Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki krótka ale konkretna prośba. Okradli mnie w Wawie. Informacje: Warszawa, dzisiaj w nocy między 3 a 4 rano. Linia nocna N02. Odcinek Targówek Ratusz- Bora Komorowskiego 04 (Praga Południe). Zarąbali mi portfel ze wszystkimi dokumentami (dwie karty, dowód, prawko, legitka uczelni itp.) i rzecz najważniejsza, w portfelu miałem list od mojej mamy na którym w sumie najbardziej mi zależy. Portfel firmy CROPP z metalową linką przypiętą do portfela. Barwy ciemnoniebieskie. Wiem, że szanse nikłe na odzyskanie ale nic nie tracę pisząc do was. Zablokowałem karty wiec złodziej siankiem się nie pocieszy, sprawa również jest na policji. Jakby komuś udało się mimo wszystko trafić na takie znalezisko, za zwrot dokumentów i LISTU przede wszystkim byłbym ogromnie wdzięczny. Przewidziana nagroda!!! :) Wszelkie info tutaj albo na mejla mranorexx@hotmail.com. Dzięki z góry za każde minimalne zainteresowanie!

#kradziez #list #pomocy #mojpierwszykot #witamywpolsce #warszawa

P.S. Praktycznie identyczny kocur trafi do mojego mieszkania już za dwa dni. :)
Pobierz selena - Mirki, Mirabelki krótka ale konkretna prośba. Okradli mnie w Wawie. Informac...
źródło: comment_4C6i3oetgTvPFfTPg3tNnzbx4QKotTtU.jpg
  • 1