Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Komunikat
Wiarygodność AMA została potwierdzona
To AMA zostało zakończone (24.10.2023)
@PawelFajdek: Bardzo dziękuję za wszystkie pytania podczas dzisiejszego AMA. Miło było Was wszystkich poznać, śledźcie mnie na moich profilach w mediach społecznościowych i trzymajcie kciuki za moje kolejne sukcesy! Przed nami sezon z Igrzyskami, niech Polska będzie wielka!

1463

[AMA] Paweł Fajdek, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem

[AMA] Paweł Fajdek, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem

Pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem i medalista olimpijski z Tokio. Zapraszam do zadawania pytań!

PawelFajdek
PawelFajdek
z
wykop.pl
dodany: 24.10.2023, 14:49:11
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    sport
  • #
    rzutmlotem
  • #
    lekkoatletyka
  • #
    polska
  • 499
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem
Zapraszam do zadawania pytań!

Komentarze (336)

najlepsze

fuXx01
fuXx01
24.10.2023, 15:26:02 via Wykop
  • 22
rzucasz czasem mięsem?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 15:34:56 via Wykop
  • 126
@fuXx01: Oj, bardzo często, przecież gram w CS'a i Fifę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można nawet powiedzieć, że częściej, niż młotem.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
24.10.2023, 16:11:32 via Wykop
  • 21
Nie kojarzę twojej dyscypliny zbyt dobrze, w zasadzie to siadam przed telewizorem raz na 4 lata, ciesząc się że Polscy sportowcy odnoszą w tej dyscyplinie sukces. Jednak wiadomo-lekka atletyka nie będzie miała nigdy podjazdu do sportów zespołowych pod względem promocji. Zatem, czy masz jakiś pomysł na promocję lekkoatletyki, jakieś niewykorzystane szanse itp, coś co można by zrobić w stronę nie tylko biernego oglądania tego sportu przed tv, ale również popularyzacji aktywnego uprawiania
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 16:21:46 via Wykop
  • 27
@michalxd21: Lekkoatletyka rozwinęła się w Polsce niesamowicie, organizujemy Diamentową Ligę na Stadionie Śląskim, kilka meetingów najwyższej rangi. W przyszłości organizowane będą Mistrzostwa Europy, oczywiście seniorów. Nie udałoby się to gdyby nie nasza wspólna praca, mówię o sportowcach, menadżerach i sponsorach. Jako sportowcy możemy popularyzować poprzez spotkania z młodzieżą, niestety będąc ponad 300 dni na zgrupowaniach, może to być trudne. Tu prośba do emerytowanych sportowców o większe zaangażowani
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
24.10.2023, 15:43:00 via Wykop
  • 21
Czy lubisz kalafior?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 15:47:01 via Wykop
  • 33
@vulcanitu: Lubię, bardzo. Zwłaszcza z bułką tartą.
  • Odpowiedz
Swiecorek
Swiecorek
24.10.2023, 16:21:58 via Wykop
  • 16
Hej Paweł,

Jak zapatrujesz się na IO w konkurowaniu z rosjanami i białorusinami. Nawet jeśli są niby "neutralni"

W Twoim dorobku brakuje złota IO. W mojej opinii najważniejszy krążek, z całych sił trzymam kciuki za Ciebie bo na niego zasługujesz. Jak sobie radzisz z presją psychiczną ?

