Wpis z mikrobloga

@epi: Powiem tak. Ideałem dla mnie by było max 4,5" full hd, z przyciskami nieekranowymi, cienkimi ramkami, snap 805, 3gb ram, głośniki stereo jak w htc, aparat jak w lumii 1020/808 pureview, z przodu 5mpx szeroki kąt. Jakość wykonania HTC m8. Takie rzeczy tylko w erze? niestety nie :( No i jeszcze bateria jak w lg g2 czy nawet m8, gdzie wyciąga mi spokojnie 5-8h ekranu, wszystko on, lte synchro itp,
@fenomenalnie_miotam: lubię to i to, jakby nowy nexus był mniejszy to bym się nie zastanawiał nawet. Bo już chyba lepiej note'a za takie pieniądze kupić niż nexusa, wg recenzji note #!$%@? wszystko i jest jeszcze lepszy niż poprzednik w co ciężko uwierzyć.
@MaciejLU: mam pieniądze :-) ale to chyba słaby argument. Wkurza mnie tylko to że mam pełno płatnych aplikacji wykupionych na androida i nie uśmiecha mi się wydawać drugi raz pieniędzy na to samo.
@charles-gregoire: bawiłem się dziś iPhone 6 i to świetny sprzęt, ale myślę że z nexusem 6 i androidem 5 będziesz mega szczęśliwym człowiekiem, niczym nie będzie dostawał od ios w praktyce więc myślę że warto spróbować
@Wirtuoz: tylko ten dylemat jeżeli chodzi o wielkość. Ja jestem mega zadowolony ze swojego telefonu gdyby nie ultrapixele. Ostatnie 2 telefony to czysty kitkat. Czysty android = iOs - możliwość dopasowania bez jailbreaka. Jeżeli nowy nexus ma 6 cali to nie lepiej wziąć note'a 4 na snapie z wygodnym i mega przydatnym rysikiem?
@charles-gregoire: jeżeli chcesz telefon do 5 cali to Nexus 5 albo iPhone 6.

A jeżeli rozmiar to nie problem no to Nexus. Jestem fanem czystego androida. Note będzie miał lagwiza który pewnie będzie chodził w miarę płynnie itd ale to nie to samo. Sam mam Nexusa 5 i to on pokazała mi ze Andorid wcale nie musi się równać zamuł a wręcz przeciwnie.

Note z rysikiem to telefon biznesowy. Nexus 6