Sprzętowa korekcja błędów, na elementach dyskretnych.
Korekcja błędu przesyłu, wykorzystująca kodowanie Hamminga, wykonana na płytce prototypowej z wykorzystaniem tylko elementów dyskretnych. Plus matematyczne wyjaśnienie teorii korekcji błędu w schemacie Hamminga.
BArtus z- #
- #
- #
- #
- #
- 46
- Odpowiedz
Komentarze (46)
najlepsze
@Hektorrr:
Czemu? Jak jakiś bojówkarz toyoty wrzuca tu po raz kolejny jakiś wysryw o nowych cennikach, to z chęcią zakopię jako spam.
- Dzień dobry
- Dzień dobry
- Jestem zainteresowany Pana programem, chciałbym go kupić pod jednym warunkiem
- Tak, słucham
- Że cały okres trwania licencji będzie działał bez błędów
@Stivo75: dlatego "aplikacje" web są dla podludzi.
A programów które mają nie mieć nigdy błędów jest sporo (bardzo trudno nie mieć absolutnie nigdy błędu, ale to żeby to bardzo silnie minimalizować a jak już jest to natychmiast naprawiać to już można)
Pominąłeś jeden z najbardziej istotnych elementów - edukację swego potencjalnego Klienta.
Ja z kolei pamiętam sytuację ze sklepu "komputerowego" z lat 90-tych, gdy to jakaś kobieta zapytała właściciela o cenę Office, a w odpowiedzi usłyszała "za drogo". Ponowiła pytanie, odpowiedź była identyczna. Może tym sprzedawcą byłeś Ty? Metody prowadzenia
Jakim trzeba być zakompleksionym, egocentrycznym prostakiem żeby kodowanie nazwać własnym nazwiskiem.
W czasie kiedy Hamming bawił się cyferkami, u jego boku Afroamerykanie cierpieli męki będąc dyskryminowanym, katowanym, bitym, poniżanym, ograbianym i napastowanym. Oczywiście Richard dawał wzorzec białej supremacji śmiejąc się bez lichu z krzywd czarnoskórych, samemu żyjąc jak LORD. Mam nadzieje że te wszystkie rasistowskie nazwy w końcu zostaną zmienione. Wolałbym żeby to kodowanie było nazwane np. kodowaniem fifty cent
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)