Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

14

Galaxy Note 4 Bend Test

Wygina się w dokładnie tym samym miejscu co nowy iPhone 6.

Rabusek
Rabusek
z
youtube.com
dodany: 09.10.2014, 11:02:00
  • #
    technologia
  • #
    telefony
  • #
    samsung
  • #
    bendgate
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (11)

najlepsze

gabaoth
gabaoth
09.10.2014, 12:16:55
  • 3
Moim skromnym zdaniem trzeba być wyjątkowym bananem-ignorantem żeby złamać/wygiąć tej klasy telefon za równowartość prawie średniej krajowej przy odpowiednim użytkowaniu. Modele z tej serii są dedykowane dla klientów biznesowych i twórcy raczej myśleli o kieszeni garnituru lub aktówki jako miejscu docelowym niż tylnej kieszeni roztrzepanego geeka. Dlatego wybierasz ergonomiczny model z ekranem do 4,5 cala i co najwyżej dbasz żeby go nie zbić, albo telefon o większej przekątnej wyświetlacza, który przy przeciętnych
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lemoniadowy_Joe
Lemoniadowy_Joe
09.10.2014, 13:51:27
  • 1
@gabaoth: Nie patrz na te urządzenia przez pryzmat polskiego rynku smartfonów, który się praktycznie nie liczy. To jest urządzenie za połowę miesięcznej pensji pracownika supermarketu. Tak to wygląda na liczących się rynkach.
tymc
tymc
tymc
09.10.2014, 12:44:08
  • -1
@gabaoth: No właśnie sek w tym, że telefon to równowartość średniej krajowej i za taką cenę powinien być bardzo solidny. To tak jakbyś kupił Mercedesa i bronił słabej jakości wyrobu (jak choćby podatność karoserii na rdzę w Okularze).
Funny2k8
Funny2k8
Funny2k8
09.10.2014, 12:25:40
  • 1
Czyli co jednak Apple ściągnęło iBend od Samsunga ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anonim1133
anonim1133
10.10.2014, 10:35:31
  • 0
@Funny2k8: I ulepszyło, jak to mają w zwyczaju!
d.....k
d.....k
konto usunięte 09.10.2014, 11:05:35
  • -1
no... amelinium jest w końcu mientkie a nie twarde...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

g.....m
g.....m
konto usunięte 09.10.2014, 11:27:16
  • -4
Wygina się w dokładnie tym samym miejscu co nowy iPhone 6.


Przypadek?

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Soho
Soho
09.10.2014, 11:10:00
  • -4
To dajmy mu teraz sztabkę stali narzędziowej o takich wymiarach i zobaczymy czy wygnie... A potem może próbować z niej zadzwonić albo nagrać kolejny filmik na jutuba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

teperkov
teperkov
09.10.2014, 14:43:12
  • 1
@Soho: nie wiem dlaczego Cie minusujo. przeciez to logiczne , ze urzadzenie elektroniczne mozna wygiac, zlamac, czy potluc, zwlaszcza tak wysokiej klasy. albo masz deliktane , nowoczesne urzadzenie, albo cegle. szklanki tez macie k@%@a z tytanu ?
teperkov
teperkov
10.10.2014, 07:23:52
  • 0
@grim: ale nie od wszystkich rodzajow, tylko tych najbardziej spedalonych. ale to i tak nie jest wina telefonu, ani spodni, tylko wlasciciela, ktory nie wpadl na to ze cos co ma kilkanascie cm dlugosci, kilka milimetrow grubosci, i jest zrobione z aluminium moze sie wygiac. na pewno wcale nie czul, ze go cos kluje w kieszeni. ze jest niewygodnie, ze przeszkadza. nie wygiely sie te telefony od chodzenia prosto, tylko

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3316
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3140
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3103
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2953
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2466
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #nauka
  • #komputery
  • #zainteresowania
  • #stacjakosmiczna
  • #wydarzenia
  • #polska
  • #informatyka
  • #sztucznainteligencja
  • #internet
  • #ai
  • #swiat
  • #rozrywka
  • #motoryzacja
  • #programowanie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking