Wpis z mikrobloga

Kurde, nie ten czas, nie to miejsce.

Dzisiaj Real był lepszy , nie mogę powiedzieć inaczej. Choć patrząc na przebieg pierwszej połowy stawiał bym na Barcelonę, miała więcej szans i wyglądała moim zdaniem lepiej. Ale pomysł Luis'a Enrique z Pique w skłądzie nie był najlepszym. Chłop gra piach przez ostatnie mecze. Kto wie jak byłoby gdyby grał Alba , Mathieu, Mascherano i Alves w obronie. Messi taki niewyraźny. Suarez grał pierwszy mecz więc chyba nikt nie oczekiwał czegoś wspaniałego, aczkolwiek zmiany Barcelony byłby conajmniej dziwne. Pedro który nie jest zbyt dobrym zawodnikiem, a Sergi Roberto to już wgl. Szkoda, liczę na to że następnym razem na Camp Nou będzie lepiej. Nikczemnym plusem jest to że Barca dalej utrzymała jakąś przewagę. Najgorsze jednak nie tyle są dla mnie 3pkt Realu, a jutrzejszy #faptime kumpli.

#pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona #granderbi
  • 7
@SquashPL: Według mnie powinien bardziej stawiać na Bartrę, a maszczerano wystawiać na defensywnym pomocniku, pique ławka.

@000loki: Rakitić dla mnie jest taki jakiś nijaki, ani nie robi nic dobrego anie złego, po prostu sobie tam biega
@SquashPL: no Messi mial zajebista okazje zeby podniesc wynik na 2:0. Suarez mialby 2 asysty ;)

Ale gdybac sobie mozna, to Real wykorzystywal swoje sytuacje prawidlowo. Ba, i tak ich pod koniec wykorzystal za malo, bo mogli cos jeszcze wsadzic.
@SquashPL: ja tylko przez moment po strzelonej bramce miałem nadzieję, że barca ma szansę. Oglądałem każdy mecz barcy i jakies 30-40% realu i aktualnie różnica jest kolosalna. Tabela przed tą kolejką mocno zakłamywała aktualną formę. Jedynym przeciwnikiem, który coś mógł zrobić barcy do tej pory było villareal. Wystarczy porównać z wynikami z LM.

Zgadzam się, że decyzje Enrique co do składu beznadziejne. Pique nie może grać w takiej formie. Alba na