Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1986

Znany sędzia kradł w Media Markcie!

Znany sędzia kradł w Media Markcie!

Takie historie zwykłemu człowiekowi nie mieszczą się w głowie! Wszystko wskazuje na to, że Robert Wróblewski (55 l.), sędzia Sądu Apelacyjnego, który co miesiąc zarabia grube tysiące, zniżył się do poziomu przestępców

etui64
etui64
z
fakt.pl
dodany: 06.02.2017, 18:58:20
  • #
    polska
  • #
    wymiarsprawiedliwosci
  • #
    sedzia
  • #
    mediamarket
  • #
    kradziez
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (9)

Nie on jedyny
mmws
z pomorska.pl
  • 44
Stringi i pani prokurator
etui64
z uwaga.tvn.pl
  • 16

Komentarze (272)

najlepsze

Rak777
Rak777
06.02.2017, 19:18:21
  • 253
Koledzy rozpatrzą sprawę, dostanie co najwyżej niewielki wyrok w zawiasach, i odejdzie na "zasłużoną" emeryturę sędziowską.
Swoją drogą to po ile są peny w MM że ukradł ich za 2000zł?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xanat0s
xanat0s
xanat0s
06.02.2017, 19:27:53
  • 315
@Rak777: Trudno, zeby za kradziez za 2000 zl dostal cos innego niz warunkowe umorzenie/grzywna/ogramiczenie wolnosci. pozbawienie wolnosci w zawieszeniu to i tak bylby surowy wyrok.

ale wyrok karny to jedno, wazne, zeby sedzia zostal wyrzucony z zawodu + pozbawienie stanu spoczynku. to powinna byc kara przede wszystkim (ale to rola postepowania dyscyplinarnego z czego pamietam)

za kradziez za 2000 zl zadna niekarana osoba nie doatalaby bezwzglednego pozbawienia.

notabene - jak
  • Odpowiedz
Rak777
Rak777
06.02.2017, 19:41:07
  • 150
@xanat0s: A wiesz co to znaczy zawód zaufania publicznego? To co zrobi drobny złodziejaszek to występek, ale w wykonani policjanta, sędziego, prokuratora itp. musi być rozpatrywane znacznie poważniej. To oni są (?) podstawą pożądku prawnego w państwie.
  • Odpowiedz
S.....u
S.....u
konto usunięte 06.02.2017, 19:24:03
  • 192
On nie kradł. On tylko przeprowadzał eksperyment procesowy.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koral
koral
06.02.2017, 19:27:01 via Android
  • 97
@Stefanescu polegający na doświadczeniu uczucia po kradzieży, no przecież musi wiedzieć co złodziej czuje
  • Odpowiedz
S.....u
S.....u
konto usunięte 06.02.2017, 19:32:13
  • 73
@koral: W celu dokończenia tego procesu powinno się go teraz wtrącić do lochu aby poczuł co złodziej czuje po wyroku.
  • Odpowiedz
Chicane
Chicane
06.02.2017, 20:11:57 via Android
  • 71
Tak się wszyscy podniecacie ale prawdopodobnie ten człowiek jest chory. Jestem za karaniem złodziei ale jak facet jest bogaty i kradnie taką drobnice to musi być choroba kleptomania czy coś takiego. Także wpierw proponuje go zbadać zanim wydacie kolejny samosąd.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sapieha
sapieha
sapieha
06.02.2017, 20:24:10
  • 56
@Chicane: ale sądzić chyba nie powinien?
  • Odpowiedz
Wykoppeel1230
Wykoppeel1230
Wykoppeel1230
06.02.2017, 20:42:24
  • 23
@Chicane: Przeciez na wykopie sie nic innego nie robi tylko wydaje wyroki na podstawie szczątkowych informacji i stereotypów
  • Odpowiedz
wolodia
wolodia
06.02.2017, 20:00:41
  • 63
To jednak sędziemu nie pomogło. Na prośbę policji, która przyjechała na miejsce, prezes Sądu Apelacyjnego zgodził się na przeszukanie swojego podwładnego i należącego do niego samochodu.


Skoro sędziowie to "nadzwyczajna kasta ludzi" która się nawzajem kryje a użytkownicy Wykopu po komentarzach już wiedzą że sprawa będzie zamieciona pod dywan, to dlaczego prezes SA zgadzał się na przeszukanie? Dlaczego nie zdusił sprawy w zarodku i nie krył kolegi?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....n
G.....n
konto usunięte 06.02.2017, 20:02:25
  • 17
@wolodia: Nie pytaj wykopków o logiczne myślenie, bo wykopki nei myślą logicznie. Wykopki chcą narzekać. Bo narzekanie nie wymaga myślenia, jest łatwe i przyjemne, bo w ten sposób tłumaczą sobie swoją życiową pozycję (zera).
  • Odpowiedz
Wykoppeel1230
Wykoppeel1230
Wykoppeel1230
06.02.2017, 20:40:17
  • 18
@wolodia: Widocznie Prezes SA nie czyta wykopu i nawet nie zdaje sobie sprawy ze istnieją ludzie którzy uważają ze skoro 1 przedstawiciel danego zawodu tak zrobił to świadczy o wszystkich
  • Odpowiedz
K.....i
K.....i
konto usunięte 06.02.2017, 20:15:38
  • 41
Wyrazy uznania dla uporu i konsekwencji ochroniarzy tego marketu, którzy widząc sędziego z legitymacją nie spękali, a wezwali policję i konsekwentnie domagali się prowadzenia czynności. Wow, wymagało odwagi, bo zwykle większość osób widząc takiego ważnego i wpływowego człowieka,, ze strachu odpuszcza i odstępuje. Nikt nie chce się narazić tym ludziom...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....n
G.....n
konto usunięte 06.02.2017, 20:28:10
  • 12
@KonstantyJanZahorowski: Prezes Sądu wyraził zgodę na przeszukanie. Bez tego nic by nie znaleźli.
  • Odpowiedz
G.....n
G.....n
konto usunięte 06.02.2017, 20:32:56
  • 15
Hm, w takim razie dlaczego się zgodził, żeby sobie zaszkodzić? Dziwne trochę...


