Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirkówny, dzisiaj kończę 33 lata. Spędzę je odsypiając nockę a potem w pracy, nie ma torta, nie ma życzeń.Totalny #feels i #przegryw. Będziecie dobrymi cumplami i dacie kilka plusów na pocieszenie? Tak z minimum 33? (jak będzie więcej to się nie obrażę, jak mniej, też)

#urodziny #wieksredni #oswiadczenie #atencja
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takiego odzewu się nie spodziewałem, liczyłem na max 20 plusików, dlatego niezmiernie mi miło że aż tylu osobom chciało się cokolwiek klikać dla drugiej osoby. Co niektórzy oczywiście stwierdzili że jestem atencyjną dziwką ale ja zawsze wyznawałem zasadę że w przyrodzie musi być równowaga (ying yang) więc i tutaj musi być tak samo. Wśród pozytywnych komentarzy muszą się znaleźć te mniej życzliwe i pozytywne. Taka jest natura rzeczy a że mam przeogromny dystans do siebie i od początku do swojego przegrywu podchodzę z rezerwą i pewną dozą humoru tak i tymi komentarzami przejmować się nie mam zamiaru i tylko się uśmiecham :)

@wong @negri15 @wygralemSmycz @slava @gerwazy_mirek @worldmaster @JazzBlurr Bardzo dziękuje wam za życzenia i serdecznie pozdrawiam w ten mglisty wieczór, wznoszę za was kubas i piję grzańca za wasze zdrowie.

@sheilacooper Tobie również dziękuję
  • Odpowiedz