Wpis z mikrobloga

Oto wyniki pierwszego historycznego mikroblogowego losowania Lotto!

Wylosowane liczby:

1 10 11 28 43 44

Nie padła ani jedna szóstka.

Piątek również nie było.

W sumie to przewidywalne, bo niestety w pierwszym losowaniu wzięła udział tylko garstka osób. Wynika to zapewne ze słabej reklamy naszego losowania, zbyt mało ludzi w ogóle o nim wiedziało.

Do wygrania było (zapomniałem wcześniej o tym napisać): 1000000 micro coinów. Jako, że nikt nie trafił szóstki, więc kumulacja - w następnym losowaniu do wygrania 2x większa suma czyli 2000000 micro coinów (jeśli nikt nie trafi to potem 4mln, następnie 8, potem 16, 32 itd coraz większe kumulacje).

Następne losowanie odbędzie się 26 października, w godzinach 19:00-23:00, ale tylko jeśli weźmie w nim udział co najmniej 20 osób (dla mniejszej ilości nie ma sensu prowadzić tych losowań)

W tym temacie możecie typować liczby do następnego losowania. Proszę również o dodanie do obserwowanych tagu: #mirkowelosowania

Przypominam zasady:

1. Każdy może wytypować w komentarzu do najnowszego mojego posta w tagu #mirkowelosowania (dodawać do obserwowanych) jeden lub dwa zestawy sześciu liczb (ale nie więcej jak dwa! Bo miałbym zbyt dużo sprawdzania, po za tym wtedy byłaby trochę za dużo tego, no i jeden użytkownik mógłby mieć dużo większe szanse od innego etc). Jeśli ktoś wytypuje więcej niż dwa zestawy liczb wtedy i tak będę brał pod uwagę tylko pierwsze dwa.

2. Następnie przeprowadzam losowanie tym programem/skryptem: http://lotto-centrum.com/lotto/chybil-trafil.php5

3. Sprawdzam czy wytypowane liczby zgadzają się z waszymi i oficjalnie ogłaszam i podaje nicki osób które trafiły szóstkę albo piątkę (mniejsze wygrane możecie sobie sprawdzać sami, ja się nie będę bawił w szukanie trójek czy czwórek bo to by było za dużo roboty).

#lottow #lottocoin #hazard #oswiadczenie #cebuladeals ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • 27
@Tankian: W oryginalnym Lotto takie liczby pewnie nigdy by nie padły (bo podobno jest ustawione, więc dają kombinacje wyglądające 'wiarygodnie' aby nikt się nie czepiał). Ale tutaj wszystko jest możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nieIgnorujMnie: No z taką ilością chętnych to fakt. Liczyłem, że będzie więcej osób. Bo jakby tak wzięło udział np z 200, każdy po 2 zakłady, to już szanse byłyby realne. Nadal małe, ale byłyby. Przynajmniej fajne kumulacje by się robiły i byłaby większa sława na wykopie, jakby tak ktoś na przykład dopiero po pięćdziesięciu losowaniach trafiłby szóstkę i wiele milnonów micro coinów :D