Wpis z mikrobloga

@Kodziak: spoko, podobno koło 11 listopada mają być promo na aliexpress ;)

Polecam kupno u tego sprzedawcy co ja, gwarancja braku vatu ;> (oczywiście tylko jeśli weźmiesz wysyłkę FedExem)
  • Odpowiedz
@Radkovich: być może tak, ale odpłatnie ;)

Nie liczę na żadną gwarancję. Niby chińczyki dają gwarancję, ale musisz do chin odsyłać telefon.

Powiem szczerze, że miałem z 6-7 telefonów w życiu i wszystkie działają do tej pory... nigdy nie oddałem telefonu na gwarancję, za to słyszałem o innych co jak oddali to usłyszeli, że to ich wina i do widzenia, więc nie liczę na żadne gwarancje od nikogo ;)

Za
  • Odpowiedz
@stevemaster: Brak custom romów i raczej nie będzie, bootloader jest zablokowany czy cuś ;)

ogólnie to jest bardzo zamknięty ecosystem, chociaż Roota masz out of the box, flyme zapyta tylko czy napewno chcesz mieć roota i poinformuje o zagraożeniach. Ma być jednak dostępny Ubuntu touch oraz YunOs 3.0 na Meizu MX4.
  • Odpowiedz
@stevemaster: Wszystkie apki googla działają w porządku, jedyny problem na jaki natrafiłem to bug w GMailu, który uniemożliwia ściąganie załączników z maili. Na innych appkach mailowych działa to znakomicie.

Za telefon wyszło mnie 1250zł (wersja 32GB) ale miałem 20$ upustu za promocję z ali
  • Odpowiedz
  • 1
@kto_ma_potrzymac_dwie_dychy: siema, bateria mi teraz trzyma kolo 3h na ekranie i Ogółem 1.5 dnia . Jeden filmik slow motion zamieściłem gdzieś pod moim wpisem o zegarku z ali jakieś miesiąc temu. Jak ci się będzie chciało to się dogrzebiesz ;P mi jest ciężko bo z telefonu piszę ;)
  • Odpowiedz