Wpis z mikrobloga

@ZajebbcieTrudnyNick: Panie. Na #!$%@? ludziom wiedza o skutkach antydepresantów na dzieci. Niedługo #!$%@? łatwiej będzie uzyskać papiery na astronautę niż prawko kat. B.

Albo te podchwytliwe pytania ze zmianą jednego słówka. Tylko żeby kasę wydoić z podatnika.
Po prostu po zmianie przepisów wyszło jak bardzo ludzie olewali uczenie się teorii


@DBR9: Myślisz że to w ogóle coś zmieni? Tylko z ludzi kasę wydoją. I tak 99% ludzi zapomni większość teorii po pierwszym roku jazdy.
@szasznik: Oczywiście, że to coś zmienia, bo ludzie zaczęli się uczyć teorii a nie kuć na pamięć odpowiedzi bez większego zastanowienia z czego one wynikają. ;)

Znajomość teorii jest po prostu przydatna.
@DBR9: Jesteś naiwny jeśli myślisz że komuś ta teoria zostanie w głowie. Zresztą nawet jeśli max. 10% ludzi coś z tego wyniesie, to po #!$%@? im wiedza o antydepresantach dla dzieci.
@sprynek: mnie uczono, że trzeba sie zatrzymac tak, zeby miec dobra widoczność. Czyli za znakiem stop sie stawało. nie jestem pewien jak jest z poziomymi ale chyba tez mozna przekroczyć, byle sie zatrzymac.
@sprynek: Zatrzymujesz się przed linią zatrzymania, to jedno z podstawowych pojęć na kursie. Jak nie ma linii, to na wysokości znaku. To samo dotyczy np. przejazdów kolejowych.
@sprynek: wg mnie idiotyzm. skoro zatrzymasz się przed napisem "stop" to jednocześnie przed linią.

wiec obie odpowiedzi na to pytanie są poprawne.

Co innego że będziesz gówno widział na tym skrzyżowaniu - pytanie jest pytanie.

Bez sensu kiedy na egzaminie na prawo jazdy jest sprawdzana twoja "domyślność" czy trafisz w to o co chcieli Cię zapytać, a nie to czy znasz przepisy.

Jeżeli chcemy się bawić w coś takiego to niech