Jeszcze raz powodzenia w Paryżu!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 16:30:43 via Wykop
  • 95
@Swiecorek: Dziękuję bardzo, mam nadzieje że oboje będziemy zadowoleni po Paryżu. Jeśli chodzi o sportowców z tych krajów, to kategorycznie i totalnie się z tym nie zgadzam, mieli czas, żeby zmienić barwy narodowe. Jeśli zostaną dopuszczeni, będzie to policzek dla całego świata sportu.
  • Odpowiedz
JestemTuByDrwicZLewakow
JestemTuByDrwicZLewakow
JestemTuByDrwicZLewakow
24.10.2023, 16:01:01 via Wykop
  • 12
Czy Anita Wlodarczyk rzuciła by dalej Panem, czy Pan Anita?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 16:02:19 via Wykop
  • 9
@JestemTuByDrwicZLewakow: Nie próbowaliśmy. Kobietami nie wolno rzucać.
  • Odpowiedz
ntdc
ntdc
24.10.2023, 16:17:09 via Wykop
  • 10
5-krotny mistrz świata. Wow.
Co lubisz jeść i pić?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 16:20:20 via Wykop
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TzK_
TzK_
24.10.2023, 15:46:33 via Wykop
  • 10
m4 z tłumikiem czy bez?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 15:50:09 via Wykop
  • 11
@TzK_: z tłumikiem
  • Odpowiedz
bartek27
bartek27
24.10.2023, 16:11:07 via Wykop
  • 8
Jak to jest, ze rzut młotem nie jest traktowany na równi z pozostałymi konkurencjami technicznymi? Do niedawna w diamentowej lidze w ogóle nie można było uświadczyć młociarzy, i jak mi się wydaje wciąż nie wręczane są diamenty młociarzom, a nie wydaje mi się żeby rzut młotem był łatwiejszy technicznie czy mniej emocjonujący od takiego rzutu dyskiem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 16:42:43 via Wykop
  • -11
@bartek27: Jest to sprawa polityczna tylko i wyłącznie, jesteśmy niewygodni dla organizatorów, staramy się z tym walczyć.
  • Odpowiedz
lekarz_operator_kolonoskopu
lekarz_operator_kolonoskopu
24.10.2023, 15:24:38 via Wykop
  • 8
Witam mistrza, czy rzut młotem to sport dla każdego?
Od czego się zaczyna, czy można to porównać z rzucaniem kamieniami?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 15:38:39 via Wykop
  • 30
@lekarz_operator_kolonoskopu: Rzut kamieniem jest bliższy rzutowi oszczepem. Moja dyscyplina nie jest dla każdego - jest to bardzo trudne i wymaga wielu lat treningu bez efektu (oprócz może zmierzonych metrów w polu). Żeby zarobić pierwszą złotówkę trzeba bardzo długo wytrzymać. Tak więc rzut młotem jest dla osób surowych dla siebie, ambitnych, wytrzymałych, cierpliwych i dążących do celu przez długi czas.
  • Odpowiedz
NauczcieSiePisacPoPolsku
NauczcieSiePisacPoPolsku
24.10.2023, 16:35:20 via Wykop
  • 7
Cześć,
1. Czy jak się kręcisz tak szybko przed rzutem to widzisz cokolwiek co się dzieje dookoła i widzisz kiedy przed Tobą jest ta dziura w siatce, czy raczej zaczynasz zawsze w tej samej pozycji i liczysz obroty?
2. Jakiś plan na freak fight po zakończeniu kariery? Z kim najchętniej wszedłbyś do klatki? I w jakiej formule - boks, zapasy, MMA?
Pozdrawiam!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelFajdek
PawelFajdek
Autor
24.10.2023, 16:36:46 via Wykop
  • 6
@NauczcieSiePisacPoPolsku:

1. Po 23 latach jest to kwestia automatyzmu, podczas rzutu najlepiej jest nie myśleć, tylko robić to na wyczucie
2. https://wykop.pl/link/7255649/ama-pawel-fajdek-pieciokrotny-mistrz-swiata-w-rzucie-mlotem/komentarz/119897775/witam-kiedy-walka-z-el-progesteronem-rozwazasz-w-ogole-wystepy-we-freakfightach#119897891
@PawelFajdek +8
@coswtendesen: Na pewno nie przed Igrzyskami. Rozważać rozważam, propozycje dostaję - kwestia terminów, wynagrodzenia i odpowiedniego rywala.
więcej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
  • Strona 3 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat
Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat
4077
OLX pomogło oszustowi okraść mnie na 3500 PLN. Byłem sprzedającym...
OLX pomogło oszustowi okraść mnie na 3500 PLN. Byłem sprzedającym...
3675
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim w skokach narciarskich !
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim w skokach narciarskich !
3056
Kobiety mobbingują częściej. Niewygodna prawda, której nie chcemy usłyszeć
Kobiety mobbingują częściej. Niewygodna prawda, której nie chcemy usłyszeć
2358
Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera
Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera
2211
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pytanie
  • #wykop
  • #heheszki
  • #palikot
  • #ciekawostki
  • #duda
  • #oswiadczenie
  • #jkm
  • #reddit
  • #4konserwy
  • #kuzniar
  • #neuropa
  • #tanajno
  • #mariankowalski
  • #miriamshaded

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking