Rosyjski pocisk uderzył w przedszkole. Separatyści ostrzelali Stanicę Łuhańską

Rosjanie ostrzelali kontrolowane przez Kijów miasto Stanica Łuhańska. Jeden z pocisków uderzył w przedszkole, w którym w tym czasie były dzieci.
- #
- #
- #
- #
- #
- 211
Rosjanie ostrzelali kontrolowane przez Kijów miasto Stanica Łuhańska. Jeden z pocisków uderzył w przedszkole, w którym w tym czasie były dzieci.
Komentarze (211)
najlepsze
Jak to bylo w pułkowniku kwiatkowskim?
https://www.youtube.com/watch?v=Fk7drvZCj8M&ab_channel=PolskieFilmyiParodie
Jak można powtarza taka propagande...
A nawet jakby przyjąc twoj punkt widzenia to co miali przymusowi pracownicy obozów do cierpień ruskich?
Towarzyszu niezła próba.
No i jak rosja ma być spokojna, jak Ukraincy ją tak prowokują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy jak mówimy że "Niemcy" wywołały II WŚ też poprawiasz że nie Niemcy tylko naziści i nie stawiajmy "tu lista sławnych Niemców" w jednym szeregu co zbrodniczy reżim który powstał w ich kraju, w ich kulturze i przy ich bezczynności?
Przecież Ruscy prowadzili akcje "antyterrorystyczne" w których ginęły dziesiątki dzieci. Rosyjskich dzieci. Oni o swoich nie dbają, to co będą się Ukraińcami przejmować? Ruscy to skrajni kolektywiści, jednostka to nie ma znaczenia.
@Archaniol_Gabriel: Zależy co rozumiesz przez "oni" i "swoich". Rosja to przede wszystkim Putin i skupiona wokół niego grupa oligarchów. O siebie i o swoich bliskich dbają jak najbardziej.
Natomiast cała reszta Rosjan to dla nich bydło, którego życie nie ma żadnego znaczenia i nadają się jedynie do dojenia z owoców ich pracy.
Nie zdziwiłbym się, jakby mieli dodatkowo czelność przypiąć sobie łatkę jakiegoś "kontyngentu rozjemczego" między Ukrainą a separaratystami, przybyłego
@Lemon_cheese: Nie chce bronic ruskow, ale ci ktorych twoja babka widziala, to byly ludzkie wydmuszki. Z rocznikia 1920 w zsrr przezylo wojne 5% mezczyzn. Mordowani i katowani
Komentarz usunięty przez moderatora
pdk
Ale tu problem jest inny.
Trzeba sobie zadać pierw pytanie co to był za pocisk?
Moim zdaniem to nie pocisk. To wygląda jak dziura wybita armatą czołgową. Ściana została wepchnięta do środka.
Gdyby to był pocisk i uderzenie bezpośrednie to w środku było by piekło.
Przypuśćmy, że jednak był to pocisk... prawdopodobnie