Wpis z mikrobloga

@mask0pat0l: ten screen pokazuje jak bardzo wypaczyła się idea wykopu, początkowo miało to być miejsce do dzielenia się ciekawymi linkami, treściami które są na tyle unikatowe, że giną w natłoku informacji (no i początkowo było to jednak głównie treści z IT), a teraz mamy wykopywanie powszechnie znanych fatów, newsów, bieżących wydarzeń które są wszędzie smutna zmiana :( #quovadiswykopie
@bbackbone: Niekoniecznie, przyjmujesz za pewnik jedną z wielu tez, która dziś ma jedynie charakter gdybania. A wiele dokumentów wskazuje na to, że Jaruzelski był bardziej "papieski" od Moskwy w kwestii "S" i stanu wojennego.

I bardzo wiele złego zrobił, zacznijmy od "kierowania związkiem przestępczym" ;)
@bbackbone:

Gówno prawda, zawsze jest wybór.

Ruscy byli udupieni w Afganie, przy takich nastrojach społecznych nie wjechaliby do kraju, bo sypnąłby się im cały blok środkowoeuropejski. Ale przecież byłeś na gorącej linii z włodarzami Kremla i wiesz że na pewno by wjechali.

A ja sądzę że to tylko zwykłe kłamstwo mające usprawiedliwić stan wojenny i plucie w twarz własnym rodakom.

Tak więc zdechł, choć szkoda że wcześniej nie dało sie go
@dzeksondzekson nie nie sprawdza się jak to i to, konsekwencją tego że wykop zatracił swój pierwotny charakter i zamienił się w serwis newsowy z coraz młodszymi odbiorcami zaowocowało tym, że zniknęli użytkownicy którzy dostarczali bardzo ciekawy branżowy lub własny content, innymi słowy przez drobne rozszerzenie formuły stracono jednych z najwartościowszych użytkowników jak np. @kubatre1 @reddigg i wielu inny pomniejszych (ja sam kiedyś byłem przodownikiem tj. pierwszym w rankingu i osobą dodającą najwięcej