Wpis z mikrobloga

Już pisałem pod wpisami, ale się nie przebiję raczej. Nie uważacie, że śmieszek jest trochę zbyt prostacki? Ok jak na mirko czy kara, ale Knapika to ja szanuję i raczej nie dałbym mu tego, nie wiem, tekst o lurkowaniu kara/mirko brzmiałby tak "z d--y". To koim zdaniem za mało jak na możliwiści Knapika, on powinien te pasty "opowiadać" :D

Z krótszych past chyba już lepszy jest linijkarz czy ostre żarcie (można wybrać tę łagodniejszą wersję xD), a z dłuższych powinniśmy wziąć pasty-ikony, czyli Cejrowski bądź tate wędkarz, co o tym myślicie?

#knapikczytapasty #pasta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Knapika to ja szanuję i raczej nie dałbym mu tego


@osmanho: myślisz, że naprawdę na jego życie wpłynie to, że przez parę godzin będzie nagrywał jakieś pierdoły za dobre siano? to jest jego praca, on nie wybiera czy przetłumaczy sobie "terminatora" czy inny film tylko realizuje zlecenia. brakiem szacunku to by np. było mu nie zapłacić
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blyskotliwy: oj tam, chodziło mi o to, że jego głos mi do tej pasty nie pasuje :P Napisałem wyżej, że na warunki poza mirko jest ona dosyć prostacka i z krótszych podoba mi się bardziej linijkarz. Poza tym, jak to będzie brzmieć bez tych xD, których "nie da się wyrazić słowami"? :D
  • Odpowiedz