Wpis z mikrobloga

Kurcze. rano napisałam jakąś głupotę w ciągu 10 minut. Kilka minut później wyszłam zostawiając to kompletnie. Poszłam do pracy zapominając o sprawie i nic nie odpisując.

Wracam ==> gównoburza over 9000, atencja over 9000.

I to ja jestem atencjuszką. Sami mi robicie atencje, ja nie miałam z tym nic wspólnego xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logikawszystkichpaskow #atencja #fucklogic ##!$%@?
J.....d - Kurcze. rano napisałam jakąś głupotę w ciągu 10 minut. Kilka minut później ...

źródło: comment_77cGZv2oR8QFYTPxQw4lFNoC5QPvJKsX.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@etiopia: Ale mnie nawet nie było.To nawet nie był jakiś inteligentny i wysoce kontrowersyjny wpis, tylko jakieś myśli, które przyszły bo zobaczeniu zdjęcia znajomej na FB i przypomnienie sobie jej słów "Wyglądasz jak świnia".

A 90% wykopu dopisało do tego niesamowitą filozofię i stworzyło mój profil psychologiczny, chociaż nawet nie otarły się o mnie w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Jofridd: Przedwczoraj miałam to samo. Wstaję rano, zaglądam na mirko, widzę gównoburzę pod moim wpisem (myślałam, że ten żart/prowokacja są oczywiste, ja #!$%@?ę) i robię "WTF, ja żartowałam, dlaczego mnie tak obrażacie". xD
  • Odpowiedz
@Jofridd: Jak chcesz, to możesz zostać moją zmyśloną dziewczyną.

Będziesz mi co jakiś czas wysyłać fotki i smsy, a ja jak Mariuszek będę się Tobą chwalił przed kolegami z pracy. XD
  • Odpowiedz