Wpis z mikrobloga

mieszkam na podkarpaciu w #rzeszow i jestem studentem waznego dla panstwowosci kierunku, zapytalem grupke swoich znajomych (wiekszosc studenci prawa) o sytuacje na Ukrainie (w sumie wiekszosc to laski) i 50% ma #!$%@? w sytuacje w Ukrainie i to co Ruscy #!$%@? mowia ze maja swoje problemy, 40% nawet nie wie co sie tam dzieje i o co kaman i 10% wie i potepia Ruskich, gdzie my zmierzamy #!$%@?, czy serio musza ludziom zabrac internet, smartfona, fejsbuka zeby zaczeli #!$%@? myslec? przeciez gdy sytuacja na Ukrainie sie pogorszylaby teoretycznie (raczej sie na to nie zanosi) to jako mieszkancy podkarpacia jestesmy pierwsi na froncie i nawet nie mamy #!$%@? wiedzy co sie #!$%@? mac dzieje, ja #!$%@?? #firstworldproblems #ukraina #rosja #podkarpacie #nieogar #polska #mentalnosc
  • 35
@Stach93: no w sumie nie uogolnialbym bo zapytalem moze z 20 osob, podejrzewam ze u mnie na roku z 60% ludzi byloby w miare ogarnietych, ale szokuje mnie ze, W OGOLE istnieja tacy ludzie... i to jeszcze w tak strategicznym polozeniu dla tej sytuacji
@vitalic_stamina: Ok, ja się zgadzam sam studiuję prawo, obracam się wśród tych ludzi i widzę czasami biedę intelektualną u niejednej osoby, poza tym brak jakiegokolwiek zainteresowania światem, szczególnie wydarzeniami mającymi miejsce zaledwie 1000 km od granic Polski, ale poza tym bardziej denerwuje mnie tylko jedna kwestia wśród tych studentów - gdy bełkoczą i nie potrafią, albo i nawet w ogóle nie starają się pisać poprawnie po polsku - weź to do