Wpis z mikrobloga

Używa ktoś #virginmobile? #play niestety nie ofertuje nic ponad 3GB (a do tego wysyła kłamliwe SMSy).

Czy przy ofercie #dlamniesuper minuty dotyczą także stacjonarnych? Próbowałem doszukać się na ich www która wygląda jak wyrzygana z gimnazjum, czytałem cennik ale generlanie nie znalazłem takiej informacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak z jakością internetu oraz obsługą HD Voice?

#telefony #gsm #play #virgin #komorki
  • 13
@bisqik: Obecnie mam Playa i BTS z LTE widzę z okna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej boję się o priorytety na nadajnikach - w pracy mam nie raz sytuację, że rozmawiam, zrywa, patrzę na zasięg a tam 1 kreska, chwila i wraca do 5 i znowu można dzwonić - ewidentnie w centrum Wa-wy przeciążone BTSy.

p.s. LTE działa tylko na P4 czy też na TM?
@kiler129: Według mojej wiedzy wszystko działa na wszystkim, jeśli jesteś w zasięgu Play/T-Mobile. O priorytetach Ci nie powiem, ktoś z miasta z VM powinien się wypowiedzieć:)
@Sancho_Pansa: @lunada: Dzięki, jako, że to nie powoduje żadnego zobowiązania to zapewne się zdecyduję za miesiąc (gdy kończy mi się umowa z P4). Ciekawe co tym razem mi powiedzą na infolinii... 2GB pakiet w 2014 roku to trochę śmiech.
@lunada: Ja mam w domu symetryczne 100Mb/s, ale często mobilnie synchronizuje pliki, oglądam netflixa, używam VPN stąd 2GB kończy mi się (przy oszczędnym użyciu) w połowie miesiąca.