Pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem
Zapraszam do zadawania pytań!
[AMA] Paweł Fajdek, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem
![[AMA] Paweł Fajdek, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem](https://wykop.pl/cdn/c0834752/cb6c48282d3c4c70261f8afb5f9fa77e36d122724502ac5937f39f268d049939,w300h194.jpg)
Pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem i medalista olimpijski z Tokio. Zapraszam do zadawania pytań!

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 499
- Odpowiedz





Komentarze (336)
najlepsze
Jak zapatrujesz się na IO w konkurowaniu z rosjanami i białorusinami. Nawet jeśli są niby "neutralni"
W Twoim dorobku brakuje złota IO. W mojej opinii najważniejszy krążek, z całych sił trzymam kciuki za Ciebie bo na niego zasługujesz. Jak sobie radzisz z presją psychiczną ?
Jeszcze raz powodzenia w Paryżu!
Co lubisz jeść i pić?
Od czego się zaczyna, czy można to porównać z rzucaniem kamieniami?
1. Czy jak się kręcisz tak szybko przed rzutem to widzisz cokolwiek co się dzieje dookoła i widzisz kiedy przed Tobą jest ta dziura w siatce, czy raczej zaczynasz zawsze w tej samej pozycji i liczysz obroty?
2. Jakiś plan na freak fight po zakończeniu kariery? Z kim najchętniej wszedłbyś do klatki? I w jakiej formule - boks, zapasy, MMA?
Pozdrawiam!
1. Po 23 latach jest to kwestia automatyzmu, podczas rzutu najlepiej jest nie myśleć, tylko robić to na wyczucie
2. https://wykop.pl/link/7255649/ama-pawel-fajdek-pieciokrotny-mistrz-swiata-w-rzucie-mlotem/komentarz/119897775/witam-kiedy-walka-z-el-progesteronem-rozwazasz-w-ogole-wystepy-we-freakfightach#119897891