została jej koleżanką, więc o-----ć przypał
@Activee dokładnie taki case jak z Krzysiurem i Srori w poprzedniej edycji. Laska lawiruje, podając tanie wymówki, on i tak nic nie zrobi, zresztą jej się po prostu nie podoba.
#hotelparadise chciałam tylko powiedzieć, że Oskar wydaje się być spoko gościem i bardzo szkoda, że pewnie odpadnie, chciałabym zobaczyć go więcej jak się rozkręca
#hotelparadise czy tylko ja mam mieszane uczucia odnośnie Kuby? Niby spoko gość, normalny, szuka szczerej relacji i aż głupio mi to mówić, ale coś mi w nim nie gra, mam wrażenie, że jest trochę creepem XD
#hotelparadise jestem rozdarta, dzisiejszy wieczór pod rozkminą kto jest gorszym charakterem w tej edycji - Moto moto czy Patolka. ZAPRASZAM DO DYSKUSJI (ʘ‿ʘ)
#hotelparadise ja po prostu nie wierze w to co tu czytam na tym tagu. Najpierw było o Kori, teraz o Tori. Jednej i drugiej nie lubię, ale to nie jest powód żeby jechać po ich ciałach. O Kori już się wypowiadałam, więc teraz o Tori. W którym miejscu ona jest gruba? Kobieta ma piękne ciało. Zarówno wtedy kiedy przyszła do hotelu jak i teraz. Teraz podoba mi się nawet bardziej.
@Activee: sugerujesz że w bikini-reality-show wygląd uczestników ma nie być oceniany? A pamiętasz jak kiedyś pisałaś o siostrze Mateusza Mila z HP4: "Ona chyba w tym Dubaju to na łasce Szejka, takie wnioski można wysnuć jak się zrobi mały research jej profilu" https://wykop.pl/wpis/62200535/siostra-mateusza-potwierdza-ze-do-nie-przylatuje-d#220408403 Tu masz przykład jak jedziesz po rodzinie uczestników HP - dziewczynę zajmującą się handlem nieruchomościami i mającym typowo brytyjski look można powiedzieć że wyzywałaś od k---w, a
#hotelparadise wyobraźcie sobie taki scenariusz - Wiktoria pęka i mówi Kukizowi, żeby do niej podszedł. Roch idzie do Grycanki, Grycanka odpula Papryka. Afera, bo jawnie złamała obietnicę na paluszek. Potem okazuje się, ze czas na drugie rajskie, wchodzi Sok i Klaudia mówi, ze siadają faceci i nie można się parować w te same pary co na pierwszym rajskim. Kto odpada? ( ͡°͜ʖ͡°) zostało już
@Activee: w tym sezonie, nic takiego nie ma prawa się wydarzyć, Sroch wie o wszystkich planach produkcji, pewnie nawet sam je układa. trio Srori, Srori, Sroch jest nie do ruszenia. Papryk wygląda na to, że też się ratuje dzięki tym masażom. Moim zdaniem, Sraweł podejdzie do Oliwii, i to będzie to wielkie wydarzenie, bo nikt się tego nie spodziewa i Jaca wybuchnie że i tak woli Grycanke!!
Maybe unpopular opinion - bycie z kimś przez cały program i bliskość fizyczna nie czyni z automatu pary najmocniejszą. Nie oceniam nigdy ludzi pod pryzmatem s*ksu, ale dla