Połowa Europy z jedną ceną. Polska najdroższa w UE

W sobotni poranek doszło do niecodziennego zjawiska. Hurtowe ceny prądu w niemal całej Europie Zachodniej zupełnie się wyrównały. Tylko cztery państwa UE zachowały cenową niezależność. Wśród nich była Polska z najwyższą ceną prądu w całej Unii Europejskiej.

- #
- #
- #
- #
- 416
Komentarze (416)
najlepsze
no to juz wiecie skad te ceny
nie sadze
Po raz 2 bardzo wysoka grzywna
3 komornik i konkwiskata majatku w wys grzywny i ceny postepowania... i bezwzgledne wiezienie. Na chwile chociaz. Ale konsekwentnie.
Rach ciach i bylibysmy eko ze ho
@ZjadaczTrujki: to sie zgadza
"Ostatnia siłownia jądrowa miała być wyłączona w 2022 roku. Uchwały poprzedniego rządu straciły jesienią 2010 swą ważność, kiedy rząd Angeli Merkel w porozumieniu z przedstawicielami branży atomowej zdecydował się na przedłużenie pracy siłowni atomowych do 2036 roku."
To jest oczywiste, że nie wyłączą, bo już im brakuje prądu, a do wiatraków i paneli tylko dopłacają.
Komentarz usunięty przez moderatora
Zrobiłem dwa lata temu identyczne zdjęcie, tylko bez tych rowerów ;)
Jednak polaku nie martw sie tym ze jestes tepym cepem jak to okreslil byly minister, tak to juz jest i niewiele da sie z tym
Czy jest jakieś porównanie ile państwa zainwestowały przez dziesięciolecia w energetykę by taniej wytwarzać prąd dzisiaj?
Myślałem że prąd tanieje wraz z coraz większą ilością kasy rozdaną ludziom. Że coś tam żyje się lepiej czy coś..
Po co inwestować w rozwój ( ͡° ͜ʖ ͡°)