Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

662

Naczelnik Klimczewski vs poznański Frog (213 km/h w Poznaniu

Naczelnik drogówki Józef Klimczewski ściga sie o tytuł poznańskiego Froga. Porusza sie z prędkością co najmniej 213 km/h na zwykłej drodze w Poznaniu. Znaki ...

malpi-gwalt
malpi-gwalt
z
youtube.com
dodany: 01.07.2015, 13:27:48
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    wykop
  • #
    polityka
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Sprawą zainteresowała się prasa!
malpi-gwalt
z wybranowski.dorzeczy.pl
  • 4
art na interii
jankowalskiasjdgasf
z m.interia.pl
  • 1

Komentarze (59)

najlepsze

emil-tv
emil-tv
01.07.2015, 15:58:09
  • 124
213km/h i tyle radości - drętwy mistrz prostej.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zawod_Syn
Zawod_Syn
01.07.2015, 17:56:47
  • 37
@emil-tv: no cześć Emil. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzy miesiące się nie odzywałeś!
  • Odpowiedz
polarbear2012
polarbear2012
01.07.2015, 19:47:20
  • 10
@emil-tv: Emil czekamy na jakieś twoje nowe materiały na YT twojej produkcji :)
  • Odpowiedz
a.....e
a.....e
konto usunięte 01.07.2015, 16:54:32
  • 36
Vs? Jakoś nie bardzo tu "versus" pasuje. Chyba naczelnik Klimczewski vel poznański Frog ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bezczelnie
bezczelnie
02.07.2015, 09:28:32
  • 1
@avltree: fatalny opis znaleziska
tytuł sugeruje, że policjant bohatersko ściga jakiegoś pirata drogowego (poznańskiego Froga) jadącego 213km/h
  • Odpowiedz
malpi-gwalt
malpi-gwalt
Autor
01.07.2015, 13:29:53
  • 17
Kto ma możliwość zgłoszenia tego na policję? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....i
s.....i
konto usunięte 01.07.2015, 13:59:29
  • 16
@malpi-gwalt: bedzie plomyk ? ;)
s.....i - @malpi-gwalt: bedzie plomyk ? ;)
  • Odpowiedz
s.....i
s.....i
konto usunięte 01.07.2015, 15:30:01
  • 19
@malpi-gwalt: Poznan to wlasciwie tor. Tylko ludzie dziwnie sie pobudowali
  • Odpowiedz
mathix
mathix
01.07.2015, 17:45:35
  • 11
Gdyby oni się nie czepiali to bym uznał to wideo za czepialstwo.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1.....h
1.....h
konto usunięte 01.07.2015, 15:38:39
  • 6
No to co, dowodzik i dokumenty proszę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

oswiecony
oswiecony
02.07.2015, 06:52:20
  • 4
Jak on trzyma kierownicę??? co to jest? wiadro?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M.....m
M.....m
konto usunięte 01.07.2015, 19:05:45 via Android
  • 4
Powinnien stracić prawko.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jazuu
jazuu
01.07.2015, 19:32:27
  • 6
@MariuszJakistam: a skąd wiesz czy ma ;)
  • Odpowiedz
JaroSubaru82
JaroSubaru82
02.07.2015, 07:17:48
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vanni
Vanni
01.07.2015, 20:24:13
  • 3
To Porsche Cayman, a nie Carrera, ale to nieistotny szczegół. Istotne jest to, że dziś podwładni tego pana randomowemu kierowcy zatrzymaliby prawko, gdyby jechał tam 130 km/h.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robcen
robcen
02.07.2015, 10:48:27
  • 0
@Vanni: na filmie policjanci posiadają dwa auta faktycznie jeden to cayman a drugi carrera, wedlug mnie to pan naczelnik jechal moedelem 911 carrera tak "na oko" model z lat 2011-2013 (chociaż mogę się mylić co do roku bowiem te auta niewiele się zmieniają)
robcen - @Vanni: na filmie policjanci posiadają dwa auta faktycznie jeden to cayman a...

źródło: comment_xtM4V8js45UuaZagBDxpJhdsTFR5hpOp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
geekmaster
geekmaster
01.07.2015, 20:03:45
  • 3
Śpij słodko aniołeczku :** [*]
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Chuck Norris nie żyje
Chuck Norris nie żyje
6294
Seba zostaje w areszcie do października
Seba zostaje w areszcie do października
3230
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
3160
85% zatrudnionych w PUP to kobiety
85% zatrudnionych w PUP to kobiety
2571
Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"
Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"
2551
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking