Wpis z mikrobloga

Witam mirki, za godzinę mam rozmowę o pracę, dajcie jakieś plusy, tak z 3 na szczęście, bo zależy mi na tej robocie. Dzięki zarobionym tam cebulionom mógłbym dokończyć moje projekty.

Dobra, dorzućcie tak do 5 plusów, bo właśnie mija pierwsza doba bez papierosa. Ostatnią miałem na pierwszym semestrze studiów, czyli z 3 lata temu ##!$%@? #zebroplusy #dziendobry
  • 9
  • Odpowiedz
@Abovd: nie udawaj wesołego, zaradnego, śmiesznego, luzackiego Typa.. to tylko odstrasza, a dodatkowo odbierany jesteś jako ktoś niepoważny, nie godny zaufania
  • Odpowiedz
@worldmaster: Na wyżyny szczebli biznesu się nie wspiąłem, ale żeby łączyć studia z pracą to nie jest źle.

Sprzedawca, doradca klienta w salonie Moto-akcesoria.
  • Odpowiedz
@worldmaster: @AsiaNaprawia: @yodaa1: Em, no nie wyszło tak jak planowałem. Zacznijmy od tego, że zostałem umówiony na godzinę 11 i poproszony o punktualność, a później kazali mi czekać do 11:30 bo coś im się przeciągnęło, żałuję, że już wtedy nie wyszedłem :P

Ponadto ogłoszenie o pracę było niejasne. Przede wszystkim szukają kogoś od pon-pt, ja na tą chwilę mam wolne od piątku do niedzieli, a za jakieś 3 tygodnie
  • Odpowiedz