@KonstantyJanZahorowski: Ja pitolę.

Prezes Sądu Apelacyjnego to przełożony sędziego Wróblewskiego, który ukradł.
Zgodnie z prawem - to Prezes musi wyrazić zgodę na przeszukanie. I zgodził się. Dlatego przeszukano sędziego W. i jego samochód.
Sędzia W. jest podwładnym Prezesa Sądu Apelacyjnego. Prezes SA k***** nic nie ukradł.
  • Odpowiedz
milo1000
milo1000
06.02.2017, 20:08:20
  • 24
Z-----ł penddrajwów za 2000 zł, to musi być wariatem, nie ma innej opcji. Tak czy siak, jest już skończony.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

milo1000
milo1000
06.02.2017, 20:17:15
  • 12
wybroni się chorobą


@plusbear: No nie wybroni się. Bo o ile faktycznie może być chory (nikt normalny nie kradłby penów za 2 tys.), to jako sędzia jest i tak spalony. Kara za kradzież to jego najmniejszy problem.
  • Odpowiedz
m.....k
m.....k
konto usunięte 06.02.2017, 20:58:21
  • 4
wybroni się chorobą


@plusbear: co to znaczy "wybroni się chorobą"?
Jeśli faktycznie jest chory to potrzebne jest jemu leczenie, a nie karanie.
  • Odpowiedz
j.....e
j.....e
konto usunięte 06.02.2017, 20:16:10
  • 22
Możecie się nabijać, bo to w końcu sędzia, ale... może to bardzo w porządku facet, wydaje sprawiedliwe wyroki, ma rodzinę, jest oki na co dzień, tylko go choroba psychiczna dorwała i mamy taki smutny finał? Ja wiem, że wykop już wydał wyrok, ale jest jakiś cień szansy na to, że mogło mu się w główce poprzekładać i w tym świetle nie jest winny temu co zrobił.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wykoppeel1230
Wykoppeel1230
Wykoppeel1230
06.02.2017, 20:44:03
  • 2
@jasnepelne: Na wykopie nie istnieją porzadni sedziowie bo wykopki czerpia wiedzę o sędziach tylko z sensacyjnych artykulików
  • Odpowiedz
amorpatriae
amorpatriae
06.02.2017, 21:58:31
  • 0
@jasnepelne: O czym Ty mówisz, Wykop już wydał wyrok :) Większość zresztą pewnie nawet nie przeczytała nic poza nagłówkiem, a gotowa jest przyklasnąć karze więzienia :)
  • Odpowiedz
m.....w
m.....w
konto usunięte 06.02.2017, 20:41:17
  • 21
ten to przynajmniej pendrive'y kradł, u nas na wiosce Sędzia Sądu Rejonowego z Biedronki kiełbasę wynosił. Kleptomania to choroba i nie ważne ile masz kasy na koncie ani jakie pełnisz funkcje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miszczu90
miszczu90
06.02.2017, 20:54:10
  • 3
@minister_glupich_krokow: może żona zabroniła opychania się?
  • Odpowiedz
m.....w
m.....w
konto usunięte 06.02.2017, 20:59:02
  • 4
@miszczu90: może być, że żona narzuciła dietę a on biedny musiał dojadać w Stonce :(
  • Odpowiedz
f.....d
f.....d
konto usunięte 06.02.2017, 19:41:27
  • 12
WYKOP JAK ZAWSZE WYKOPUJE W CIEMNO, WERDYKT: WINNY
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f.....d
f.....d
konto usunięte 06.02.2017, 19:53:47
  • 11
@fortheworld: źródło: fakt
f.....d - @fortheworld: źródło: fakt

źródło: comment_b708Ky8SLLosXaWdtaGCRBq4itPPnfoc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
K.....i
K.....i
konto usunięte 06.02.2017, 21:24:52
  • 9
@fortheworld: @sapiecha
K.....i - @fortheworld: @sapiecha

źródło: comment_nJPKwyuTEGWgIoGZ6SRivwZ9xCPYrGLW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
FreeSheep
FreeSheep
06.02.2017, 19:37:29
  • 10
Znany to przesada. Ja go nie znam.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4043
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3973
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3084
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2915
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2750
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking